Turnīra tips | Individuālais turnīrs |
---|---|
Statuss | Noslēdzies |
Valsts | Krievija |
Pilsēta | Kursk |
Adrese | Курск, ул. Энгельса, 140 "Б" |
Telefona numurs | +79065721114 |
[email protected] | |
Reģistrācijas sākums Scorpion | 18.10.2018 10:00 |
Reģistrācijas beigas Scorpion | 11.01.2019 10:00 |
Turnīra datums | 12.01.2019 |
Время начала | 10:00 |
Dalībnieku | 71 |
Posmi
Name [ENG] | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
Qualification | Noslēdzies | 1 | 12.01.2019 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
- 2 - | ||||||||
Highest League | Noslēdzies | 1 | 12.01.2019 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
- 3 - | ||||||||
First League | Noslēdzies | 1 | 12.01.2019 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
- 4 - | ||||||||
Second League | Noslēdzies | 1 | 12.01.2019 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
- 5 - | ||||||||
Third League | Noslēdzies | 1 | 12.01.2019 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
- 6 - | ||||||||
Play OFF Third League | Noslēdzies | 5 | 12.01.2019 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
- 7 - | ||||||||
Play OFF Second League | Noslēdzies | 7 | 12.01.2019 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
- 8 - | ||||||||
Play OFF First League | Noslēdzies | 7 | 12.01.2019 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
- 9 - | ||||||||
Play OFF | Noslēdzies | 7 | 12.01.2019 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
Teksta versijaVietu sadalījums
Итог | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vārds | Valsts | Pilsēta | Punkti PR | ||||
1 | Maxim Borisov | Krievija | Sanktpēterburga | 901 | |||
2 | Nikita Zholobov | Krievija | Sanktpēterburga | 872 | |||
3 | Alexey Titov | Krievija | Sanktpēterburga | 855 | |||
4 | Sergey Ivanov | Krievija | Kursk | 836 | |||
5 | Yanis Galuzo | Krievija | Sanktpēterburga | 817 | |||
6 | Arseniy Stolyarov | Krievija | Maskava | 796 | |||
7 | Evgeniy Matantsev | Ukraina | Kirovohrada | 768 | |||
8 | Veniamin Gerasimov | Krievija | Maskava | 738 | |||
9 | Denis Matveev | Krievija | Kursk | 717 | |||
10 | Andrey Chaplygin | Krievija | Kursk | 703 | |||
11 | Oleg Salamatov | Krievija | Sanktpēterburga | 687 | |||
12 | Stanislav Lutay | Krievija | Tula | 674 | |||
13 | Dmitriy Nabasov | Krievija | Kursk | 658 | |||
14 | Nikita Pavlov | Krievija | Sanktpēterburga | 636 | |||
15 | Boris Velmoga | Krievija | Sanktpēterburga | 623 | |||
16 | Yuriy Prostakov | Krievija | Ļuberci | 610 | |||
17 | Alexander Galkin | Krievija | Volgograda | 598 | |||
18 | Daniil Perov | Krievija | Sanktpēterburga | 589 | |||
19 | Vyacheslav Kelin | Krievija | Habarovska | 579 | |||
20 | Maxim Starkov | Krievija | Kursk | 569 | |||
21 | Hanna Ivantsova | Ukraina | Kijeva | 558 | |||
22 | Igor Novikov | Krievija | Krasnodara | 547 | |||
23 | Alexandr Kosyrev | Krievija | Maskava | 537 | |||
24 | Evgen Novikov | Krievija | Krasnodara | 526 | |||
25 | Igor Novikov | Krievija | Azova | 519 | |||
26 | Igor Scherbakov | Krievija | Kursk | 510 | |||
27 | Vitaly Skorobogatov | Krievija | Sanktpēterburga | 502 | |||
28 | Sergey Patekhin | Krievija | Kursk | 497 | |||
29 | Yuriy Aseev | Krievija | Kursk | 491 | |||
30 | Dmitriy Petrov | Krievija | Maskava | 488 | |||
31 | Alexander Koroschenko | Krievija | Sanktpēterburga | 480 | |||
32 | Viacheslav Patekhin | Krievija | Kursk | 471 | |||
33 | Roman Sharapov | Krievija | Kursk | 460 | |||
34 | Alexey Baranov | Krievija | Maskava | 446 | |||
35 | Anton Artuchov | Krievija | Kursk | 431 | |||
36 | Evgenii Solovev | Krievija | Kļina | 417 | |||
37 | Nikita Tikhomirov | Krievija | Sanktpēterburga | 402 | |||
38 | Aleksandr Tarakanov | Kazahstāna | Железнодорожный (РФ) | 390 | |||
39 | Oleg Bublikov | Krievija | Kursk | 377 | |||
40 | Vladimir Orlov | Krievija | Maskava | 354 | |||
41 | Vladimir Kiselev | Krievija | Kursk | 332 | |||
42 | Vitalii Kutsuruk | Ukraina | Kijeva | 311 | |||
43 | Alexey Naumenko | Krievija | Kursk | 294 | |||
44 | Andrey Ponomarev | Krievija | Maskava | 270 | |||
45 | Alexey Artuchov | Krievija | Kursk | 247 | |||
46 | Semyon Bityukov | Krievija | Sanktpēterburga | 224 | |||
47 | Artem Matantsev | Ukraina | Kirovohrada | 199 | |||
48 | Pavel Fedorov | Krievija | Sanktpēterburga | 192 | |||
49 | Vladislav Chesnokov | Krievija | Kursk | 186 | |||
50 | Aleksey Plugatarev | Krievija | Kursk | 177 | |||
51 | Andrey Tikhomirov | Krievija | Sanktpēterburga | 172 | |||
52 | Aleksandra Pavlova | Krievija | Kursk | 166 | |||
53 | Pavel Simonov | Krievija | Sanktpēterburga | 157 | |||
54 | Dmitriy Fateev | Krievija | Belgoroda | 150 | |||
55 | Igor Shehovcov | Krievija | Kursk | 138 | |||
56 | Oleksiy Shevelev | Ukraina | Rubizhne | 123 | |||
57 | Pavel Bezrukov | Krievija | Kursk | 104 | |||
58 | Andrey Lobachev | Krievija | Kursk | 94 | |||
59 | Alexander Kuznetsov | Krievija | Kursk | 87 | |||
60 | Ilya Naumenko | Krievija | Kursk | 79 | |||
61 | Uriy Brezhnev | Krievija | Kursk | 72 | |||
62 | Alexey Krinov | Kazahstāna | Aqtöbe | 65 | |||
63 | Andrey Aseev | Krievija | Kursk | 58 | |||
64 | Gennadiy Shehovtsov | Krievija | Kursk | 51 | |||
65 | Denis Trubnikov | Krievija | Kursk | 44 | |||
66 | Sergei Romanov | Krievija | Kursk | 37 | |||
67 | Sergey Naumenko | Krievija | Kursk | 30 | |||
68 | Petr Bezrukov | Krievija | Kursk | 22 | |||
69 | Danila Kuznetsov | Krievija | Kursk | 15 | |||
70 | Stanislav Khanov | Krievija | Kursk | 8 | |||
71 | Kirill Kuznetsov | Krievija | Kursk | 1 | |||