Nosaukums | 13 ЧСЗ 3 этап |
---|---|
Turnīra tips | Individuālais |
Statuss | Beigusies |
Turnīrs pievienots | 19.01.2013 |
Valsts | Krievija |
Pilsēta | Sanktpēterburga |
Reģistrācijas sākums | 20.01.2013 10:00 |
Reģistrācijas beigas | 20.01.2013 10:45 |
Turnīra datums | 20.01.2013 |
Dalībnieku | 36 |
Posmi
Nosaukums | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
Квалификация | Beigusies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 2 - | ||||||||
Лига 2 | Beigusies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 3 - | ||||||||
Лига 1 | Beigusies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 4 - | ||||||||
Высшая лига | Beigusies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 5 - | ||||||||
Мини серии | Beigusies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds | Valsts | Pilsēta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maxim Borisov | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
2 | German Fokin | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
3 | Alexey Chernov | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
4 | Mikhail Shashkov | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
5 | Dmitry Belavin | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
6 | Alexander Ozerov | Krievija | Čerepoveca | ||||
7 | Dmitry Malygin | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
8 | Evgeniy Pipchenko | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
9 | Oleg Ortinov | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
10 | Viktoria Gorodnitskaya | Krievija | Čerepoveca | ||||
11 | Vitaly Skorobogatov | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
12 | Alexandr Danilov | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
13 | Irina Belavina | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
14 | Dmitry Afonin | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
15 | Belavina Alexandra | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
16 | Alexander Okunev | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
17 | Pavlov Alexander | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
18 | Lenya Zaitcev | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
19 | Michail Nikitin | Krievija | Kronshtadt | ||||
20 | Ilya Ponomarev | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
21 | Smirnov Nikolay | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
22 | Nikita Pavlov | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
23 | Oleg Borisov | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
24 | Lev Stepanov | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
25 | Alex Gorin | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
26 | Artem Budaev | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
27 | Isakov German | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
28 | Nikolaj Ivanov | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
29 | Nikita Zholobov | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
30 | Dasha Obuhova | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
31 | Sergey Alexeev | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
32 | German Bykovskij | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
33 | Ruslan Kamalov | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
34 | Alexander Koroschenko | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
35 | Дмитрий Вавилов | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
36 | Александр Румянцев | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
|