Turnīra tips | Individuālais turnīrs |
---|---|
Statuss | Noslēdzies |
Valsts | Krievija |
Pilsēta | Sanktpēterburga |
Reģistrācijas sākums Scorpion | 07.03.2013 12:00 |
Reģistrācijas beigas Scorpion | 10.03.2013 11:00 |
Turnīra datums | 10.03.2013 |
Dalībnieku | 37 |
Posmi
Name [ENG] | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
Квалификация | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 2 - | ||||||||
Лиги | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 4 - | ||||||||
Высшая лига | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds | Valsts | Pilsēta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dmitry Belavin | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
2 | Oleg Ortinov | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
3 | Viktoria Gorodnitskaya | Krievija | Čerepoveca | ||||
4 | German Fokin | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
5 | Mikhail Shashkov | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
6 | Alexander Ozerov | Krievija | Čerepoveca | ||||
7 | Alexandr Danilov | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
8 | Dmitry Malygin | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
9 | Irina Belavina | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
10 | Alexander Okunev | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
11 | Evgeniy Pipchenko | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
12 | Lenya Zaitcev | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
13 | Vladimir Smirnov | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
14 | Nikita Pavlov | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
15 | Valiev Artem | Krievija | SaintP | ||||
16 | Elena Nikitina | Krievija | Kronshtadt | ||||
17 | Nikolay Ivanov | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
18 | Smirnov Nikolay | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
19 | Lev Stepanov | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
20 | Artem Budaev | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
21 | Ilya Ponomarev | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
22 | Alex Gorin | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
23 | Georgiy Levashov | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
24 | Dasha Obukhova | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
25 | Nikita Zholobov | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
26 | Timur Kudashev | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
27 | Ruslan Kamalov | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
28 | Vladimir Nikulov | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
29 | Sergey Alexeev | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
30 | Никита Сушков | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
31 | Michail Nikitin | Krievija | Kronshtadt | ||||
32 | Matvey Kryazhev | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
33 | Dmitry Alekseev | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
34 | Grigoriy Rozov | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
35 | Алина Шакирова | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
36 | Александр Румянцев | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
37 | Oleg Borisov | Krievija | Sanktpēterburga | ||||