World Championship 2013 OPEN - Dalībnieku saraksts

Statuss Noslēdzies
Reģistrācijas sākums Scorpion 27.05.2013 18:00
Reģistrācijas beigas Scorpion 01.06.2013 18:00
Turnīra datums 08.06.2013

  Reitings Vārds Valsts Pilsēta
1 3880 Yanis Galuzo Krievija Sanktpēterburga
2 3869 Edgars Caics Latvija Rīga
3 3861 Maxim Borisov Krievija Sanktpēterburga
4 3854 Ahti Lampi Somija Kuopio
5 3841 Atis Sīlis Latvija Rīga
6 3838 Alexander Miloradov Krievija Maskava
7 3821 Alexey Zaharov Krievija Maskava
8 3818 Carl Bindekrans Zviedrija Noršēpinga
9 3808 Alexey Titov Krievija Sanktpēterburga
10 3775 Peter Östlund Zviedrija Avesta
11 3762 Dmitriy Koshman Krievija Maskava
12 3736 Santtu Sainio Somija Lohja
13 3736 Jevgēnijs Zaharovs Latvija Rīga
14 3726 Teemu Koskela Somija Helsinki
15 3716 Mykhaylo Spivakovskyy Ukraina Одеса / Київ
16 3709 Oleg Ortinov Krievija Sanktpēterburga
17 3706 Lars Henriksson Zviedrija Piteå
18 3697 Janne Ollila Somija Naantali
19 3693 Edgars Saulītis Latvija Inčukalns
20 3690 Patrik Petr Čehija Litomišla
21 3676 Valts Smagars Latvija Rīga
22 3670 Edgars Mucenieks Latvija Skrunda
23 3664 Juho Rautio Somija Tampere
24 3646 Jan Pelkonen Somija Naantali
25 3644 Gints Lasmanis Latvija Skrunda
26 3643 Jimmy Mardell Zviedrija Stokholma
27 3639 German Fokin Krievija Sanktpēterburga
28 3636 Vesa Huotelin Somija Espo
29 3636 Artjoms Zaharovs Latvija Skrunda
30 3635 Stian Ostrem Norvēģija Drammen
31 3632 Bjarne Axelsen Dānija Bronderslev
32 3632 Kevin Eriksson Somija Turku
33 3631 Grigoriy Dubinin Krievija Tula
34 3630 Thomas Petersson Zviedrija Stokholma
35 3623 Daniel Remmem Norvēģija
36 3621 Yngve Aasheim Norvēģija Tronheima
37 3621 Ahlberg Magnus Somija Helsinki
38 3621 Vaclav Pikl Čehija Plzeņa
39 3619 Myllykangas Mika Somija
40 3616 Filip Hamacek Čehija
41 3614 David Freseus Zviedrija
42 3606 Kristian Iso-Tryykäri Somija Turku
43 3602 Jorn Moldvar Norvēģija
44 3598 Krystof Lebl Čehija Prāga
45 3597 Dmitry Soloviev Krievija Mitišči
46 3555 Edžus Kaņeps Latvija Ventspils
47 3551 Blasko Imrich Slovākija
48 3531 Andreas Roren Norvēģija Oslo
49 3518 Andersson Henric Zviedrija
50 3513 Geir Hjemas Norvēģija Oslo
51 3509 Frode Hagerup Norvēģija Kvernaland
52 3503 Espen Moe Norvēģija Tronheima
53 3499 Martin Arenlind Zviedrija Lunda
54 3482 Bernard Rjavec Slovēnija
55 3477 Miroslav Cernoch Čehija Prāga
56 3477 Matanovic Uros Slovēnija
57 3476 Mykhaylo Shalomayev Ukraina Harkiva
58 3469 Daniel Matysek Čehija Prāga
59 3454 Martin Madera Čehija Pribram
60 3448 Finn Fries Zviedrija Lunda
61 3437 Arne Johannes Holmin Norvēģija Bergena
62 3354 Gergely Regula Ungārija Budapešta
63 3321 Stian Lode Norvēģija Kvernaland
64 3315 Mitro Daniel Slovākija
65 3279 Martin Zenisek Čehija Plzeņa
66 3276 Hudec Karol Slovākija
67 3237 Oscar Henriksson Zviedrija Piteå
68 3227 Papp Magor Ungārija Budapešta
69 3204 Ingebret Risa Norvēģija
70 3191 Trond Gangsoy Norvēģija Bergena
71 3179 Roman Ignatenko Ukraina Mariupol
72 3113 Simon Thomas Īrija Berlin
73 3060 Nejc Škrlep Slovēnija
74 3043 Klaus Jean-Claude Šveice
75 3041 Frank Bruneske Vācija Wilhelmshaven
76 3041 Anette Engel Dānija Bronderslev
77 2989 Anatoliy Datsenko Ukraina Kijeva
78 2987 Thomas Haussknecht Vācija Berlīne
79 2923 Gerrit Janssen Vācija Wilhelmshaven
80 2844 Stefaniszyn Reggie Kanāda
81 2811 Bernard Skrlep Slovēnija Mengeš
82 2788 Viktoriya Noselivska Ukraina Kijeva
83 2741 Andrei Kniaziuk Baltkrievija Novopolocka
84 2740 Tim Weisseisen Slovēnija Kranj
85 2629 Petrek Jaroslav Slovākija
86 2600 Leon Haussknecht Vācija Berlīne
87 2575 Cserhati Zoltan Ungārija
88 2492 Christian Aden Vācija Oldenburg
89 2464 Michael Toft Nielsen Dānija Olborga
90 2436 Ewoud Van Veen Nīderlande Bergen
91 2428 Locher Rolf Šveice
92 2376 Luginbuehl Beat Šveice
93 2353 Rompa Eike Vācija
94 2344 Borsanyi Peter Ungārija
95 2319 Vitaliy Ignatenko Ukraina Mariupol
96 2252 Igor Zaporojets Ukraina Kijeva
97 2155 Richter Kent Kanāda
98 2110 Barna Stefan Slovākija
99 2101 Klaus Ramon Šveice
100 2079 Rafferty Kevin Amerikas Savienotās Valstis
101 2052 Mitro Milan Slovākija
102 2043 Audrius Pleikys Lietuva Viļņa
103 2027 Martin Dion Kanāda
104 2000 Blatti Christoph Šveice
105 1950 Hasler David Šveice
106 1842 Jürgen Riese Vācija Rodgau
107 1730 Rok Skrlep Slovēnija
108 1700 Mathias Jacobsen Dānija Bronderslev
109 1558 Viktoriia Zaporojets Ukraina Kijeva
110 1465 Thomas Cornelius Čīle
111 1331 Thony Restel Vācija Hagen
112 997 Nagy Balint Ungārija
113 859 Mrdalj Darko Serbija
114 814 Linas Vasilevicius Lietuva Viļņa
115 674 Thomas Peter Calder Lielbritānijas un Ziemeļīrijas Apvienotā Karaliste Bergen
116 463 Sandra Komaraite Lietuva Viļņa
117 88 Heritier Thomas Eivind Francija
118 44 Darius Stasiunas Lietuva Viļņa
119 2 Thomasmathibalan Felix Johnny Indija
120 0 Hasler Simon Šveice
121 0 Magyari Viktor Ungārija Vác