Turnīra tips | Individuālais turnīrs |
---|---|
Statuss | Noslēdzies |
Valsts | Baltkrievija |
Pilsēta | Minska |
Adrese | ул. Курчатова, 1 |
Telefona numurs | +375 29 502-01-01 |
[email protected] | |
Reģistrācijas sākums Scorpion | 22.03.2019 10:00 |
Reģistrācijas beigas Scorpion | 30.03.2019 10:00 |
Turnīra datums | 30.03.2019 |
Время начала | 11.00 |
Dalībnieku | 23 |
Posmi
Name [ENG] | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
БББ | Noslēdzies | 1 | 30.03.2019 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
- 2 - | ||||||||
яяя | Noslēdzies | 5 | 30.03.2019 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds | Valsts | Pilsēta | Punkti PR | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mihail Dagockij | Baltkrievija | Minska | 50 | ||||
2 | Vadzim Piskunovich | Baltkrievija | Horad Zhodzina | 38 | ||||
3 | Jaraslau Vazhnik | Baltkrievija | Minska | 36 | ||||
4 | Aleksandr Leshuk | Baltkrievija | Minska | 35 | ||||
5 | Sjargey Yancelevich | Baltkrievija | Minska | 33 | ||||
6 | Nazar Sobal | Baltkrievija | Minska | 31 | ||||
7 | Kashalevich Vitalij | Baltkrievija | Minska | 29 | ||||
8 | Spiridonov Aleksandr | Baltkrievija | Minska | 28 | ||||
9 | Ushakov Dmitrij | Baltkrievija | Minska | 26 | ||||
10 | Kirill Yancelevich | Baltkrievija | Minska | 24 | ||||
11 | Vladimir Vanin | Baltkrievija | Minska | 22 | ||||
12 | Juzenkov Eldar | Baltkrievija | Minska | 21 | ||||
13 | Leonid Valentovich | Baltkrievija | Minska | 19 | ||||
14 | Aleg Ludchik | Baltkrievija | Minska | 17 | ||||
15 | Maksim Stsepanovich | Baltkrievija | Maladzyechna | 15 | ||||
16 | Juzenkova Alina | Baltkrievija | Minska | 13 | ||||
17 | Lokshyn Roman | Baltkrievija | Minska | 12 | ||||
18 | Andrey Dudik | Baltkrievija | Minska | 10 | ||||
19 | Mihail Sapozhnikov | Baltkrievija | Minska | 8 | ||||
20 | Ruto Dzmitry | Baltkrievija | Minska | 6 | ||||
21 | Gorokhov Vladimir | Baltkrievija | Minska | 5 | ||||
22 | Gorokhov Artem | Baltkrievija | Minska | 3 | ||||
23 | Nikita Hashkovskiy | Baltkrievija | Minska | 1 | ||||