Turnīra tips | Individuālais turnīrs |
---|---|
Statuss | Noslēdzies |
Valsts | Krievija |
Pilsēta | Kursk |
Adrese | г. Курск, проспект Дружбы, 14 (школа №52) |
Telefona numurs | +7 (906) 572-1114 |
[email protected] | |
Reģistrācijas sākums Scorpion | 02.12.2019 10:00 |
Reģistrācijas beigas Scorpion | 22.12.2019 10:00 |
Turnīra datums | 22.12.2019 |
Время начала | 10:00 |
Dalībnieku | 36 |
Posmi
Name [ENG] | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
Высшая Лига | Noslēdzies | 1 | 22.12.2019 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
- 2 - | ||||||||
Первая Лига | Noslēdzies | 1 | 22.12.2019 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
- 3 - | ||||||||
Вторая Лига | Noslēdzies | 2 | 22.12.2019 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
- 4 - | ||||||||
Плей-офф | Noslēdzies | 7 | 22.12.2019 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
- 5 - | ||||||||
Малый Плей-офф | Noslēdzies | 7 | 22.12.2019 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
- 6 - | ||||||||
Плей-офф Первая Лига | Noslēdzies | 5 | 22.12.2019 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
- 7 - | ||||||||
Плей-офф Вторая Лига | Noslēdzies | 1 | 22.12.2019 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
Teksta versijaVietu sadalījums
Итоговое положение | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Vārds | Valsts | Pilsēta | ||||
1 | Denis Matveev | Krievija | Kursk | |||
2 | Sergey Ivanov | Krievija | Kursk | |||
3 | Andrey Chaplygin | Krievija | Kursk | |||
4 | Alexey Artuchov | Krievija | Kursk | |||
5 | Anton Artuchov | Krievija | Kursk | |||
6 | Viacheslav Patekhin | Krievija | Kursk | |||
7 | Vladimir Kiselev | Krievija | Kursk | |||
8 | Igor Scherbakov | Krievija | Kursk | |||
9 | Oleg Bublikov | Krievija | Kursk | |||
10 | Vladislav Chesnokov | Krievija | Kursk | |||
11 | Sergey Legostaev | Krievija | Kursk | |||
12 | Aleksey Plugatarev | Krievija | Kursk | |||
13 | Alexey Naumenko | Krievija | Kursk | |||
14 | Alexey Legostaev | Krievija | Kursk | |||
15 | Aleksandra Pavlova | Krievija | Kursk | |||
16 | Dmitriy Fateev | Krievija | Belgoroda | |||
17 | Sergey Naumenko | Krievija | Kursk | |||
18 | Darya Gladkova | Krievija | Kursk | |||
19 | Alexander Kuznetsov | Krievija | Kursk | |||
20 | Aleksandr Kalitievskij | Krievija | Kursk | |||
21 | Ekaterina Maslova | Krievija | Kursk | |||
22 | Danila Kuznetsov | Krievija | Kursk | |||
23 | Yuri Kalitievsky | Krievija | Kursk | |||
24 | Uriy Brezhnev | Krievija | Kursk | |||
25 | Kirill Kuznetsov | Krievija | Kursk | |||
26 | Andrej Demidov | Krievija | Belgoroda | |||
27 | Kiselev Denis | Krievija | Kursk | |||
28 | Ilya Naumenko | Krievija | Kursk | |||
29 | Nikita Sharunov | Krievija | Kursk | |||
30 | Ilya Ovramenko | Krievija | Kursk | |||
31 | Olga Pavlova | Krievija | Kursk | |||
32 | Alexander Starostin | Krievija | Kursk | |||
33 | Oleg Sharunov | Krievija | Kursk | |||
34 | Aleksandr Birukov | Krievija | Kursk | |||
35 | Andrey Zubkov | Krievija | Kursk | |||
36 | Anton Starostin | Krievija | Kursk | |||