1-й этап X Открытого Кубка России. XX Кубок Поволжья. - Dalībnieku saraksts

Statuss Noslēdzies
Reģistrācijas sākums Scorpion 08.07.2019 14:00
Reģistrācijas beigas Scorpion 10.08.2019 11:30
Turnīra datums 11.08.2019

  Reitings Vārds Valsts Pilsēta Punkti PR
1 4326 Veniamin Gerasimov Krievija Maskava 697
2 4220 Denis Matveev Krievija Kursk 633
3 3699 Dmitriy Petrov Krievija Maskava 585
4 3348 Artem Blinov Krievija Sanktpēterburga 566
5 3210 Vitaly Skorobogatov Krievija Sanktpēterburga 555
6 3163 Oleg Salamatov Krievija Sanktpēterburga 542
7 3128 Yuriy Prostakov Krievija Ļuberci 525
8 3044 Emil Mumdzhi Krievija Kazaņa 502
9 2950 Boris Velmoga Krievija Sanktpēterburga 483
10 2692 Alexander Okunev Krievija Sanktpēterburga 461
11 2582 Sergey Shikerin Krievija Nizhniy Novgorod 446
12 2527 Andrey Ponomarev Krievija Maskava 437
13 2468 Konstantin Barabash Krievija Kazaņa 425
14 2380 Ivan Shemjakov Krievija Nizhniy Novgorod 417
15 2336 Alexander Enyushin Krievija Kazaņa 409
16 2232 Alexey Korotkiy Krievija Nizhniy Novgorod 394
17 2165 Semyon Bityukov Krievija Sanktpēterburga 378
18 2139 Vadim Matveev Krievija Sanktpēterburga 365
19 2034 Timur Khamiev Krievija Kazaņa 350
20 1832 Roman Aganichev Krievija Ivanova 343
21 1666 Elena Stoljarova Krievija Sanktpēterburga 337
22 1651 Ramil Galiev Krievija Kazaņa 323
23 1598 Sysolyatin Anton Krievija Jekaterinburga 310
24 1469 Ismagil Iksanov Krievija Kazaņa 295
25 1425 Elnara Abasova Krievija Nizhniy Novgorod 282
26 1331 Taisia Ankudimova Krievija Nizhniy Novgorod 265
27 1225 Alexander Prokopov Krievija Maskava 247
28 1218 Olga Glazunova Krievija Nizhniy Novgorod 231
29 985 Semen Ivanov Krievija Nizhniy Novgorod 211
30 950 Pavel Simonov Krievija Sanktpēterburga 200
31 907 Evgeniy Elkin Krievija Perma 189
32 860 Andrei Ivanov Krievija Čeboksari 165
33 709 Ilya Elkin Krievija Perma 147
34 630 Yuriy Morozov Krievija Nizhniy Novgorod 119
35 428 Elena Okuneva Krievija Sanktpēterburga 92
36 374 Panyov Nikita Krievija Ivanova 75
37 269 Andrey Kalinkin Krievija Nizhniy Novgorod 54
38 220 Anton Mineyev Krievija Vyazniki 43
39 186 Pavel Syzrancev Krievija Nizhniy Novgorod 32
40 124 Ivan Khromov Krievija Ivanteyevka 24
41 117 Liudmila Elkina Krievija Perma 19
42 86 Vladimir Kudryavcev Krievija Nizhniy Novgorod 14
43 76 Evgeniy Dunichkin Krievija Nizhniy Novgorod 9
44 61 Alexey Kalinkin Krievija Nizhniy Novgorod 7
45 5 Vitaliy Chervyakov Krievija Saranska 5
46 0 Вадим Фишман Krievija Nizhniy Novgorod 4
47 0 Андрей Битюков Krievija Sanktpēterburga 2
48 0 Gleb Busygin Krievija Nizhniy Novgorod 1