Turnīra tips | Individuālais turnīrs |
---|---|
Statuss | Noslēdzies |
Valsts | Baltkrievija |
Pilsēta | Minska |
Adrese | ул. Курчатова, 1 |
Telefona numurs | +375295020101 |
[email protected] | |
Reģistrācijas sākums Scorpion | 01.10.2019 14:00 |
Reģistrācijas beigas Scorpion | 26.10.2019 09:00 |
Turnīra datums | 26.10.2019 |
Время начала | 10:00 |
Dalībnieku | 32 |
Posmi
Name [ENG] | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
AKWARELE : SERIA A | Noslēdzies | 2 | 26.10.2019 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
- 2 - | ||||||||
Dziwny JEST ten S'WIAT : SERIA BE | Noslēdzies | 1 | 26.10.2019 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
- 3 - | ||||||||
KATHARSIS : PLAY OFF 1-8 | Noslēdzies | 7 | 26.10.2019 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
- 4 - | ||||||||
POSTSCRIPTUM : P-O 5-8 | Noslēdzies | 7 | 26.10.2019 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
- 5 - | ||||||||
SPODCHMURYKAPELUSZA : P-O SERII BE | Noslēdzies | 7 | 26.10.2019 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
- 6 - | ||||||||
AEROLIT : 1 LIGA | Noslēdzies | 1 | 26.10.2019 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
- 7 - | ||||||||
SUKCES : P-O 1 LIGA | Noslēdzies | 5 | 26.10.2019 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds | Valsts | Pilsēta | Punkti PR | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aliaksandr Bartosh | Baltkrievija | Minska | 462 | |||
2 | Matvej Shyrkavec | Baltkrievija | Minska | 445 | |||
3 | Eduard Kuratnik | Baltkrievija | Minska | 431 | |||
4 | Vadim Romanenko | Baltkrievija | Minska | 416 | |||
5 | Michael Chernobay | Baltkrievija | Minska | 397 | |||
6 | Siarhei Vazhnik | Baltkrievija | Minska | 379 | |||
7 | Andrei Akinfin | Baltkrievija | Minska | 366 | |||
8 | Vladzimir Slizh | Baltkrievija | Minska | 352 | |||
9 | Krynitski Vadim | Baltkrievija | Minska | 340 | |||
10 | Lysenka Leanid | Baltkrievija | Vitebska | 322 | |||
11 | Alexandr Shyrkavets | Baltkrievija | Drahichyn | 307 | |||
12 | Avin Aleksandr | Baltkrievija | Minska | 284 | |||
13 | Vadzim Piskunovich | Baltkrievija | Horad Zhodzina | 255 | |||
14 | Jaraslau Vazhnik | Baltkrievija | Minska | 210 | |||
15 | Kudelko Pavel | Baltkrievija | Minska | 151 | |||
16 | Roman Romanenko | Baltkrievija | Minska | 98 | |||
17 | Mihail Dagockij | Baltkrievija | Minska | 55 | |||
18 | Chernobay Vova | Baltkrievija | Minska | 46 | |||
19 | Aleksey Akinfin | Baltkrievija | Minska | 43 | |||
20 | Kirill Yancelevich | Baltkrievija | Minska | 39 | |||
21 | Sjargey Yancelevich | Baltkrievija | Minska | 36 | |||
22 | Dmitrij Dagotski | Baltkrievija | Minska | 33 | |||
23 | Juzenkov Renat | Baltkrievija | Minska | 30 | |||
24 | Eugenij Tarluk | Baltkrievija | Minska | 27 | |||
25 | Leonid Valentovich | Baltkrievija | Minska | 23 | |||
26 | Juzenkov Eldar | Baltkrievija | Minska | 20 | |||
27 | Vladislav Zinovich | Baltkrievija | Minska | 17 | |||
28 | Aleg Ludchik | Baltkrievija | Minska | 14 | |||
29 | Ruto Dzmitry | Baltkrievija | Minska | 11 | |||
30 | Juzenkova Alina | Baltkrievija | Minska | 7 | |||
31 | Spiridonov Aleksandr | Baltkrievija | Minska | 4 | |||
32 | Yelena Merkulova | Baltkrievija | Minska | 1 | |||