VII Открытый Чемпионат Беларуси 2019/20 #2

Турнир проводится в двух сериях -- СЕРИИ А и СЕРИИ В.
При этом подсчёт очков будет общим -- в рамках одного турнира
Turnīra tips Individuālais turnīrs
Statuss Noslēdzies
Valsts Baltkrievija
Pilsēta Minska
Adrese ул. Курчатова, 1
Telefona numurs +375 29 502-01-01
E-mail waznik@yandex.ru
Reģistrācijas sākums Scorpion 07.09.2019 08:00
Reģistrācijas beigas Scorpion 20.09.2019 17:00
Turnīra datums 21.09.2019
Время начала 10.00
Dalībnieku 29
Posmi
Name [ENG] Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 1 -
СЕРИЯ А Noslēdzies 2 21.09.2019 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 2 -
СЕРИЯ В Noslēdzies 1 21.09.2019 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 3 -
П-О 1-4 Noslēdzies 7 21.09.2019 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 4 -
П-О 5-8 Noslēdzies 5 21.09.2019 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 5 -
П-О СЕРИИ В Noslēdzies 5 21.09.2019 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 6 -
1 LIGA Noslēdzies 1 21.09.2019 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 7 -
П-О 1 L Noslēdzies 5 21.09.2019 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds Valsts Pilsēta Punkti PR
1 Vladzimir Slizh Baltkrievija Minska 455
2 Aliaksandr Bartosh Baltkrievija Minska 438
3 Matvej Shyrkavec Baltkrievija Minska 425
4 Alexander Dolgov Baltkrievija Minska 413
5 Andrei Akinfin Baltkrievija Minska 397
6 Aleksey Akinfin Baltkrievija Minska 381
7 Siarhei Vazhnik Baltkrievija Minska 366
8 Lysenka Leanid Baltkrievija Vitebska 340
9 Michael Chernobay Baltkrievija Minska 319
10 Mihail Dagockij Baltkrievija Minska 293
11 Alexandr Shyrkavets Baltkrievija Drahichyn 264
12 Jaraslau Vazhnik Baltkrievija Minska 243
13 Avin Aleksandr Baltkrievija Minska 184
14 Alexey Kravchenko Baltkrievija Ивенец 130
15 Sobal' Vital' Baltkrievija Minska 85
16 Kudelko Pavel Baltkrievija Minska 47
17 Kirill Yancelevich Baltkrievija Minska 43
18 Juzenkov Eldar Baltkrievija Minska 40
19 Maksim Stsepanovich Baltkrievija Maladzyechna 36
20 Sjargey Yancelevich Baltkrievija Minska 33
21 Ruto Dzmitry Baltkrievija Minska 29
22 Nazar Sobal Baltkrievija Minska 26
23 Chernobay Vova Baltkrievija Minska 22
24 Mihail Sapozhnikov Baltkrievija Minska 19
25 Yelena Merkulova Baltkrievija Minska 15
26 Kisiel Jegor Baltkrievija Minska 12
27 Dzmitriy Charniayski Baltkrievija Minska 8
28 Kashalevich Vitalij Baltkrievija Minska 5
29 Ignat Kashalevich Baltkrievija Minska 1