III этап Открытого чемпионата Казани 2018/2019

Открытый чемпионат Казани 2018/2019 состоит из 7 этапов.
Принять участие в турнире может любой желающий независимо от пола и возраста.

На каждом этапе чемпионата тройка лучших игроков будет награждена медалями, призеры лиг награждаются памятными дипломами.
Turnīra tips Individuālais turnīrs
Statuss Noslēdzies
Valsts Krievija
Pilsēta Kazaņa
Adrese ул.Латышских Стрелков 25, Подростковый центр "Лимонад"
Telefona numurs +7 (987) 297 29 69
E-mail khamiev.t@mail.ru
Reģistrācijas sākums Scorpion 26.11.2018 08:00
Reģistrācijas beigas Scorpion 08.12.2018 12:00
Turnīra datums 09.12.2018
Время начала 10:30
Dalībnieku 32

Posmi
Name [ENG] Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 1 -
Квалификация Noslēdzies 1 09.12.2018 10:30 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 2 -
Лиги Noslēdzies 1 09.12.2018 12:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 3 -
Плей-офф Noslēdzies 5 09.12.2018 14:30 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds Valsts Pilsēta Punkti PR
1 Emil Mumdzhi Krievija Kazaņa 311
2 Pavel Shakirov Krievija Kazaņa 261
3 Ramil Galiev Krievija Kazaņa 238
4 Alexander Enyushin Krievija Kazaņa 214
5 Kapitolina Semagina Krievija Kazaņa 198
6 Konstantin Barabash Krievija Kazaņa 187
7 Almaz Soltanov Krievija Kazaņa 168
8 Timur Khamiev Krievija Kazaņa 139
9 Galeev Fanil Krievija Kazaņa 111
10 Ismagil Iksanov Krievija Kazaņa 82
11 Sergey Semagin Krievija Kazaņa 59
12 Dinar Fakhrutdinov Krievija Kazaņa 46
13 Artem Smirnov Krievija Kazaņa 34
14 Shaehov Islam Krievija Kazaņa 25
15 Dmitry Melnikov Krievija Kazaņa 22
16 Konstantin Gorshkov Krievija Kazaņa 21
17 Ruslan Khaliullin Krievija Kazaņa 20
18 Viktor Glibyanskii Krievija Kazaņa 19
19 Grachev Nikita Krievija Kazaņa 17
20 Lenar Yarullin Krievija Kazaņa 16
21 Vadim Kuznetsov Krievija Kazaņa 15
22 Данил Федотов Krievija Kazaņa 14
23 Adahamzhon Payziev Krievija Kazaņa 12
24 Павел Колбасин Krievija Kazaņa 11
25 Alisa Platonova Krievija Kazaņa 10
26 Korshunov Timofey Krievija Kazaņa 9
27 Ismagilov Bulat Krievija Kazaņa 7
28 Kirill Vakkasov Krievija Kazaņa 6
29 Zaburdaev Rostislav Krievija Kazaņa 5
30 Sofia Plaschova Krievija Kazaņa 4
31 Safiullina Sofya Krievija Kazaņa 2
32 Haydar Mirov Krievija Kazaņa 1