3-й этап IX Открытого Кубка России. IV Стальной Кубок

Turnīra tips Individuālais turnīrs
Statuss Noslēdzies
Valsts Krievija
Pilsēta Novokuzņecka
Adrese ул. Ленина, 41, Дворец Культуры «Алюминщик»
Telefona numurs +7-000-0000000
E-mail a@a.tt
Reģistrācijas sākums Scorpion 23.10.2018 10:00
Reģistrācijas beigas Scorpion 23.11.2018 11:00
Turnīra datums 24.11.2018
Dalībnieku 35

Posmi
Name [ENG] Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 1 -
Квалификация Noslēdzies 1 24.11.2018 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 2 -
Высшая лига Noslēdzies 1 24.11.2018 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 3 -
Первая лига Noslēdzies 1 24.11.2018 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 4 -
Плей-офф Noslēdzies 7 24.11.2018 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds Valsts Pilsēta Reitings Punkti PR
1 Arseniy Stolyarov Krievija Maskava 30 660
2 Dmitriy Petrov Krievija Maskava 27 606
3 Alexey Titov Krievija Sanktpēterburga 25 548
4 Alexandr Zaytsev Krievija Maskava 23 495
5 Gergely Regula Ungārija Budapešta 21 433
6 Maksim Avgustov Krievija Novokuzņecka 20 371
7 Aleksandr Spirin Krievija Barnaula 19 333
8 Victor Poberezhny Krievija Novosibirska 18 273
9 konstantin orlov Krievija Novosibirska 17 238
10 Dmitriy Fedorchenko Krievija Novosibirska 16 195
11 Gennadiy Shurupov Krievija Novosibirska 15 150
12 Vyacheslav Kholmov Krievija Novokuzņecka 14 132
13 Dmitry Krasyuk Krievija Novosibirska 13 112
14 Konstantin Kirilin Krievija Novosibirska 12 101
15 Adam Salikhov Krievija Novokuzņecka 11 92
16 Mikhail Simonov Krievija Novokuzņecka 10 83
17 Evgeniy Elkin Krievija Perma 9 74
18 Sergey Kholmov Krievija Novokuzņecka 8 62
19 Еvgeniy Кozin Krievija Novokuzņecka 7 47
20 Alexander Kalachikov Krievija Novokuzņecka 6 33
21 Evgeniy Tarasevich Krievija Novokuzņecka 5 29
22 Vitaly Bushuev Krievija Novokuzņecka 4 27
23 Sergey Ivanov Krievija Novokuzņecka 3 25
24 Alexander Samoylov Krievija Novokuzņecka 2 23
25 Maxim Trubachev Krievija Novokuzņecka 1 21
26 Andrey Tremasov Krievija Novokuzņecka 1 19
27 Artem Pashkin Krievija Novokuzņecka 1 17
28 Alexander Tkebuchava Krievija Novokuzņecka 1 15
29 Ivan Ognev Krievija Novokuzņecka 1 13
30 alexandr pokrovsky Krievija Yarovoye 1 11
31 Aleksander Igonin Krievija Novokuzņecka 1 9
32 Andrej Suhomesov Krievija Prokop’yevsk 1 7
33 Evgenyi Koptsev Krievija Novokuzņecka 1 5
34 Dmitryi Igonin Krievija Novokuzņecka 1 3
35 Dmitrij Suhomesov Krievija Prokop’yevsk 1 1