RAUBICHI W.Ch.OPEN - Dalībnieku saraksts

Statuss Noslēdzies
Reģistrācijas sākums Scorpion 21.05.2019 19:00
Reģistrācijas beigas Scorpion 07.06.2019 12:00
Turnīra datums 15.06.2019

  Reitings Vārds Valsts Pilsēta Punkti PR
1 3525 Nikita Pavlov Krievija Sanktpēterburga 595
2 3348 Artem Blinov Krievija Sanktpēterburga 566
3 3287 Stanislav Lutay Krievija Tula 558
4 3210 Vitaly Skorobogatov Krievija Sanktpēterburga 551
5 3140 Kirill Storchak Krievija Sanktpēterburga 542
6 3044 Emil Mumdzhi Krievija Kazaņa 536
7 3028 Tomi Uimonen Somija Vantā 526
8 2833 Salvis Skarainis Latvija Talsi 515
9 2818 Ville Henttonen Somija Helsinki 508
10 2783 Alexandr Danilov Krievija Sanktpēterburga 495
11 2780 Georgiy Levashov Krievija Sanktpēterburga 485
12 2711 Alexandr Kosyrev Krievija Maskava 477
13 2666 Alexey Baranov Krievija Maskava 468
14 2663 Hanna Ivantsova Ukraina Kijeva 463
15 2653 Romans Faļkenšteins Latvija Rīga 459
16 2652 Kristaps Riekstiņš Latvija Burtnieki 454
17 2612 Rolands Riekstiņš Latvija Burtnieki 443
18 2587 Eva Ozerova Krievija Čerepoveca 432
19 2569 Toni Koivula Somija Oulu 423
20 2379 Ilya Ponomarev Krievija Sanktpēterburga 415
21 2370 Nazar Kondrashevskyy Ukraina Kijeva 411
22 2336 Alexander Enyushin Krievija Kazaņa 408
23 2296 Sandis Krasts Latvija Valmiera 404
24 2291 Alexander Larichev Krievija Čerepoveca 401
25 2210 Irina Belavina Krievija Sanktpēterburga 398
26 2159 Egīls Belševics Latvija Rīga 395
27 2138 Kapitolina Semagina Krievija Kazaņa 387
28 2069 Alexandr Zhulyabin Krievija Noginska 380
29 2045 Herman Sjoroos Somija Ähtäri 373
30 2041 Tiitus Sjoroos Somija Ähtäri 366
31 2037 Jakob Jonsson Zviedrija Stokholma 363
32 1981 Nikita Tikhomirov Krievija Sanktpēterburga 359
33 1946 Semyon Bityukov Krievija Sanktpēterburga 352
34 1916 Sergey Semagin Krievija Kazaņa 343
35 1893 Joonatan Sjoroos Somija Ähtäri 335
36 1877 Artem Matantsev Ukraina Kirovohrada 326
37 1822 Victor Poberezhny Krievija Novosibirska 321
38 1756 Tatjana Suchkova Igaunija Tallina 314
39 1643 Mark Kritski Igaunija Tallina 305
40 1564 Elena Stoljarova Krievija Sanktpēterburga 298
41 1526 Luukas Hämeenniemi Somija Oulu 290
42 1524 Anna Holmstrom Zviedrija Ūmeo 283
43 1472 Roman Romanenko Baltkrievija Minska 277
44 1452 Lysenka Leanid Baltkrievija Vitebska 271
45 1433 Micael Myren Sweden / Portugal Göteborg / Lagos 265
46 1362 Krynitski Vadim Baltkrievija Minska 259
47 1199 Daniil Landa Igaunija Tallina 254
48 1193 Sobal' Vital' Baltkrievija Minska 243
49 1089 Andrey Tikhomirov Krievija Sanktpēterburga 233
50 1046 Susanna Possl Zviedrija Vesterosa 226
51 1014 Oleksandr Malyarozov Ukraina Odesa 218
52 840 Maxim Karpus Ukraina Kijeva 209
53 789 Avin Ivan Baltkrievija Minska 198
54 765 Inese Faļkenšteina Latvija Rīga 183
55 735 Andrey Rabcevich Baltkrievija Minska 159
56 686 Oleg Borisov Krievija Sanktpēterburga 123
57 571 Jan-Olof Hansson Zviedrija Ekerö 89
58 569 Rabcevich Aleksey Baltkrievija Minska 49
59 518 Ruslan Kobchuk Ukraina Kijeva 28
60 237 Mihail Dagockij Baltkrievija Minska 21
61 187 Nazar Sobal Baltkrievija Minska 1