Estonian Championship 2019/2020 #3

Третий этап чемпионата Эстонии пройдет в Нарве.
Место проведения: здание бывшей 6-й нарвской школы, ныне Школа искусств, адрес - Кренгольми 25.
Соревнования начнутся в 12.10. Регистрация на месте закроется в 11.45. Взнос за участие 10 евро с игрока (15 евро с семейного дуэта). Оплата на месте. Предварительная регистрация ОБЯЗАТЕЛЬНА на сайте Скорпиона. Она закроется в ночь с четверга на пятницу 22 ноября.
Turnīra tips Individuālais turnīrs
Statuss Noslēdzies
Valsts Igaunija
Pilsēta Narva
Adrese Kreenholmi 25
Telefona numurs +372 5042768
E-mail igorsport11@gmail.com
Reģistrācijas sākums Scorpion 30.10.2019 00:00
Reģistrācijas beigas Scorpion 22.11.2019 00:00
Turnīra datums 24.11.2019
Время начала 12:15
Dalībnieku 28
Posmi
Name [ENG] Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 1 -
Groups Noslēdzies 1 24.11.2019 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 2 -
ESILIIGA Noslēdzies 1 24.11.2019 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 3 -
MEISTRILIIGA Noslēdzies 1 24.11.2019 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 4 -
PLAY OFF Noslēdzies 7 24.11.2019 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 5 -
FINAL ESILIIGA Noslēdzies 7 24.11.2019 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
Estonian Championship 2019/2020 #3
Vārds Valsts Pilsēta Punkti PR
1 Nikita Pavlov Krievija Sanktpēterburga 620
2 Jevgeni Lvov Igaunija Tallina 588
3 Artem Blinov Krievija Sanktpēterburga 561
4 Igor Saveljev Igaunija Tallina 538
5 Maria Saveljeva Igaunija Tallina 516
6 Deniss Andrijashkin Igaunija Narva 487
7 Daniil Moshnin Igaunija Tallina 464
8 Vafa Hamdamov Igaunija Tallina 444
9 Aleksandr Metelitsa Igaunija Narva 425
10 Alen Shekarev Igaunija Tallina 417
11 Alexander Nagorniy st. Krievija Sanktpēterburga 409
12 Sergei Sokolov Igaunija Tallina 399
13 Egīls Belševics Latvija Rīga 387
14 Tatjana Suchkova Igaunija Tallina 365
15 Nikita Tikhomirov Krievija Sanktpēterburga 344
16 Timur Mihhaljov Igaunija Tallina 317
17 Daniil Landa Igaunija Tallina 287
18 Elena Stoljarova Krievija Sanktpēterburga 263
19 Aleksei Fedotov Igaunija Narva 232
20 Andrey Tikhomirov Krievija Sanktpēterburga 172
21 Mark Lomakin Igaunija Narva 117
22 Mark-Julius Pikat Igaunija Таллинн 67
23 Daniel Sippo Igaunija Tallina 23
24 Vladimir Andriyashkin Igaunija Narva 16
25 Aleksei Kuzmin Igaunija Narva 10
26 Matvey Efremov Igaunija Narva 6
27 Marika Korelina Igaunija Narva 5
28 Dmitri Ossipenko Igaunija Kohtla-Jerve 1
Est Champ 2019/2020 #3
Vārds Valsts Pilsēta Reitings Punkti PR
1 Jevgeni Lvov Igaunija Tallina 20 620
2 Igor Saveljev Igaunija Tallina 18 588
3 Maria Saveljeva Igaunija Tallina 16 561
4 Deniss Andrijashkin Igaunija Narva 14 538
5 Daniil Moshnin Igaunija Tallina 12 516
6 Vafa Hamdamov Igaunija Tallina 11 487
7 Aleksandr Metelitsa Igaunija Narva 10 464
8 Alen Shekarev Igaunija Tallina 9 444
9 Sergei Sokolov Igaunija Tallina 8 425
10 Tatjana Suchkova Igaunija Tallina 7 417
11 Timur Mihhaljov Igaunija Tallina 6 409
12 Daniil Landa Igaunija Tallina 5 399
13 Aleksei Fedotov Igaunija Narva 4 387
14 Mark Lomakin Igaunija Narva 3 365
15 Mark-Julius Pikat Igaunija Таллинн 2 344
16 Daniel Sippo Igaunija Tallina 1 317
17 Vladimir Andriyashkin Igaunija Narva 1 287
18 Aleksei Kuzmin Igaunija Narva 1 263
19 Matvey Efremov Igaunija Narva 1 232
20 Marika Korelina Igaunija Narva 1 172
21 Dmitri Ossipenko Igaunija Kohtla-Jerve 1 117
22 Nikita Pavlov Krievija Sanktpēterburga 0 67
23 Artem Blinov Krievija Sanktpēterburga 0 23
24 Alexander Nagorniy st. Krievija Sanktpēterburga 0 16
25 Egīls Belševics Latvija Rīga 0 10
26 Nikita Tikhomirov Krievija Sanktpēterburga 0 6
27 Elena Stoljarova Krievija Sanktpēterburga 0 5
28 Andrey Tikhomirov Krievija Sanktpēterburga 0 1