Turnīra tips | Individuālais turnīrs |
---|---|
Statuss | Noslēdzies |
Valsts | Ukraina |
Pilsēta | Rubizhne |
Reģistrācijas sākums Scorpion | 25.09.2019 00:00 |
Reģistrācijas beigas Scorpion | 08.11.2019 10:00 |
Turnīra datums | 09.11.2019 |
Dalībnieku | 29 |
Posmi
Name [ENG] | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
Груповий етап | Noslēdzies | 1 | 09.11.2019 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
- 2 - | ||||||||
Плей-офф | Noslēdzies | 7 | 09.11.2019 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds | Valsts | Pilsēta | Punkti PR | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Oleksii Korabel | Ukraina | Irpiņa | 556 | |||
2 | Mykhaylo Shalomayev | Ukraina | Harkiva | 479 | |||
3 | Igor Zaporojets | Ukraina | Kijeva | 458 | |||
4 | Oleksii Gusak | Ukraina | Kijeva | 425 | |||
5 | Nazar Kondrashevskyy | Ukraina | Kijeva | 373 | |||
6 | Valentyn Korabel | Ukraina | Irpiņa | 331 | |||
7 | Mykyta Zagrebin | Ukraina | Rubizhne | 288 | |||
8 | Igor Martynenko | Ukraina | Harkiva | 249 | |||
9 | Maksym Stasyuk | Ukraina | Rubizhne | 226 | |||
10 | Dmytro Derkach | Ukraina | Harkiva | 202 | |||
11 | Oleksandr Diulin | Ukraina | Rubizhne | 177 | |||
12 | Denys Demchenko | Ukraina | Rubizhne | 158 | |||
13 | Oleksandr Petrov | Ukraina | Rubizhne | 131 | |||
14 | Dmytro Petrov | Ukraina | Rubizhne | 104 | |||
15 | Bogdan Nyzhnyk | Ukraina | Rubizhne | 83 | |||
16 | Oksana Derkach | Ukraina | Harkiva | 56 | |||
17 | Pavlo Pylypenko | Ukraina | Kijeva | 42 | |||
18 | Maxim Mozgovyy | Ukraina | Rubizhne | 31 | |||
19 | Yevhen Bozhyk | Ukraina | Rubizhne | 26 | |||
20 | Igor Sokhan | Ukraina | Rubizhne | 23 | |||
21 | Egor Bikmaev | Ukraina | Rubizhne | 21 | |||
22 | Vladyslav Meshkov | Ukraina | Rubizhne | 18 | |||
23 | Andriy Laznik | Ukraina | Rubizhne | 16 | |||
24 | Dmytro Golovynskyy | Ukraina | Rubizhne | 13 | |||
25 | Laznik Pavlo | Ukraina | Rubizhne | 11 | |||
26 | Yaroslav Ptakhovskyy | Ukraina | Rubizhne | 8 | |||
27 | Viktoriya Rzayeva | Ukraina | Rubizhne | 6 | |||
28 | David Samarskiy | Ukraina | Rubizhne | 3 | |||
29 | Dmitriy Zhuravlev | Ukraina | Северодонецьк | 1 | |||