IX Открытый Чемпионат Нижнего Новгорода Этап 3

Turnīra tips Individuālais turnīrs
Statuss Noslēdzies
Valsts Krievija
Pilsēta Nizhniy Novgorod
Adrese проспект Гагарина, 22
Telefona numurs 89030543637
E-mail shikerin@mail.ru
Reģistrācijas sākums Scorpion 21.12.2018 15:00
Reģistrācijas beigas Scorpion 05.01.2019 23:00
Turnīra datums 06.01.2019
Время начала 11.00
Dalībnieku 32

Posmi
Name [ENG] Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 1 -
Квалификация Noslēdzies 1 06.01.2019 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 2 -
Групповой этап Noslēdzies 1 06.01.2019 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 3 -
Плэй-офф Noslēdzies 7 06.01.2019 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 4 -
Малый плэй-офф Noslēdzies 7 06.01.2019 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 5 -
Переходный турнир Noslēdzies 7 06.01.2019 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
IX Открытый Чемпионат Нижнего Новгорода. Этап 3
Vārds Valsts Pilsēta Punkti PR
1 Sergey Shikerin Krievija Nizhniy Novgorod 277
2 Ivan Shemjakov Krievija Nizhniy Novgorod 219
3 Roman Aganichev Krievija Ivanova 165
4 Semen Ivanov Krievija Nizhniy Novgorod 128
5 Taisia Ankudimova Krievija Nizhniy Novgorod 88
6 Olga Glazunova Krievija Nizhniy Novgorod 61
7 Kirichenko Evgeny Krievija Nizhniy Novgorod 42
8 Panyov Nikita Krievija Ivanova 31
9 Yuriy Morozov Krievija Nizhniy Novgorod 30
10 Alexey Soloviev Krievija Nizhniy Novgorod 29
11 Igor Ivanov Krievija Nizhniy Novgorod 27
12 Pavel Syzrantsev Krievija Nizhniy Novgorod 26
13 Tratinko Oleg Baltkrievija Maladzyechna 25
14 Dunichkin Dzonyy Krievija Nizhniy Novgorod 24
15 Sergey Dunichkin Krievija Nizhniy Novgorod 22
16 Andrey Varyutin Krievija Nizhniy Novgorod 21
17 Vladimir Kudryavcev Krievija Nizhniy Novgorod 20
18 Efimov Filipp Krievija Nizhniy Novgorod 19
19 Mochalina Mariya Krievija Nizhniy Novgorod 17
20 Zarubin Alexey Krievija Nizhniy Novgorod 16
21 Mochalin Anatolii Krievija Nizhniy Novgorod 15
22 Klushenkova Elvira Krievija Nizhniy Novgorod 14
23 Кирилл Ручьев Krievija Nizhniy Novgorod 12
24 Larin Maksim Krievija Nizhniy Novgorod 11
25 Trifonov Daniil Krievija Nizhniy Novgorod 10
26 Hozin Nikolay Krievija Nizhniy Novgorod 9
27 Николай Владимирский Krievija Nizhniy Novgorod 7
28 Hozin Ilya Krievija Nizhniy Novgorod 6
29 Дмитрий Тихонов Krievija Nizhniy Novgorod 5
30 Владимир Владимирский Krievija Nizhniy Novgorod 4
31 Кирилл Тихонов Krievija Nizhniy Novgorod 2
32 Hozin Kirill Krievija Nizhniy Novgorod 1