IV этап Открытого чемпионата Казани 2018/2019

Открытый чемпионат Казани 2018/2019 состоит из 7 этапов.
Принять участие в турнире может любой желающий независимо от пола и возраста.

На каждом этапе чемпионата тройка лучших игроков будет награждена медалями, призеры лиг награждаются памятными дипломами.
Turnīra tips Individuālais turnīrs
Statuss Noslēdzies
Valsts Krievija
Pilsēta Kazaņa
Adrese ул.Латышских Стрелков 25, Подростковый центр "Лимонад"
Telefona numurs +7 (987) 297 29 69
E-mail khamiev.t@mail.ru
Reģistrācijas sākums Scorpion 23.12.2018 09:00
Reģistrācijas beigas Scorpion 05.01.2019 12:00
Turnīra datums 06.01.2019
Время начала 10:30
Dalībnieku 37

Posmi
Name [ENG] Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 1 -
Квалификация Noslēdzies 1 06.01.2019 10:30 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 2 -
Лиги Noslēdzies 1 06.01.2019 12:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 3 -
Плей-офф Noslēdzies 5 06.01.2019 14:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds Valsts Pilsēta Punkti PR
1 Emil Mumdzhi Krievija Kazaņa 311
2 Konstantin Barabash Krievija Kazaņa 261
3 Kapitolina Semagina Krievija Kazaņa 238
4 Ramil Galiev Krievija Kazaņa 214
5 Sergey Semagin Krievija Kazaņa 198
6 Pavel Shakirov Krievija Kazaņa 177
7 Alexander Enyushin Krievija Kazaņa 150
8 Almaz Soltanov Krievija Kazaņa 121
9 Timur Khamiev Krievija Kazaņa 93
10 Ismagil Iksanov Krievija Kazaņa 74
11 Artem Smirnov Krievija Kazaņa 59
12 Sergey Marochkin Krievija Samāra 47
13 Kharlamov Alexey Россия Уссурийск 36
14 Galeev Fanil Krievija Kazaņa 28
15 Alisa Platonova Krievija Kazaņa 25
16 Grachev Nikita Krievija Kazaņa 24
17 Konstantin Gorshkov Krievija Kazaņa 23
18 Safiullina Sofya Krievija Kazaņa 22
19 Kirill Vakkasov Krievija Kazaņa 21
20 Viktor Glibyanskii Krievija Kazaņa 19
21 Adahamzhon Payziev Krievija Kazaņa 18
22 Ruslan Khaliullin Krievija Kazaņa 17
23 Melnikov Nikolay Krievija Kazaņa 16
24 Lenar Yarullin Krievija Kazaņa 15
25 Vadim Kuznetsov Krievija Kazaņa 14
26 Dmitry Melnikov Krievija Kazaņa 13
27 Sofia Plaschova Krievija Kazaņa 12
28 Zaburdaev Rostislav Krievija Kazaņa 11
29 Korshunov Timofey Krievija Kazaņa 10
30 Artemiev Artur Krievija Kazaņa 9
31 Nazmutdinov Bilal Krievija Kazaņa 8
32 Евгений Васильев Krievija Kazaņa 6
33 Renat Giziatov Krievija Kazaņa 5
34 Павел Колбасин Krievija Kazaņa 4
35 Shaehov Islam Krievija Kazaņa 3
36 Zainullin Ilyas Krievija Kazaņa 2
37 Nizamov Ilyas Krievija Kazaņa 1