Ukraine Cup 2013

Turnīra tips Individuālais turnīrs
Statuss Noslēdzies
Valsts Ukraina
Pilsēta Kijeva
Reģistrācijas sākums Scorpion 03.05.2013 18:25
Reģistrācijas beigas Scorpion 03.05.2013 19:00
Turnīra datums 04.05.2013
Dalībnieku 38

Posmi
Name [ENG] Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 1 -
Krugovik Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 2 -
Вища ліга Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 3 -
Перша ліга Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 4 -
Плей-офф Noslēdzies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds Valsts Pilsēta
1 Mykhaylo Spivakovskyy Ukraina Одеса / Київ
2 Dmytro Kudrytsky Ukraina Kijeva
3 Sergii Tsyba Ukraina Kijeva
4 Vitaliy Sapozhnikov Ukraina Odesa
5 Mykhaylo Shalomayev Ukraina Harkiva
6 Oleksandr Zaychuk Ukraina Kijeva
7 Oleksandr Martynenko Ukraina Kijeva
8 Oleksii Gusak Ukraina Kijeva
9 Andryy Lapchenko Ukraina Kijeva
10 Dmytro Donets Ukraina Kijeva
11 Anatoliy Datsenko Ukraina Kijeva
12 Ryurik Gutiev Krievija Sochi
13 Mykola Krokhmal Ukraina Odesa
14 Daniil Yurchenko Krievija Armavira
15 Viktoriya Noselivska Ukraina Kijeva
16 Oleksii Korabel Ukraina Irpiņa
17 Igor Novikov Krievija Azova
18 Maksym Peskov Ukraina Kijeva
19 Orest Tkach Ukraina Vyshneve
20 Nazar Kondrashevskyy Ukraina Kijeva
21 Igor Zaporojets Ukraina Kijeva
22 Nikita Pavlov Krievija Sanktpēterburga
23 Valentyn Korabel Ukraina Irpiņa
24 Denis Chernyavsky Krievija Rostova pie Donas
25 Anton Umanskyy Ukraina Kijeva
26 Roman Mironenko Krievija Krasnodara
27 Bogdan Bilovusyak Ukraina Kijeva
28 Viktoriia Zaporojets Ukraina Kijeva
29 Pavlo Pylypenko Ukraina Kijeva
30 Andrey Titov Krievija Krasnodara
31 Anton Izmaylov Ukraina Kijeva
32 Opara Denis Ukraina Kijeva
33 Vitaliy Donets Ukraina Rzhyshchiv
34 Aleksey Orlov Krievija Krasnodara
35 Tatyana Orlova Krievija Krasnodara
36 Timofii Datsenko Ukraina Kijeva
37 Elina Yurchenko Krievija Armavira
38 Natalia Sadovaya Krievija Krasnodara