13 Кубок Северо-Запада

Turnīra tips Individuālais turnīrs
Statuss Noslēdzies
Valsts Krievija
Pilsēta Sanktpēterburga
Reģistrācijas sākums Scorpion 13.04.2013 00:00
Reģistrācijas beigas Scorpion 21.04.2013 09:00
Turnīra datums 21.04.2013
Dalībnieku 51

Posmi
Name [ENG] Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 1 -
1/32 финала Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 2 -
1/16 финала Noslēdzies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 3 -
1/8 финала Noslēdzies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 4 -
1/4 финала Noslēdzies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 5 -
1/2 финала Noslēdzies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 6 -
Мини финал Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 7 -
Финал Noslēdzies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 8 -
1/8 Утешительного Кубка Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 9 -
1/4 Утешительного Кубка Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 10 -
1/2 Утешительного Кубка Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 11 -
Мини финал Утешительного Кубка (19-20 место) Noslēdzies 3 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 12 -
Финал Утешительного Кубка (17-18 место) Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 13 -
Лига 1/8 (9-16 место) Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 14 -
Лига 1/4 (5-8 место) Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 15 -
Лига 1/4 Утешительного Кубка (21-24 место) Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 16 -
Лига 1/8 Утешительного Кубка (25-32 место) Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 17 -
Лига Надежд (33 место и далее) Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds Valsts Pilsēta
1 Maxim Borisov Krievija Sanktpēterburga
2 Dmitry Belavin Krievija Sanktpēterburga
3 Oleg Ortinov Krievija Sanktpēterburga
4 Anton Legkov Krievija Sanktpēterburga
5 German Fokin Krievija Sanktpēterburga
6 Vitaly Skorobogatov Krievija Sanktpēterburga
7 Anton Kiselyov Krievija Sanktpēterburga
8 Andrey Voskoboynikov Krievija Sanktpēterburga
9 Mikhail Shashkov Krievija Sanktpēterburga
10 Dmitry Malygin Krievija Sanktpēterburga
11 Irina Belavina Krievija Sanktpēterburga
12 Viktoria Gorodnitskaya Krievija Čerepoveca
13 Alexandr Danilov Krievija Sanktpēterburga
14 Anton Fedoseev Krievija Sanktpēterburga
15 Alexander Ozerov Krievija Čerepoveca
16 Alexey Chernov Krievija Sanktpēterburga
17 Evgeniy Pipchenko Krievija Sanktpēterburga
18 Dmitry Afonin Krievija Sanktpēterburga
19 Nikita Pavlov Krievija Sanktpēterburga
20 Oleg Borisov Krievija Sanktpēterburga
21 Belavina Alexandra Krievija Sanktpēterburga
22 Elena Nikitina Krievija Kronshtadt
23 Alex Gorin Krievija Sanktpēterburga
24 Michail Nikitin Krievija Kronshtadt
25 Leonid Zaytcev Krievija Sanktpēterburga
26 Alexander Okunev Krievija Sanktpēterburga
27 Artem Budaev Krievija Sanktpēterburga
28 Smirnov Nikolay Krievija Sanktpēterburga
29 Ilya Ponomarev Krievija Sanktpēterburga
30 Lev Stepanov Krievija Sanktpēterburga
31 Pavlov Alexander Krievija Sanktpēterburga
32 Artem Valiev Lietuva Viļņa
33 Nikita Zholobov Krievija Sanktpēterburga
34 Vladimir Smirnov Krievija Sanktpēterburga
35 Ruslan Kamalov Krievija Sanktpēterburga
36 Timur Kudashev Krievija Sanktpēterburga
37 Sergey Nemolot Krievija Sanktpēterburga
38 Dmitry Alekseev Krievija Sanktpēterburga
39 Darja Obuhova Krievija Sanktpēterburga
40 Dmitriy Zhurba Krievija Sanktpēterburga
41 Vladimir Alekseev Krievija Sanktpēterburga
42 Vladimir Nikulov Krievija Sanktpēterburga
43 Matvey Kryazhev Krievija Sanktpēterburga
44 Grigoriy Rozov Krievija Sanktpēterburga
45 Дмитрий Вавилов Krievija Sanktpēterburga
46 Pavel Krikorov Krievija Sanktpēterburga
47 Александр Румянцев Krievija Sanktpēterburga
48 Alexander Krikorov Krievija Sanktpēterburga
49 Alxander Ignatiev Krievija Sanktpēterburga
50 Александра Шураева
51 Александра Сергеева