WTHT. Tallinn Cup 2019 - Dalībnieku saraksts

Statuss Noslēdzies
Reģistrācijas sākums Scorpion 10.01.2019 00:00
Reģistrācijas beigas Scorpion 02.04.2019 00:00
Turnīra datums 06.04.2019

  Reitings Vārds Valsts Pilsēta Punkti PR
1 4719 Maxim Borisov Krievija Sanktpēterburga 897
2 4505 Yanis Galuzo Krievija Sanktpēterburga 855
3 4438 Atis Sīlis Latvija Rīga 827
4 4436 Nikita Zholobov Krievija Sanktpēterburga 801
5 4037 Denis Matveev Krievija Kursk 781
6 4028 Valts Smagars Latvija Rīga 773
7 3866 Raivis Miglinieks Latvija Rīga 763
8 3858 Oleg Ortinov Krievija Sanktpēterburga 751
9 3854 Dmitry Malygin Krievija Sanktpēterburga 739
10 3839 Sandis Kristaps Lagzdiņš Latvija Rīga 730
11 3700 Mykhaylo Spivakovskyy Ukraina Одеса / Київ 723
12 3673 Rainers Kalniņš Latvija Inčukalns 717
13 3633 Elvijs Siliņš Latvija Ventspils 713
14 3563 Vesa Huotelin Somija Espo 708
15 3523 Jevgeni Lvov Igaunija Tallina 703
16 3482 Bjarne Axelsen Dānija Bronderslev 699
17 3467 Maria Saveljeva Igaunija Tallina 688
18 3407 Nikita Pavlov Krievija Sanktpēterburga 675
19 3372 Lars Fridell Zviedrija Stokholma 662
20 3350 Sergejs Mihejevs Latvija Rīga 646
21 3348 Artem Blinov Krievija Sanktpēterburga 634
22 3289 Igor Saveljev Igaunija Tallina 623
23 3189 Petrus Miettinen Somija Tampere 613
24 3172 Kimmo Eriksson Somija Turku 606
25 3170 Vitaly Skorobogatov Krievija Sanktpēterburga 601
26 3168 Artem Valiev Lietuva Viļņa 599
27 3143 Vladimir Smirnov Krievija Sanktpēterburga 597
28 3134 Kirill Storchak Krievija Sanktpēterburga 589
29 3016 Daniil Mushnikov Krievija Sanktpēterburga 581
30 2973 Sandis Kalniņš Latvija Inčukalns 574
31 2867 Anette Engel Dānija Bronderslev 565
32 2773 Simonas Pleikys Lietuva Viļņa 562
33 2769 Salvis Skarainis Latvija Talsi 559
34 2755 Dmitry Soloviev Krievija Mitišči 556
35 2744 Sami Hellstrom Somija Espoo 554
36 2740 Alen Shekarev Igaunija Tallina 551
37 2733 Ville Henttonen Somija Helsinki 549
38 2727 Petteri Sevon Somija Vantā 548
39 2716 Georgiy Levashov Krievija Sanktpēterburga 546
40 2696 Leonards Mazūrs Latvija Rīga 545
41 2676 Markus Bengtsson Zviedrija Göteborg 544
42 2663 Audrius Pleikys Lietuva Viļņa 542
43 2655 Viktoriya Noselivska Ukraina Kijeva 537
44 2653 Romans Faļkenšteins Latvija Rīga 533
45 2633 Ismo Aulaskari Somija Järvenpää 527
46 2602 Rolands Riekstiņš Latvija Burtnieki 522
47 2577 Kristaps Riekstiņš Latvija Burtnieki 519
48 2571 Elēna Rācenāja Latvija Ventspils 517
49 2570 Mazvydas Satkus Lietuva Viļņa 515
50 2564 Niko Tuominen Somija Vantā 513
51 2520 Hanna Ivantsova Ukraina Kijeva 511
52 2515 Vafa Hamdamov Igaunija Tallina 509
53 2441 Žygimantas Remeika Lietuva Viļņa 506
54 2440 Ksenia Oboeva Krievija Sanktpēterburga 503
