XXVII Чемпионат Санкт-Петербурга 2 этап

регистрация для любителей и мастеров 11.00 - 11.40
начало турнира 12.00
мастера играют сначала в трёх отборочных группах, по 7 лучших выходят в Высшую лигу
любители и новички сразу формируют 2-ю и 3-ю лигу, согласно рейтингу
взносы:
мастера 500 рублей,
новички и любители 300 рублей
Turnīra tips Individuālais turnīrs
Statuss Noslēdzies
Valsts Krievija
Pilsēta Sanktpēterburga
Adrese школа 171 ул.Маяковского,9
Reģistrācijas sākums Scorpion 10.12.2018 23:00
Reģistrācijas beigas Scorpion 23.12.2018 11:40
Turnīra datums 23.12.2018
Время начала 12.00
Dalībnieku 68

Posmi
Name [ENG] Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 1 -
Групповой этап Noslēdzies 1 23.12.2018 12:30 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 2 -
Первая Лига Noslēdzies 1 23.12.2018 15:10 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 3 -
Высшая Лига Noslēdzies 1 23.12.2018 15:10 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 4 -
Плей-Офф Noslēdzies 7 23.12.2018 16:50 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds Valsts Pilsēta Punkti PR
1 Dmitry Malygin Krievija Sanktpēterburga 478
2 Oleg Ortinov Krievija Sanktpēterburga 444
3 Dmitry Belavin Krievija Sanktpēterburga 422
4 Artem Valiev Lietuva Viļņa 407
5 Artem Blinov Krievija Sanktpēterburga 400
6 Boris Velmoga Krievija Sanktpēterburga 394
7 Oleg Salamatov Krievija Sanktpēterburga 389
8 Nikita Pavlov Krievija Sanktpēterburga 384
9 Vladimir Smirnov Krievija Sanktpēterburga 379
10 Alexey Chernov Krievija Sanktpēterburga 372
11 Alexander Okunev Krievija Sanktpēterburga 366
12 Alexandr Danilov Krievija Sanktpēterburga 362
13 Vitaly Skorobogatov Krievija Sanktpēterburga 360
14 Artem Budaev Krievija Sanktpēterburga 356
15 Elena Nikitina Krievija Kronshtadt 351
16 Daniil Mushnikov Krievija Sanktpēterburga 343
17 Georgiy Levashov Krievija Sanktpēterburga 334
18 Ruslan Kamalov Krievija Sanktpēterburga 325
19 Ilya Ponomarev Krievija Sanktpēterburga 309
20 Vadim Lebedev Krievija Sanktpēterburga 296
21 Egor Zaytsev Krievija Čerepoveca 284
22 Alexander Koroschenko Krievija Sanktpēterburga 264
23 Pavel Fedorov Krievija Sanktpēterburga 249
24 Nikita Tikhomirov Krievija Sanktpēterburga 231
25 Danila Titov Krievija Sanktpēterburga 212
26 Alexander Nagorniy st. Krievija Sanktpēterburga 203
27 Mikhail Goncharuk Krievija Sanktpēterburga 184
28 Semyon Bityukov Krievija Sanktpēterburga 167
29 Andrey Tikhomirov Krievija Sanktpēterburga 147
30 Tatjana Suchkova Igaunija Tallina 117
31 Bogomolov Aleksei Krievija Sanktpēterburga 97
32 Elena Stoljarova Krievija Sanktpēterburga 77
33 Georgiy Belov Krievija Sanktpēterburga 52
34 Juriy Pochatov Krievija Sanktpēterburga 35
35 Maksim Maksimov Krievija Sanktpēterburga 34
36 Дмитрий Сигалов Krievija Sanktpēterburga 33
37 Михаил Богомолов Krievija Sanktpēterburga 32
38 Pavel Simonov Krievija Sanktpēterburga 31
39 Дмитрий Красильников Krievija Sanktpēterburga 30
40 Игорь Початов Krievija Sanktpēterburga 29
41 Yakunchikov Andrey Krievija Sanktpēterburga 28
42 Edward Sazanov Krievija Sanktpēterburga 27
43 Shirskiy Artem Krievija Sanktpēterburga 26
44 Artur Danilov Krievija Sanktpēterburga 25
45 Larionov Alexander Krievija Sanktpēterburga 24
46 Глеб Попов Krievija Sanktpēterburga 23
47 Аркадий Косарев Krievija Sanktpēterburga 22
48 Yakunchikov Nikita Krievija Sanktpēterburga 21
49 Михаил Дорогов Krievija Sanktpēterburga 20
50 Игорь Данилов Krievija Sanktpēterburga 19
51 Smirnov Viktor Krievija Sanktpēterburga 18
52 Михаил Мельников Krievija Sanktpēterburga 17
53 Igor Yakunchikov Krievija Sanktpēterburga 16
54 Ульяна Семенова Krievija Sanktpēterburga 15
55 Slava Bogdanov Krievija Sanktpēterburga 14
56 Павел Гварамия Krievija Sanktpēterburga 13
57 Олег Гусев Krievija Sanktpēterburga 12
58 Александр Семенов Krievija Sanktpēterburga 11
59 Vorobev Nikolay Krievija Sanktpēterburga 10
60 Виталий Смирнов Krievija Sanktpēterburga 9
61 Лев Васько Krievija Sanktpēterburga 8
62 Семен Миклашевич Krievija Sanktpēterburga 7
63 Александр Ирхин Krievija Sanktpēterburga 6
64 Konstantin Sitnikov Krievija Sanktpēterburga 5
65 Александр Николаев Krievija Sanktpēterburga 4
66 Тимофей Кудрявцев Krievija Sanktpēterburga 3
67 Николас Шахин Krievija Sanktpēterburga 2
68 Михаил Николаев Krievija Sanktpēterburga 1