13 ЧСЗ 4 этап

Turnīra tips Individuālais turnīrs
Statuss Noslēdzies
Valsts Krievija
Pilsēta Sanktpēterburga
Reģistrācijas sākums Scorpion 07.03.2013 12:00
Reģistrācijas beigas Scorpion 10.03.2013 11:00
Turnīra datums 10.03.2013
Dalībnieku 37

Posmi
Name [ENG] Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 1 -
Квалификация Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 2 -
Лиги Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 4 -
Высшая лига Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds Valsts Pilsēta
1 Dmitry Belavin Krievija Sanktpēterburga
2 Oleg Ortinov Krievija Sanktpēterburga
3 Viktoria Gorodnitskaya Krievija Čerepoveca
4 German Fokin Krievija Sanktpēterburga
5 Mikhail Shashkov Krievija Sanktpēterburga
6 Alexander Ozerov Krievija Čerepoveca
7 Alexandr Danilov Krievija Sanktpēterburga
8 Dmitry Malygin Krievija Sanktpēterburga
9 Irina Belavina Krievija Sanktpēterburga
10 Alexander Okunev Krievija Sanktpēterburga
11 Evgeniy Pipchenko Krievija Sanktpēterburga
12 Lenya Zaitcev Krievija Sanktpēterburga
13 Vladimir Smirnov Krievija Sanktpēterburga
14 Nikita Pavlov Krievija Sanktpēterburga
15 Valiev Artem Krievija SaintP
16 Elena Nikitina Krievija Kronshtadt
17 Nikolay Ivanov Krievija Sanktpēterburga
18 Smirnov Nikolay Krievija Sanktpēterburga
19 Lev Stepanov Krievija Sanktpēterburga
20 Artem Budaev Krievija Sanktpēterburga
21 Ilya Ponomarev Krievija Sanktpēterburga
22 Alex Gorin Krievija Sanktpēterburga
23 Georgiy Levashov Krievija Sanktpēterburga
24 Darja Obuhova Krievija Sanktpēterburga
25 Nikita Zholobov Krievija Sanktpēterburga
26 Timur Kudashev Krievija Sanktpēterburga
27 Ruslan Kamalov Krievija Sanktpēterburga
28 Vladimir Nikulov Krievija Sanktpēterburga
29 Sergey Alexeev Krievija Sanktpēterburga
30 Никита Сушков Krievija Sanktpēterburga
31 Michail Nikitin Krievija Kronshtadt
32 Matvey Kryazhev Krievija Sanktpēterburga
33 Dmitry Alekseev Krievija Sanktpēterburga
34 Grigoriy Rozov Krievija Sanktpēterburga
35 Алина Шакирова Krievija Sanktpēterburga
36 Александр Румянцев Krievija Sanktpēterburga
37 Oleg Borisov Krievija Sanktpēterburga