BELARUS OPEN-2020 (IV) / WTHT - Dalībnieku saraksts

Statuss Noslēdzies
Reģistrācijas sākums Scorpion 09.12.2019 10:00
Reģistrācijas beigas Scorpion 22.02.2020 10:30
Turnīra datums 22.02.2020

  Reitings Vārds Valsts Pilsēta Punkti PR
1 3699 Dmitriy Petrov Krievija Maskava 588
2 3165 Kirill Storchak Krievija Sanktpēterburga 530
3 2521 Igor Zaporojets Ukraina Kijeva 502
4 2440 Nazar Kondrashevskyy Ukraina Kijeva 488
5 2369 Oleksii Gusak Ukraina Kijeva 474
6 2333 Aliaksandr Bartosh Baltkrievija Minska 466
7 2301 Eugene Papakul Baltkrievija Minska 460
8 2262 Kristaps Zarinieks Latvija Jēkabpils 452
9 2255 Aleksey Akinfin Baltkrievija Minska 447
10 2234 Matvej Shyrkavec Baltkrievija Minska 441
11 2220 Alexander Dolgov Baltkrievija Minska 434
12 2214 Rūdolfs Valainis Latvija Jēkabpils 427
13 2173 Eduard Kuratnik Baltkrievija Minska 418
14 2166 Andrei Kniaziuk Baltkrievija Novopolocka 409
15 2153 Vadim Romanenko Baltkrievija Minska 401
16 2080 Vladzimir Slizh Baltkrievija Minska 392
17 1975 Michael Chernobay Baltkrievija Minska 385
18 1934 Vladimir Orlov Krievija Maskava 377
19 1913 Siarhei Vazhnik Baltkrievija Minska 369
20 1834 Andrei Akinfin Baltkrievija Minska 360
21 1807 Alexey Kravchenko Baltkrievija Ивенец 351
22 1760 Krynitski Vadim Baltkrievija Minska 340
23 1729 Alexandr Shyrkavets Baltkrievija Drahichyn 330
24 1634 Sobal' Vital' Baltkrievija Minska 323
25 1573 Lysenka Leanid Baltkrievija Vitebska 312
26 1500 Roman Romanenko Baltkrievija Minska 293
27 1377 Jaraslau Vazhnik Baltkrievija Minska 273
28 1325 Vitali Kuratnik Baltkrievija Minska 251
29 1238 Avin Aleksandr Baltkrievija Minska 233
30 947 Renārs Zabarovskis Latvija Ventspils 225
31 781 Mihail Dagockij Baltkrievija Minska 215
32 683 Nazar Sobal Baltkrievija Minska 206
33 537 Chernobay Vova Baltkrievija Minska 183
34 511 Vadzim Piskunovich Baltkrievija Horad Zhodzina 141
35 307 Dmitrij Dagotski Baltkrievija Minska 98
36 279 Kudelko Pavel Baltkrievija Minska 57
37 141 Juzenkov Eldar Baltkrievija Minska 31
38 130 Valeriy Kovalchuk Baltkrievija Minska 22
39 110 Maksim Stsepanovich Baltkrievija Maladzyechna 14
40 104 Aleg Ludchik Baltkrievija Minska 8
41 18 Mihail Sapozhnikov Baltkrievija Minska 6
42 7 Andrew Klimakov Baltkrievija Minska 3
43 0 Aliaksandr Yuuchenka Baltkrievija Minska 1