VII Открытый Чемпионат Беларуси 2019/20 #5

Схема турнира:
1) 2-3 группы.
2) По 8 (или по 6 -- все будет зависеть от количества участников) выходят в Высшую лигуу с сохранением результатов. Все остальные — в Первую лигу.
3) Игры в вышке и первой лигах.
4) Плов в ВЛ и ПЛ.
Turnīra tips Individuālais turnīrs
Statuss Noslēdzies
Valsts Baltkrievija
Pilsēta Minska
Adrese ул. Курчатова, 8 (общежитие № 10 БГУ); теннисный зал (2-й этаж)
Telefona numurs +375 29 502-01-01
E-mail waznik@yandex.ru
Reģistrācijas sākums Scorpion 05.12.2019 10:00
Reģistrācijas beigas Scorpion 28.12.2019 08:00
Turnīra datums 28.12.2019
Время начала 10.00
Dalībnieku 28
Posmi
Name [ENG] Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 1 -
С Новым Годом!! Noslēdzies 1 28.12.2019 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 2 -
ВЫСШАЯ ЛИГА Noslēdzies 1 28.12.2019 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 3 -
ПЕРВАЯ ЛИГА Noslēdzies 1 28.12.2019 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 4 -
П-О Высшей Лиги Noslēdzies 7 28.12.2019 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 5 -
П-О Первой Лиги Noslēdzies 7 28.12.2019 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds Valsts Pilsēta Punkti PR
1 Vadim Matveev Krievija Sanktpēterburga 445
2 Eduard Kuratnik Baltkrievija Minska 429
3 Aliaksandr Bartosh Baltkrievija Minska 422
4 Eugene Papakul Baltkrievija Minska 414
5 Matvej Shyrkavec Baltkrievija Minska 401
6 Alexander Dolgov Baltkrievija Minska 388
7 Vladzimir Slizh Baltkrievija Minska 372
8 Sobal' Vital' Baltkrievija Minska 360
9 Vadim Romanenko Baltkrievija Minska 351
10 Alexandr Shyrkavets Baltkrievija Drahichyn 337
11 Alexey Kravchenko Baltkrievija Ивенец 320
12 Krynitski Vadim Baltkrievija Minska 298
13 Rabcevich Aleksey Baltkrievija Minska 271
14 Andrey Rabcevich Baltkrievija Minska 249
15 Avin Aleksandr Baltkrievija Minska 234
16 Roman Romanenko Baltkrievija Minska 221
17 Jaraslau Vazhnik Baltkrievija Minska 214
18 Mihail Dagockij Baltkrievija Minska 168
19 Nazar Sobal Baltkrievija Minska 120
20 Dmitrij Dagotski Baltkrievija Minska 74
21 Kirill Yancelevich Baltkrievija Minska 29
22 Juzenkov Eldar Baltkrievija Minska 23
23 Alexandr Bertosh Baltkrievija Minska 20
24 Sjargey Yancelevich Baltkrievija Minska 16
25 Michael Chernobay Baltkrievija Minska 10
26 Eugenij Tarluk Baltkrievija Minska 8
27 Aleg Ludchik Baltkrievija Minska 4
28 Juliyya Ludchik Baltkrievija Minska 1