IV Открытый чемпионат Казани (2019/2020) #1

Открытый чемпионат Казани 2019/2020 состоит из 6 этапов.
Принять участие в турнире может любой желающий независимо от пола и возраста.

На каждом этапе чемпионата тройка лучших игроков, а также призеры первой лиги будут награждены медалями, призеры второй лиги награждаются памятными дипломами.
Turnīra tips Individuālais turnīrs
Statuss Noslēdzies
Valsts Krievija
Pilsēta Kazaņa
Adrese ул.Латышских Стрелков 25, Подростковый центр "Лимонад"
Telefona numurs +7 (987) 297 29 69
E-mail kazantablehockey@mail.ru
Reģistrācijas sākums Scorpion 30.08.2019 09:00
Reģistrācijas beigas Scorpion 21.09.2019 12:00
Turnīra datums 22.09.2019
Время начала 10:30
Dalībnieku 36

Posmi
Name [ENG] Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 1 -
Квалификация Noslēdzies 1 22.09.2019 10:30 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 2 -
Лиги Noslēdzies 1 22.09.2019 11:45 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 3 -
Плей-офф Вторая лига Noslēdzies 5 22.09.2019 14:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 4 -
Плей-офф Первая лига Noslēdzies 5 22.09.2019 14:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 5 -
Плей-офф Noslēdzies 5 22.09.2019 14:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds Valsts Pilsēta Punkti PR
1 Maxim Chegaev Krievija Jekaterinburga 357
2 Emil Mumdzhi Krievija Kazaņa 319
3 Konstantin Barabash Krievija Kazaņa 299
4 Ismagil Iksanov Krievija Kazaņa 285
5 Alexander Enyushin Krievija Kazaņa 275
6 Ramil Galiev Krievija Kazaņa 266
7 Kapitolina Semagina Krievija Kazaņa 258
8 Timur Khamiev Krievija Kazaņa 250
9 Pavel Shakirov Krievija Kazaņa 243
10 Kurdukov Evgeniy Krievija Jekaterinburga 221
11 Haydar Mirov Krievija Kazaņa 191
12 Alexandr Krivilev Krievija Jekaterinburga 158
13 Sergey Semagin Krievija Kazaņa 120
14 Artem Smirnov Krievija Kazaņa 96
15 Andrei Ivanov Krievija Čeboksari 71
16 Irek Shakirov Krievija Kazaņa 51
17 Aleksandr Korshikov Krievija Toljati 37
18 Konstantin Gorshkov Krievija Kazaņa 22
19 Grachev Nikita Krievija Kazaņa 20
20 Artemiev Artur Krievija Kazaņa 19
21 Sasha Spirin Krievija Kazaņa 18
22 Korshunov Timofey Krievija Kazaņa 17
23 Данил Федотов Krievija Kazaņa 15
24 Vadim Kuznetsov Krievija Kazaņa 14
25 Sofia Plaschova Krievija Kazaņa 13
26 Ismagilov Bulat Krievija Kazaņa 12
27 Евгений Лукоянов Krievija Kazaņa 11
28 Safiullina Sofya Krievija Kazaņa 10
29 Dmitry Melnikov Krievija Kazaņa 9
30 Viktor Glibyanskii Krievija Kazaņa 8
31 Zaburdaev Rostislav Krievija Kazaņa 7
32 Данияр Искандаров Krievija Kazaņa 5
33 Nazmutdinov Bilal Krievija Kazaņa 4
34 Искандер Мухамадиев Krievija Kazaņa 3
35 Зиннур Тазиев Krievija Kazaņa 2
36 Лина Хорина Krievija Kazaņa 1