10.00-10.55 -- раскатка и регистрация
11.00 -- начало турнира
ВНИМАНИЕ!!
Турнир пройдёт по адресу КУРЧАТОВА, 1
КАК ДОБРАТЬСЯ?
Автобусы:
96 или 132 (от ст метро МАЛИНОВКА) -- до остановки ФАКУЛЬТЕТ РАДИОФИЗИКИ;
28, 30, 104, 114 (от ст метро МАЛИНОВКА) -- до остановки ПОВОРОТ НА ФИЛИАЛ БГУ.
11.00 -- начало турнира
ВНИМАНИЕ!!
Турнир пройдёт по адресу КУРЧАТОВА, 1
КАК ДОБРАТЬСЯ?
Автобусы:
96 или 132 (от ст метро МАЛИНОВКА) -- до остановки ФАКУЛЬТЕТ РАДИОФИЗИКИ;
28, 30, 104, 114 (от ст метро МАЛИНОВКА) -- до остановки ПОВОРОТ НА ФИЛИАЛ БГУ.
Turnīra tips | Individuālais turnīrs |
---|---|
Statuss | Noslēdzies |
Valsts | Baltkrievija |
Pilsēta | Minska |
Adrese | ул. Курчатова, 1 |
Telefona numurs | +375 29 502-01-01 |
[email protected] | |
Reģistrācijas sākums Scorpion | 23.12.2018 00:00 |
Reģistrācijas beigas Scorpion | 18.01.2019 19:00 |
Turnīra datums | 19.01.2019 |
Время начала | 11.00 |
Dalībnieku | 22 |
Posmi
Name [ENG] | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
Ян Варь | Noslēdzies | 1 | 19.01.2019 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
- 2 - | ||||||||
ВЫСШАЯ ЛИГА | Noslēdzies | 1 | 19.01.2019 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
- 3 - | ||||||||
плей-ОФФ | Noslēdzies | 7 | 19.01.2019 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
- 4 - | ||||||||
ПЕРВАЯ ЛИГА-офф | Noslēdzies | 7 | 19.01.2019 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds | Valsts | Pilsēta | Punkti PR | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kirill Storchak | Krievija | Sanktpēterburga | 467 | |||
2 | Eduard Kuratnik | Baltkrievija | Minska | 421 | |||
3 | Matvej Shyrkavec | Baltkrievija | Minska | 412 | |||
4 | Eugene Papakul | Baltkrievija | Minska | 395 | |||
5 | Aleksey Akinfin | Baltkrievija | Minska | 372 | |||
6 | Andrei Akinfin | Baltkrievija | Minska | 352 | |||
7 | Fedor Kalinovsky | Baltkrievija | Minska | 333 | |||
8 | Aliaksandr Bartosh | Baltkrievija | Minska | 322 | |||
9 | Aleksandr Dolgov | Baltkrievija | Minska | 313 | |||
10 | Vladzimir Slizh | Baltkrievija | Minska | 304 | |||
11 | Vadim Romanenko | Baltkrievija | Minska | 292 | |||
12 | Vitali Kuratnik | Baltkrievija | Minska | 281 | |||
13 | Roman Romanenko | Baltkrievija | Minska | 273 | |||
14 | Lysenka Leanid | Baltkrievija | Vitebska | 254 | |||
15 | Sobal' Vital' | Baltkrievija | Minska | 234 | |||
16 | Krynitski Vadim | Baltkrievija | Minska | 209 | |||
17 | Michael Chernobay | Baltkrievija | Minska | 183 | |||
18 | Alexandr Shyrkavets | Baltkrievija | Drahichyn | 141 | |||
19 | Avin Ivan | Baltkrievija | Minska | 93 | |||
20 | Dzianis Sheuchyk | Baltkrievija | Minska | 67 | |||
21 | Avin Aleksandr | Baltkrievija | Minska | 21 | |||
22 | Alexey Kravchenko | Baltkrievija | Ивенец | 1 | |||