13 ЧСЗ 3 этап

Turnīra tips Individuālais turnīrs
Statuss Noslēdzies
Valsts Krievija
Pilsēta Sanktpēterburga
Reģistrācijas sākums Scorpion 20.01.2013 10:00
Reģistrācijas beigas Scorpion 20.01.2013 10:45
Turnīra datums 20.01.2013
Dalībnieku 36

Posmi
Name [ENG] Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 1 -
Квалификация Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 2 -
Лига 2 Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 3 -
Лига 1 Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 4 -
Высшая лига Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 5 -
Мини серии Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds Valsts Pilsēta
1 Maxim Borisov Krievija Sanktpēterburga
2 German Fokin Krievija Sanktpēterburga
3 Alexey Chernov Krievija Sanktpēterburga
4 Mikhail Shashkov Krievija Sanktpēterburga
5 Dmitry Belavin Krievija Sanktpēterburga
6 Alexander Ozerov Krievija Čerepoveca
7 Dmitry Malygin Krievija Sanktpēterburga
8 Evgeniy Pipchenko Krievija Sanktpēterburga
9 Oleg Ortinov Krievija Sanktpēterburga
10 Viktoria Gorodnitskaya Krievija Čerepoveca
11 Vitaly Skorobogatov Krievija Sanktpēterburga
12 Alexandr Danilov Krievija Sanktpēterburga
13 Irina Belavina Krievija Sanktpēterburga
14 Dmitry Afonin Krievija Sanktpēterburga
15 Belavina Alexandra Krievija Sanktpēterburga
16 Alexander Okunev Krievija Sanktpēterburga
17 Pavlov Alexander Krievija Sanktpēterburga
18 Lenya Zaitcev Krievija Sanktpēterburga
19 Michail Nikitin Krievija Kronshtadt
20 Ilya Ponomarev Krievija Sanktpēterburga
21 Smirnov Nikolay Krievija Sanktpēterburga
22 Nikita Pavlov Krievija Sanktpēterburga
23 Oleg Borisov Krievija Sanktpēterburga
24 Lev Stepanov Krievija Sanktpēterburga
25 Alex Gorin Krievija Sanktpēterburga
26 Artem Budaev Krievija Sanktpēterburga
27 Isakov German Krievija Sanktpēterburga
28 Nikolaj Ivanov Krievija Sanktpēterburga
29 Nikita Zholobov Krievija Sanktpēterburga
30 Darja Obuhova Krievija Sanktpēterburga
31 Sergey Alexeev Krievija Sanktpēterburga
32 German Bykovskij Krievija Sanktpēterburga
33 Ruslan Kamalov Krievija Sanktpēterburga
34 Alexander Koroschenko Krievija Sanktpēterburga
35 Дмитрий Вавилов Krievija Sanktpēterburga
36 Александр Румянцев Krievija Sanktpēterburga