Program:
09.00 Doors open. Registration and warm up.
09:45 Qualification groups.
12:00 Lunch
13:00 Final- and placement groups
15:00 Playoff
19:00 Award ceremony
20:00 Dinner Banquet at the hotel
09.00 Doors open. Registration and warm up.
09:45 Qualification groups.
12:00 Lunch
13:00 Final- and placement groups
15:00 Playoff
19:00 Award ceremony
20:00 Dinner Banquet at the hotel
Turnīra tips | Individuālais turnīrs |
---|---|
Statuss | Noslēdzies |
Valsts | Norvēģija |
Pilsēta | Stavangera |
Adrese | Scandic Stavanger Airport: Stavanger lufthavn, Flyplassvegen 226, 4055 Sola |
Telefona numurs | +4791170258 |
[email protected] | |
Reģistrācijas beigas Scorpion | 06.09.2019 00:00 |
Turnīra datums | 07.09.2019 |
Время начала | 09:45 |
Dalībnieku | 25 |
Posmi
Name [ENG] | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
Qualification groups | Noslēdzies | 1 | 07.09.2019 09:45 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
- 2 - | ||||||||
Final- and placement groups | Noslēdzies | 1 | 07.09.2019 13:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
- 3 - | ||||||||
Play Off | Noslēdzies | 7 | 07.09.2019 15:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
Play Off B | Noslēdzies | 5 | 07.09.2019 15:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds | Valsts | Pilsēta | Punkti PR | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Joakim Lundin | Zviedrija | Erebrū | 702 | |||
2 | Magnus Klippen | Norvēģija | Kvernaland | 672 | |||
3 | Øystein Klippen | Norvēģija | Kvernaland | 650 | |||
4 | Petrus Miettinen | Somija | Tampere | 627 | |||
5 | Jarle Eide | Norvēģija | 614 | ||||
6 | Amund Risa Fylling | Norvēģija | Kvernaland | 600 | |||
7 | Simon Thomas | Īrija | Berlin | 582 | |||
8 | Espen Moe | Norvēģija | Tronheima | 567 | |||
9 | Vegard Klippen | Norvēģija | Kvernaland | 554 | |||
10 | Stefan Lemming | Zviedrija | Erebrū | 541 | |||
11 | Yngve Aasheim | Norvēģija | Tronheima | 535 | |||
12 | Andreas Fjermestad | Norvēģija | Kvernaland | 517 | |||
13 | Joakim Åström | Zviedrija | Ūmeo | 500 | |||
14 | Juho Itkonen | Somija | Tampere | 481 | |||
15 | Sondre Efteland Johansen | Norvēģija | Kvernaland | 460 | |||
16 | Sissie Wikstrom | Zviedrija | Stokholma | 434 | |||
17 | Trond Gangsoy | Norvēģija | Bergena | 396 | |||
18 | Jerry Wikström | Zviedrija | Stokholma | 353 | |||
19 | Arne Johannes Holmin | Norvēģija | Bergena | 306 | |||
20 | Daniel Nygård | Norvēģija | Kvernaland | 266 | |||
21 | Arne Hetlelid | Norvēģija | Sola | 216 | |||
22 | Sander Berntsen | Norvēģija | Bryne | 144 | |||
23 | Bjarte Tjessem | Norvēģija | Kvernaland | 111 | |||
24 | Thorbjørn F. Hestvaag | Norvēģija | Kverneland | 60 | |||
25 | Susanna Possl | Zviedrija | Vesterosa | 1 | |||