XXVII Чемпионат Санкт-Петербурга 3 этап

Регистрация на месте 10.30-11.30
Начало турнира 12.00
Начинают одновременно отборочные группы мастеров и лиги для новичков и любителей.
Обед 14.00-14.40
Игры в 1-й и 2-й лиге 14.45-17.15
Плэй-офф с 1/4 финала 17.30-20.00
Turnīra tips Individuālais turnīrs
Statuss Noslēdzies
Valsts Krievija
Pilsēta Sanktpēterburga
Adrese школа 171 ул.Маяковского,9
Telefona numurs +79213889821
E-mail vskorobogatov@mail.ru
Reģistrācijas sākums Scorpion 18.03.2019 21:00
Reģistrācijas beigas Scorpion 31.03.2019 11:30
Turnīra datums 31.03.2019
Время начала 12.00
Dalībnieku 68

Posmi
Name [ENG] Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 1 -
Групповой этап Noslēdzies 1 31.03.2019 12:30 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 2 -
Вторая Лига Noslēdzies 1 31.03.2019 12:30 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 3 -
Третья Лига Noslēdzies 1 31.03.2019 12:30 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 4 -
Высшая Лига Noslēdzies 1 31.03.2019 15:30 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 5 -
Первая Лига Noslēdzies 1 31.03.2019 15:30 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 6 -
Плей-Офф Noslēdzies 7 31.03.2019 17:30 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds Valsts Pilsēta Punkti PR
1 Nikita Pavlov Krievija Sanktpēterburga 478
2 Artem Valiev Lietuva Viļņa 444
3 Boris Velmoga Krievija Sanktpēterburga 423
4 Oleg Ortinov Krievija Sanktpēterburga 411
5 Dmitry Malygin Krievija Sanktpēterburga 405
6 Ruslan Kamalov Krievija Sanktpēterburga 399
7 Darja Obuhova Krievija Sanktpēterburga 391
8 Alexander Koroschenko Krievija Sanktpēterburga 384
9 Dmitry Belavin Krievija Sanktpēterburga 377
10 Oleg Salamatov Krievija Sanktpēterburga 371
11 Artem Blinov Krievija Sanktpēterburga 366
12 Anton Fedoseev Krievija Sanktpēterburga 361
13 Alexey Chernov Krievija Sanktpēterburga 355
14 Egor Stepanov Krievija Sanktpēterburga 348
15 Ksenia Oboeva Krievija Sanktpēterburga 339
16 Vitaly Skorobogatov Krievija Sanktpēterburga 330
17 Alexandr Danilov Krievija Sanktpēterburga 322
18 Semyon Bityukov Krievija Sanktpēterburga 313
19 Ilya Ponomarev Krievija Sanktpēterburga 306
20 Vadim Matveev Krievija Sanktpēterburga 298
21 Danila Titov Krievija Sanktpēterburga 292
22 Egor Zaytsev Krievija Čerepoveca 287
23 Artem Budaev Krievija Sanktpēterburga 282
24 Vadim Lebedev Krievija Sanktpēterburga 278
25 Pavel Fedorov Krievija Sanktpēterburga 273
26 Gosha Obuchov Krievija Sanktpēterburga 263
27 Alexander Okunev Krievija Sanktpēterburga 253
28 Alexander Nagorniy st. Krievija Sanktpēterburga 240
29 Shirskiy Artem Krievija Sanktpēterburga 227
30 Maksim Maksimov Krievija Sanktpēterburga 211
31 Alex Gorin Krievija Sanktpēterburga 189
32 Nikita Tikhomirov Krievija Sanktpēterburga 169
33 Elena Stoljarova Krievija Sanktpēterburga 140
34 Михаил Богомолов Krievija Sanktpēterburga 117
35 Bogomolov Aleksei Krievija Sanktpēterburga 99
36 Tim Barannikov Krievija Sanktpēterburga 77
37 Smirnov Nikolay Krievija Sanktpēterburga 67
38 Кирилл Аникин Krievija Sanktpēterburga 54
39 Andrey Tikhomirov Krievija Sanktpēterburga 43
40 Elena Okuneva Krievija Sanktpēterburga 33
41 Konstantin Sitnikov Krievija Sanktpēterburga 28
42 Павел Гварамия Krievija Sanktpēterburga 27
43 Elena Nikitina Krievija Kronshtadt 26
44 Ivan Chernov Krievija Санкт Петербург 25
45 Ульяна Семенова Krievija Sanktpēterburga 24
46 Yakunchikov Andrey Krievija Sanktpēterburga 23
47 Игорь Початов Krievija Sanktpēterburga 22
48 Дмитрий Сигалов Krievija Sanktpēterburga 21
49 Павел Баранников Krievija Sanktpēterburga 20
50 Аркадий Косарев Krievija Sanktpēterburga 19
51 Edward Sazanov Krievija Sanktpēterburga 18
52 Yakunchikov Nikita Krievija Sanktpēterburga 17
53 Михаил Хорев Krievija Sanktpēterburga 16
54 Juriy Pochatov Krievija Sanktpēterburga 15
55 Михаил Дорогов Krievija Sanktpēterburga 14
56 Александр Романюк Krievija Sanktpēterburga 13
57 Николай Здравков Krievija Sanktpēterburga 12
58 Дмитрий Смолин Krievija Sanktpēterburga 11
59 Slava Bogdanov Krievija Sanktpēterburga 10
60 Vsevolod Smolin Krievija Sanktpēterburga 9
61 Кирилл Лаврентьев Krievija Sanktpēterburga 8
62 Никита Счастливцев Krievija Sanktpēterburga 7
63 Дмитрий Сердюков Krievija Sanktpēterburga 6
64 Михаил Шумаков Krievija Sanktpēterburga 5
65 Андрей Здравков Krievija Sanktpēterburga 4
66 Максим Серёжкин Krievija Sanktpēterburga 3
67 Юрий Шумаков Krievija Sanktpēterburga 2
68 Ислам Рамалданов Krievija Sanktpēterburga 1