55 2419 Daniil Moshnin Igaunija Tallina 499
56 2407 Anthony Mzilangve Krievija Sanktpēterburga 494
57 2397 Sandra Komaraite Lietuva Viļņa 489
58 2386 Reinis Rihards Liepiņš Latvija Rīga 484
59 2382 Veronika Sachok Igaunija Tallina 479
60 2375 Martin Martinec Slovākija Bratislava 475
61 2339 Krista Annija Lagzdiņa Latvija Rīga 472
62 2334 Lari Metsala Somija Jiveskile 469
63 2320 Jali Salo Somija Lohja 466
64 2310 Rūdolfs Valainis Latvija Jēkabpils 463
65 2310 Silvestrs Bružēvics Latvija Rīga 460
66 2296 Sandis Krasts Latvija Valmiera 459
67 2294 Kaspars Viļums Latvija Rīga 457
68 2280 Jaakko Koski Somija Turku 456
69 2273 Toms Baumanis Latvija Inčukalns 453
70 2260 Kristaps Zarinieks Latvija Jēkabpils 449
71 2159 Egīls Belševics Latvija Rīga 444
72 2156 Roberts Līvmanis Latvija Inčukalns 440
73 2134 Irina Belavina Krievija Sanktpēterburga 437
74 2128 Intars Garančs Latvija Inčukalns 434
75 2090 Mārcis Radelis Latvija Ventspils 431
76 2084 Ralfs Paeglis Latvija Inčukalns 428
77 2079 Robin Westergren Zviedrija Eskilstūna 424
78 2069 Alexander Nagorniy st. Krievija Sanktpēterburga 419
79 2061 Andrei Kniaziuk Baltkrievija Novopolocka 415
80 2059 Matīss Jakseboga Latvija Rīga 409
81 2027 Hermann Petuch Vācija Lahr 404
82 2008 Dāvis Apfelbaums Latvija Ventspils 399
83 1945 Kristaps Naglis Latvija Rīga 394
84 1773 Gintautas Remeika Lietuva Viļņa 383
85 1719 Patriks Strods Latvija Inčukalns 371
86 1635 Anssi Järvinen Somija Turku 357
87 1634 Mikhail Kovalenko Krievija Sanktpēterburga 341
88 1596 Edgars Naglis Latvija Rīga 332
89 1559 Mark Kritski Igaunija Tallina 324
90 1527 Elena Stoljarova Krievija Sanktpēterburga 319
91 1430 Kristiāns Auziņš Latvija Burtnieki 314
92 1407 Rūdolfs Pilāns Latvija Rīga 310
93 1399 Timur Mihhaljov Igaunija Tallina 305
94 1309 Tatjana Suchkova Igaunija Tallina 300
95 1256 Lars Söderkvist Zviedrija Eskilstūna 286
96 1170 Railends Kuhaļskis Latvija Inčukalns 272
97 1147 Igor Zamyatin Krievija Novosibirska 256
98 1100 Daniil Landa Igaunija Tallina 240
99 912 Marks Dzenis Latvija Rīga 230
100 892 Ritvars Felkers Latvija Burtnieki 216
101 846 Juho Itkonen Somija Tampere 206
102 812 Gustavs Keisters Latvija Rīga 196
103 792 Olavi Vaisanen Somija Helsinki 185
104 788 Kristers Lubāns Latvija Burtnieki 174
105 732 Vladimir Andriyashkin Igaunija Narva 155
106 651 Annika Persson Zviedrija Eskilstūna 122
107 648 Renārs Zabarovskis Latvija Ventspils 88
108 419 Galina Efimova Krievija Sanktpēterburga 55
109 415 Vladislav Trofimov Igaunija Tallina 25
110 328 Vadim Saks Igaunija Tallina 19
111 86 Jegor Suhhanov Igaunija Tallina 14
112 63 Alekss Skudrītis Latvija Rīga 10
113 51 Jukkis Hellevuo Somija Helsinki 5
114 0 Grigori Timoschuk Igaunija Tallina 1