1-й этап X Открытого Кубка России. XX Кубок Поволжья.

Turnīra tips Individuālais turnīrs
Statuss Noslēdzies
Valsts Krievija
Pilsēta Nizhniy Novgorod
Adrese Адрес: г. Нижний Новгород, ул.Арктическая 7, ст.метро Заречная, ФОК "Заречье" Начало турнира - в 11.30
Telefona numurs 89030543637
E-mail shikerin@mail.ru
Reģistrācijas sākums Scorpion 08.07.2019 14:00
Reģistrācijas beigas Scorpion 10.08.2019 11:30
Turnīra datums 11.08.2019
Время начала 11.30
Dalībnieku 48

Posmi
Name [ENG] Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 1 -
Групповой этап Noslēdzies 1 11.08.2019 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 2 -
Высшая лига Noslēdzies 1 11.08.2019 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 3 -
1-я лига Noslēdzies 1 11.08.2019 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 4 -
Плэй-офф Noslēdzies 7 11.08.2019 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 5 -
Малый плэй-офф Noslēdzies 5 11.08.2019 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds Valsts Pilsēta Punkti PR
1 Veniamin Gerasimov Krievija Maskava 697
2 Denis Matveev Krievija Kursk 633
3 Oleg Salamatov Krievija Sanktpēterburga 585
4 Dmitriy Petrov Krievija Maskava 566
5 Boris Velmoga Krievija Sanktpēterburga 555
6 Alexey Korotkiy Krievija Nizhniy Novgorod 542
7 Emil Mumdzhi Krievija Kazaņa 525
8 Artem Blinov Krievija Sanktpēterburga 502
9 Vadim Matveev Krievija Sanktpēterburga 483
10 Yuriy Prostakov Krievija Ļuberci 461
11 Konstantin Barabash Krievija Kazaņa 446
12 Alexander Okunev Krievija Sanktpēterburga 437
13 Vitaly Skorobogatov Krievija Sanktpēterburga 425
14 Sergey Shikerin Krievija Nizhniy Novgorod 417
15 Alexander Enyushin Krievija Kazaņa 409
16 Ismagil Iksanov Krievija Kazaņa 394
17 Semyon Bityukov Krievija Sanktpēterburga 378
18 Timur Khamiev Krievija Kazaņa 365
19 Sysolyatin Anton Krievija Jekaterinburga 350
20 Evgeniy Elkin Krievija Perma 343
21 Ivan Shemjakov Krievija Nizhniy Novgorod 337
22 Ilya Elkin Krievija Perma 323
23 Taisia Ankudimova Krievija Nizhniy Novgorod 310
24 Roman Aganichev Krievija Ivanova 295
25 Elnara Abasova Krievija Nizhniy Novgorod 282
26 Andrey Ponomarev Krievija Maskava 265
27 Ramil Galiev Krievija Kazaņa 247
28 Olga Glazunova Krievija Nizhniy Novgorod 231
29 Pavel Simonov Krievija Sanktpēterburga 211
30 Elena Stoljarova Krievija Sanktpēterburga 200
31 Alexander Prokopov Krievija Maskava 189
32 Panyov Nikita Krievija Ivanova 165
33 Anton Mineyev Krievija Vyazniki 147
34 Вадим Фишман Krievija Nizhniy Novgorod 119
35 Semen Ivanov Krievija Nizhniy Novgorod 92
36 Andrei Ivanov Krievija Čeboksari 75
37 Андрей Битюков Krievija Sanktpēterburga 54
38 Pavel Syzrancev Krievija Nizhniy Novgorod 43
39 Yuriy Morozov Krievija Nizhniy Novgorod 32
40 Liudmila Elkina Krievija Perma 24
41 Elena Okuneva Krievija Sanktpēterburga 19
42 Vitaliy Chervyakov Krievija Saranska 14
43 Ivan Khromov Krievija Ivanteyevka 9
44 Alexey Kalinkin Krievija Nizhniy Novgorod 7
45 Andrey Kalinkin Krievija Nizhniy Novgorod 5
46 Vladimir Kudryavcev Krievija Nizhniy Novgorod 4
47 Evgeniy Dunichkin Krievija Nizhniy Novgorod 2
48 Gleb Busygin Krievija Nizhniy Novgorod 1