World Championship 2013 OPEN

Turnīra tips Individuālais turnīrs
Statuss Noslēdzies
Valsts Norvēģija
Pilsēta Stavangera
Reģistrācijas sākums Scorpion 27.05.2013 18:00
Reģistrācijas beigas Scorpion 01.06.2013 18:00
Turnīra datums 08.06.2013
Dalībnieku 121

Posmi
Name [ENG] Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 1 -
Basic Groups Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 2 -
Final Groups Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Placement Groups Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 3 -
Play Off Placement Group I Noslēdzies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Play Off Placement Group II Noslēdzies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Play Off Placement Group III Noslēdzies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Play Off Placement Group IV Noslēdzies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Play-off Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds Valsts Pilsēta
1 Atis Sīlis Latvija Rīga
2 Edgars Caics Latvija Rīga
3 Maxim Borisov Krievija Sanktpēterburga
4 Ahti Lampi Somija Kuopio
5 Yanis Galuzo Krievija Sanktpēterburga
6 Alexey Zaharov Krievija Maskava
7 Dmitriy Koshman Krievija Maskava
8 Jan Pelkonen Somija Naantali
9 Finn Fries Zviedrija Lunda
10 Alexander Miloradov Krievija Maskava
11 Oleg Ortinov Krievija Sanktpēterburga
12 Edgars Mucenieks Latvija Skrunda
13 Alexey Titov Krievija Sanktpēterburga
14 Teemu Koskela Somija Helsinki
15 Valts Smagars Latvija Rīga
16 Carl Bindekrans Zviedrija Noršēpinga
17 Patrik Petr Čehija Litomišla
18 Kristian Iso-Tryykäri Somija Turku
19 Janne Ollila Somija Naantali
20 Jevgēnijs Zaharovs Latvija Rīga
21 German Fokin Krievija Sanktpēterburga
22 Santtu Sainio Somija Lohja
23 Blasko Imrich Slovākija
24 Myllykangas Mika Somija
25 Peter Östlund Zviedrija Avesta
26 Krystof Lebl Čehija Prāga
27 Oscar Henriksson Zviedrija Piteå
28 Vesa Huotelin Somija Espo
29 Kevin Eriksson Somija Turku
30 Grigoriy Dubinin Krievija Tula
31 Lars Henriksson Zviedrija Piteå
32 Edgars Saulītis Latvija Inčukalns
33 Thomas Petersson Zviedrija Stokholma
34 Jimmy Mardell Zviedrija Stokholma
35 Artjoms Zaharovs Latvija Skrunda
36 Ahlberg Magnus Somija Helsinki
37 Juho Rautio Somija Tampere
38 Yngve Aasheim Norvēģija Tronheima
39 Daniel Remmem Norvēģija
40 Frode Hagerup Norvēģija Kvernaland
41 Jorn Moldvar Norvēģija
42 Stian Ostrem Norvēģija Drammen
43 Dmitry Soloviev Krievija Mitišči
44 Hamacek Filip Čehija
45 Gints Lasmanis Latvija Skrunda
46 Edžus Kaņeps Latvija Ventspils
47 Matanovic Uros Slovēnija
48 Daniel Matysek Čehija Prāga
49 Bjarne Axelsen Dānija Bronderslev
50 Mitro Daniel Slovākija
51 Geir Hjemas Norvēģija Oslo
52 Mykhaylo Spivakovskyy Ukraina Одеса / Київ
53 Gergely Regula Ungārija Budapešta
54 Bernard Rjavec Slovēnija
55 Roman Ignatenko Ukraina Mariupol
56 Madera Martin Čehija
57 Weisseisen Tim Slovēnija
58 Stian Lode Norvēģija Kvernaland
59 Espen Moe Norvēģija Tronheima
60 Klaus Jean-Claude Šveice
61 Martin Arenlind Zviedrija Lunda
62 Arne Johannes Holmin Norvēģija Bergena
63 David Freseus Zviedrija
64 Stefaniszyn Reggie Kanāda
65 Andreas Roren Norvēģija Oslo
66 Martin Zenisek Čehija Plzeņa
67 Vaclav Pikl Čehija Plzeņa
68 Andersson Henric Zviedrija
69 Anette Engel Dānija Bronderslev
70 Hudec Karol Slovākija
71 Borsanyi Peter Ungārija
72 Mykhaylo Shalomayev Ukraina Harkiva
73 Ingebret Risa Norvēģija
74 Simon Thomas Īrija Berlin
75 Miroslav Cernoch Čehija Prāga
76 Hasler David Šveice
77 Gerrit Janssen Vācija Wilhelmshaven
78 Igor Zaporojets Ukraina Kijeva
79 Thomas Cornelius Čīle
80 Magyari Viktor Ungārija Vác
81 Petrek Jaroslav Slovākija
82 Anatoliy Datsenko Ukraina Kijeva
83 Trond Gangsoy Norvēģija Bergena
84 Thomas Haussknecht Vācija Berlīne
85 Locher Rolf Šveice
86 Hasler Simon Šveice
87 Frank Bruneske Vācija Wilhelmshaven
88 Ewoud Van Veen Nīderlande Bergen
89 Mitro Milan Slovākija
90 Nagy Balint Ungārija
91 Škrlep Nejc Slovēnija
92 Rafferty Kevin Amerikas Savienotās Valstis
93 Vitaliy Ignatenko Ukraina Mariupol
94 Luginbuehl Beat Šveice
95 Mathias Jacobsen Dānija Bronderslev
96 Leon Haussknecht Vācija Berlīne
97 Papp Magor Ungārija Budapešta
98 Audrius Pleikys Lietuva Viļņa
99 Andrei Kniaziuk Baltkrievija Novopolocka
100 Viktoriya Noselivska Ukraina Kijeva
101 Cserhati Zoltan Ungārija
102 Jurgen Riese Vācija Rodgau
103 Skrlep Rok Slovēnija
104 Barna Stefan Slovākija
105 Martin Dion Kanāda
106 Blatti Christoph Šveice
107 Skrlep Bernard Slovēnija
108 Klaus Ramon Šveice
109 Richter Kent Kanāda
110 Michael Toft Nielsen Dānija Olborga
111 Christian Aden Vācija Oldenburg
112 Mrdalj Darko Serbija
113 Viktoriia Zaporojets Ukraina Kijeva
114 Thomas Peter Calder Lielbritānijas un Ziemeļīrijas Apvienotā Karaliste Bergen
115 Rompa Eike Vācija
116 Sandra Komaraite Lietuva Viļņa
117 Linas Vasilevicius Lietuva Viļņa
118 Darius Stasiunas Lietuva Viļņa
119 Thony Restel Vācija Hagen
120 Heritier Thomas Eivind Francija
121 Thomasmathibalan Felix Johnny Indija