10.00-10.55 -- раскатка и регистрация
11.00 -- начало турнира
ВНИМАНИЕ!!
Турнир пройдёт по адресу КУРЧАТОВА, 1
КАК ДОБРАТЬСЯ?
Автобусы:
96 или 132 (от ст метро МАЛИНОВКА) -- до остановки ФАКУЛЬТЕТ РАДИОФИЗИКИ;
28, 30, 104, 114 (от ст метро МАЛИНОВКА) -- до остановки ПОВОРОТ НА ФИЛИАЛ БГУ.
11.00 -- начало турнира
ВНИМАНИЕ!!
Турнир пройдёт по адресу КУРЧАТОВА, 1
КАК ДОБРАТЬСЯ?
Автобусы:
96 или 132 (от ст метро МАЛИНОВКА) -- до остановки ФАКУЛЬТЕТ РАДИОФИЗИКИ;
28, 30, 104, 114 (от ст метро МАЛИНОВКА) -- до остановки ПОВОРОТ НА ФИЛИАЛ БГУ.
Turnīra tips | Individuālais turnīrs |
---|---|
Statuss | Noslēdzies |
Valsts | Baltkrievija |
Pilsēta | Minska |
Adrese | ул. Курчатова, 1 |
Telefona numurs | +375 29 502-01-01 |
Reģistrācijas sākums Scorpion | 05.12.2018 22:00 |
Reģistrācijas beigas Scorpion | 14.12.2018 16:00 |
Turnīra datums | 15.12.2018 |
Время начала | 11.00 |
Dalībnieku | 22 |
Posmi
Name [ENG] | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
ЛНХБ -- 5 лет!!! | Noslēdzies | 1 | 15.12.2018 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
- 2 - | ||||||||
ВЫСШАЯ ЛИГА | Noslēdzies | 1 | 15.12.2018 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
- 3 - | ||||||||
юбилейный плов | Noslēdzies | 7 | 15.12.2018 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
- 4 - | ||||||||
плофф 1 ЛИГИ | Noslēdzies | 5 | 15.12.2018 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds | Valsts | Pilsēta | Punkti PR | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aliaksandr Bartosh | Baltkrievija | Minska | 425 | |||
2 | Aleksey Akinfin | Baltkrievija | Minska | 403 | |||
3 | Matvej Shyrkavec | Baltkrievija | Minska | 386 | |||
4 | Andrei Kniaziuk | Baltkrievija | Novopolocka | 376 | |||
5 | Vladzimir Slizh | Baltkrievija | Minska | 358 | |||
6 | Alexander Dolgov | Baltkrievija | Minska | 342 | |||
7 | Alexandr Shyrkavets | Baltkrievija | Drahichyn | 331 | |||
8 | Alexey Kravchenko | Baltkrievija | Ивенец | 315 | |||
9 | Andrei Akinfin | Baltkrievija | Minska | 305 | |||
10 | Eduard Kuratnik | Baltkrievija | Minska | 292 | |||
11 | Siarhei Vazhnik | Baltkrievija | Minska | 281 | |||
12 | Michael Chernobay | Baltkrievija | Minska | 273 | |||
13 | Krynitski Vadim | Baltkrievija | Minska | 255 | |||
14 | Vitali Kuratnik | Baltkrievija | Minska | 240 | |||
15 | Rabtsevich Andrei | Baltkrievija | Борисов | 220 | |||
16 | Avin Ivan | Baltkrievija | Minska | 200 | |||
17 | Aliaksandr Yushchanka | Baltkrievija | Novopolocka | 180 | |||
18 | Lysenka Leanid | Baltkrievija | Vitebska | 149 | |||
19 | Roman Romanenko | Baltkrievija | Minska | 101 | |||
20 | Rabcevich Aleksey | Baltkrievija | Minska | 75 | |||
21 | Aliaksandr Valahanovich | Baltkrievija | Minska | 44 | |||
22 | Eugene Papakul | Baltkrievija | Minska | 1 | |||