1. Рейтинг выставлен по первым трём игрокам.
2. Играем в 2-х группах.
3. В "плов" из каждой группы выходят по 3 команды.
4. 2 А = 3 Б; 3 А = 2 Б;
1 А и 1 Б -- отдых;
плюс матч 4 А = 4 Б.
5. ПОЛУФИНАЛЫ:
1 А == победитель пары 3 А =2 Б;
1 Б == победитель пар 2 А = 3 Б;
плюс матч проигравших в стадии (4).
6. ФИНАЛ; МАТЧ ЗА 3-е МЕСТО.
7. Подсчёт личных результатов. Выход в плов по традиционной схеме: 4+8.
8. Плей-офф "лички".
9. Награждение.
10. Всем, кто дочитал, +1 в карму!!
2. Играем в 2-х группах.
3. В "плов" из каждой группы выходят по 3 команды.
4. 2 А = 3 Б; 3 А = 2 Б;
1 А и 1 Б -- отдых;
плюс матч 4 А = 4 Б.
5. ПОЛУФИНАЛЫ:
1 А == победитель пары 3 А =2 Б;
1 Б == победитель пар 2 А = 3 Б;
плюс матч проигравших в стадии (4).
6. ФИНАЛ; МАТЧ ЗА 3-е МЕСТО.
7. Подсчёт личных результатов. Выход в плов по традиционной схеме: 4+8.
8. Плей-офф "лички".
9. Награждение.
10. Всем, кто дочитал, +1 в карму!!
Turnīra tips | Komandu turnīrs |
---|---|
Statuss | Noslēdzies |
Valsts | Baltkrievija |
Pilsēta | Minska |
Adrese | ул. Курчатова, 1 |
Telefona numurs | +375 29 502-01-01 |
[email protected] | |
Reģistrācijas sākums Scorpion | 20.08.2019 10:00 |
Reģistrācijas beigas Scorpion | 30.08.2019 19:00 |
Turnīra datums | 31.08.2019 |
Время начала | 10.00 |
Dalībnieku | 7 |
Posmi
Name [ENG] | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
дань традиции | Noslēdzies | 1 | 31.08.2019 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
- 2 - | ||||||||
оффффф | Noslēdzies | 7 | 31.08.2019 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds | Valsts | Pilsēta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | THC K-Marx Nahockers | Baltkrievija | Minska | ||||
2 | UZ 30 | Baltkrievija | Minska | ||||
3 | Тяни-Толкай | Baltkrievija | Новополоцк -- Витебск -- Дрогичин -- Минск | ||||
4 | КОНЦЕНТРА(i)T | Baltkrievija | Minska | ||||
5 | RANGERS | Baltkrievija | Minska | ||||
6 | АльмаNah '19 | Baltkrievija | Minska | ||||
7 | ДРАПЕЖНІКІ NEW | Baltkrievija | Minska | ||||