Turnīra tips | Individuālais turnīrs |
---|---|
Statuss | Noslēdzies |
Valsts | Krievija |
Pilsēta | Nizhniy Novgorod |
Adrese | проспект Гагарина, 22 |
Telefona numurs | 89030543637 |
[email protected] | |
Reģistrācijas sākums Scorpion | 21.12.2018 15:00 |
Reģistrācijas beigas Scorpion | 05.01.2019 23:00 |
Turnīra datums | 06.01.2019 |
Время начала | 11.00 |
Dalībnieku | 32 |
Posmi
Name [ENG] | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
Квалификация | Noslēdzies | 1 | 06.01.2019 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
- 2 - | ||||||||
Групповой этап | Noslēdzies | 1 | 06.01.2019 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
- 3 - | ||||||||
Плэй-офф | Noslēdzies | 7 | 06.01.2019 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
- 4 - | ||||||||
Малый плэй-офф | Noslēdzies | 7 | 06.01.2019 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
- 5 - | ||||||||
Переходный турнир | Noslēdzies | 7 | 06.01.2019 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
Teksta versijaVietu sadalījums
IX Открытый Чемпионат Нижнего Новгорода. Этап 3 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vārds | Valsts | Pilsēta | Punkti PR | ||||
1 | Sergey Shikerin | Krievija | Nizhniy Novgorod | 277 | |||
2 | Ivan Shemjakov | Krievija | Nizhniy Novgorod | 219 | |||
3 | Roman Aganichev | Krievija | Ivanova | 165 | |||
4 | Semen Ivanov | Krievija | Nizhniy Novgorod | 128 | |||
5 | Taisia Ankudimova | Krievija | Nizhniy Novgorod | 88 | |||
6 | Olga Glazunova | Krievija | Nizhniy Novgorod | 61 | |||
7 | Kirichenko Evgeny | Krievija | Nizhniy Novgorod | 42 | |||
8 | Panyov Nikita | Krievija | Ivanova | 31 | |||
9 | Yuriy Morozov | Krievija | Nizhniy Novgorod | 30 | |||
10 | Alexey Soloviev | Krievija | Nizhniy Novgorod | 29 | |||
11 | Igor Ivanov | Krievija | Nizhniy Novgorod | 27 | |||
12 | Pavel Syzrancev | Krievija | Nizhniy Novgorod | 26 | |||
13 | Tratinko Oleg | Baltkrievija | Maladzyechna | 25 | |||
14 | Dunichkin Dzonyy | Krievija | Nizhniy Novgorod | 24 | |||
15 | Sergey Dunichkin | Krievija | Nizhniy Novgorod | 22 | |||
16 | Andrey Varyutin | Krievija | Nizhniy Novgorod | 21 | |||
17 | Vladimir Kudryavcev | Krievija | Nizhniy Novgorod | 20 | |||
18 | Efimov Filipp | Krievija | Nizhniy Novgorod | 19 | |||
19 | Mochalina Mariya | Krievija | Nizhniy Novgorod | 17 | |||
20 | Zarubin Alexey | Krievija | Nizhniy Novgorod | 16 | |||
21 | Mochalin Anatolii | Krievija | Nizhniy Novgorod | 15 | |||
22 | Klushenkova Elvira | Krievija | Nizhniy Novgorod | 14 | |||
23 | Кирилл Ручьев | Krievija | Nizhniy Novgorod | 12 | |||
24 | Larin Maksim | Krievija | Nizhniy Novgorod | 11 | |||
25 | Trifonov Daniil | Krievija | Nizhniy Novgorod | 10 | |||
26 | Hozin Nikolay | Krievija | Nizhniy Novgorod | 9 | |||
27 | Николай Владимирский | Krievija | Nizhniy Novgorod | 7 | |||
28 | Hozin Ilya | Krievija | Nizhniy Novgorod | 6 | |||
29 | Дмитрий Тихонов | Krievija | Nizhniy Novgorod | 5 | |||
30 | Владимир Владимирский | Krievija | Nizhniy Novgorod | 4 | |||
31 | Кирилл Тихонов | Krievija | Nizhniy Novgorod | 2 | |||
32 | Hozin Kirill | Krievija | Nizhniy Novgorod | 1 | |||