XVI World Championship 2019 VETERANS - Dalībnieku saraksts

Statuss Noslēdzies
Reģistrācijas sākums Scorpion 01.06.2019 19:00
Reģistrācijas beigas Scorpion 03.06.2019 23:00
Turnīra datums 14.06.2019

  Reitings Vārds Valsts Pilsēta Punkti PR
1 4035 Alexey Titov Krievija Sanktpēterburga 721
2 3672 Dmitriy Petrov Krievija Maskava 690
3 3581 Peter Östlund Zviedrija Avesta 685
4 3475 Yngve Aasheim Norvēģija Tronheima 677
5 3457 Bjarne Axelsen Dānija Bronderslev 669
6 3450 Lars Fridell Zviedrija Stokholma 658
7 3380 Sergejs Mihejevs Latvija Rīga 647
8 3287 Stanislav Lutay Krievija Tula 636
9 3284 Truls Mansson Zviedrija Stokholma 625
10 3284 Igor Masloboev Krievija Sanktpēterburga 617
11 3269 Igor Saveljev Igaunija Tallina 608
12 3210 Vitaly Skorobogatov Krievija Sanktpēterburga 599
13 3205 Kimmo Eriksson Somija Turku 592
14 3197 Pavel Plesak Čehija Plzeņa 586
15 3128 Yuriy Prostakov Krievija Ļuberci 582
16 3038 Espen Moe Norvēģija Tronheima 580
17 3028 Tomi Uimonen Somija Vantā 577
18 2990 Jari Sahlgren Somija Oulu 575
19 2971 Sandis Kalniņš Latvija Inčukalns 574
20 2935 David Smid Čehija Svitavy 570
21 2933 Bjorn Svedman Zviedrija Nynashamn 565
22 2897 Alexey Chernov Krievija Sanktpēterburga 559
23 2878 Arne Johannes Holmin Norvēģija Bergena 551
24 2833 Salvis Skarainis Latvija Talsi 545
25 2818 Ville Henttonen Somija Helsinki 538
26 2796 Vaclav Pikl Čehija Plzeņa 531
27 2748 Vitaliy Sapozhnikov Ukraina Odesa 525
28 2743 Alen Shekarev Igaunija Tallina 515
29 2638 Audrius Pleikys Lietuva Viļņa 507
30 2569 Toni Koivula Somija Oulu 499
31 2542 Milos Sevr Čehija Turnov 489
32 2514 Guntis Ernšteins Latvija Ventspils 484
33 2506 Igor Zaporojets Ukraina Kijeva 478
34 2497 Vafa Hamdamov Igaunija Tallina 471
35 2481 Mark Gorodnitskiy Izraēla Haifa 461
36 2370 Nazar Kondrashevskyy Ukraina Kijeva 451
37 2296 Sandis Krasts Latvija Valmiera 441
38 2294 Yuriy Bondarenko Ukraina Harkiva 433
39 2292 Papp Magor Ungārija Budapešta 432
40 2245 Vladimir Voronov Lietuva Viļņa 431
41 2158 Oleksii Gusak Ukraina Kijeva 429
42 2142 Aleksandr Dolgov Baltkrievija Minska 423
43 2127 Michael Toft Nielsen Dānija Olborga 415
44 2078 Hermann Petuch Vācija Lahr 406
45 2061 Andrei Kniaziuk Baltkrievija Novopolocka 397
46 2037 Jakob Jonsson Zviedrija Stokholma 392
47 2008 Mihail Margolis Izraēla Бенидорм 388
48 2000 Baurzhan Ualiev Kazahstāna Astana 383
49 1987 Eduard Kuratnik Baltkrievija Minska 372
50 1977 Andras Naszadi Ungārija Budapešta 353
51 1809 Gintautas Remeika Lietuva Viļņa 333
52 1557 Alexandr Shyrkavets Baltkrievija Drahichyn 311
53 1531 Alexey Kravchenko Baltkrievija Ивенец 295
54 1363 Nagy Balint Ungārija 272
55 1296 Bakhtiyar Tileukabylov Kazahstāna Šimkenta 241
56 1191 Vladimir Tarakanov Kazahstāna Almati 212
57 1086 Sergey Grebnev Kazahstāna Almati 189
58 739 Tomas Ulis Lietuva Viļņa 174
59 304 Matt Ross Kanāda Vankūvera 1