Turnīra tips | Individuālais turnīrs |
---|---|
Statuss | Noslēdzies |
Valsts | Krievija |
Pilsēta | Jekaterinburga |
Turnīra datums | 20.10.2019 |
Время начала | 12-00 |
Dalībnieku | 20 |
Posmi
Name [ENG] | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
Круговой турнир | Noslēdzies | 1 | 20.10.2019 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
- 2 - | ||||||||
Высшая Лига | Noslēdzies | 1 | 20.10.2019 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
- 3 - | ||||||||
Первая Лига | Noslēdzies | 1 | 20.10.2019 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
- 4 - | ||||||||
Play-off Большой | Noslēdzies | 5 | 20.10.2019 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
- 5 - | ||||||||
Play-off Малый | Noslēdzies | 3 | 20.10.2019 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds | Valsts | Pilsēta | Reitings | Punkti PR | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maxim Chegaev | Krievija | Jekaterinburga | 40 | 298 | |||
2 | Александр Сегов | Krievija | Jekaterinburga | 37 | 259 | |||
3 | Pavel Temnyakov | Krievija | Jekaterinburga | 34 | 251 | |||
4 | Aleksandr Yakovenko | Krievija | Jekaterinburga | 31 | 240 | |||
5 | Alexandr Tikhonov | Krievija | Jekaterinburga | 29 | 230 | |||
6 | Ruslan Kazymov | Krievija | Jekaterinburga | 27 | 217 | |||
7 | Sysolyatin Anton | Krievija | Jekaterinburga | 25 | 189 | |||
8 | Evgeniy Elkin | Krievija | Perma | 23 | 163 | |||
9 | Andrey Sosnovskih | Krievija | Jekaterinburga | 21 | 135 | |||
10 | Михаил Суродеев | Krievija | Jekaterinburga | 20 | 97 | |||
11 | Kurdukov Evgeniy | Krievija | Jekaterinburga | 19 | 69 | |||
12 | Анатолий Рябов | Krievija | Jekaterinburga | 18 | 45 | |||
13 | Aleksey Radchenko | Krievija | Jekaterinburga | 17 | 25 | |||
14 | Alexandr Krivilev | Krievija | Jekaterinburga | 16 | 18 | |||
15 | Ilya Elkin | Krievija | Perma | 15 | 15 | |||
16 | Данил Авертьев | Krievija | Perma | 14 | 10 | |||
17 | Liudmila Elkina | Krievija | Perma | 13 | 7 | |||
18 | Arthur Koreshkov | Krievija | Perma | 12 | 5 | |||
19 | Пётр Корнев | Krievija | Jekaterinburga | 11 | 3 | |||
20 | Данил Осинцев | Krievija | Jekaterinburga | 10 | 1 | |||