Третий этап чемпионата Эстонии пройдет в Нарве, а точнее прямо на открытой площадке в крупнейшем торговом центре города - Астри (Astri Keskus). В День отца с 12.00 состоятся показательные шоу-игры для всех желающих и розыгрыш призов, после чего в 13.00 начнется соревнования мастеров в рамках этапа чемпионата Эстонии. Регистрация на турнир мастеров 5 евро, оплата на месте. Рекгистрация на турнир закроется в ночь с четверга на пятницу.
Nosaukums Estonian Championship 2018/2019 #3
Turnīra tips Individuālais
Statuss Beigusies
Turnīrs pievienots 11.10.2018
Valsts Igaunija
Pilsēta Narva
Adrese Tallinna maantee 41
Reģistrācijas sākums 11.10.2018 00:00
Reģistrācijas beigas 09.11.2018 00:00
Turnīra datums 11.11.2018
Dalībnieku 27

Posmi
Nosaukums Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 1 -
GROUPS Beigusies 1 11.11.2018 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 2 -
Meistriliiga Beigusies 1 11.11.2018 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 3 -
Esiliiga Beigusies 1 11.11.2018 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 4 -
Play off Beigusies 7 11.11.2018 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds Valsts Pilsēta Punkti PR
1 Mark Kritski Igaunija Tallina 646
2 Daniil Moshnin Igaunija Tallina 609
3 Nikita Tikhomirov Krievija Sanktpēterburga 587
4 Elena Stoljarova Krievija Sanktpēterburga 569
5 Alexander Nagorniy st. Krievija Sanktpēterburga 557
6 Tatjana Suchkova Igaunija Tallina 549
7 Timur Mihhaljov Igaunija Tallina 527
8 Alexander Kaminski Krievija Tallinn 500
9 Aleksei Fedotov Igaunija Narva 465
10 Vladimir Andriyashkin Igaunija Narva 430
11 Andrey Tikhomirov Krievija Sanktpēterburga 402
12 Kirill Bogdanov Igaunija Narva 362
13 Andrei Suchkov Igaunija Tallina 331
14 Jegor Suhhanov Igaunija Tallina 298
15 Viktorija Sussi Igaunija Narva 279
16 Artem Blinov Krievija Sanktpēterburga 260
17 Nikita Pavlov Krievija Sanktpēterburga 239
18 Vladimir Smirnov Krievija Sanktpēterburga 217
19 Oleg Ortinov Krievija Sanktpēterburga 194
20 Kirill Storchak Krievija Sanktpēterburga 178
21 Maria Saveljeva Igaunija Tallina 144
22 Vitaly Skorobogatov Krievija Sanktpēterburga 110
23 Jevgeni Lvov Igaunija Tallina 67
24 Igor Saveljev Igaunija Tallina 30
25 Aleksandr Metelitsa Igaunija Narva 15
26 Vafa Hamdamov Igaunija Tallina 4
27 Deniss Andrijashkin Igaunija Narva 1
Estonian Championship 2017/2018 #3
Vārds Valsts Pilsēta Reitings Punkti PR
1 Jevgeni Lvov Igaunija Tallina 20 646
2 Maria Saveljeva Igaunija Tallina 18 609
3 Igor Saveljev Igaunija Tallina 16 587
4 Aleksandr Metelitsa Igaunija Narva 14 569
5 Vafa Hamdamov Igaunija Tallina 12 557
6 Deniss Andrijashkin Igaunija Narva 11 549
7 Mark Kritski Igaunija Tallina 10 527
8 Daniil Moshnin Igaunija Tallina 9 500
9 Tatjana Suchkova Igaunija Tallina 8 465
10 Timur Mihhaljov Igaunija Tallina 7 430
11 Aleksei Fedotov Igaunija Narva 6 402
12 Vladimir Andriyashkin Igaunija Narva 5 362
13 Kirill Bogdanov Igaunija Narva 4 331
14 Andrei Suchkov Igaunija Tallina 3 298
15 Jegor Suhhanov Igaunija Tallina 2 279
16 Viktorija Sussi Igaunija Narva 1 260
17 Nikita Pavlov Krievija Sanktpēterburga 0 239
18 Vladimir Smirnov Krievija Sanktpēterburga 0 217
19 Oleg Ortinov Krievija Sanktpēterburga 0 194
20 Kirill Storchak Krievija Sanktpēterburga 0 178
21 Nikita Tikhomirov Krievija Sanktpēterburga 0 144
22 Elena Stoljarova Krievija Sanktpēterburga 0 110
23 Alexander Kaminski Krievija Tallinn 0 67
24 Andrey Tikhomirov Krievija Sanktpēterburga 0 30
25 Artem Blinov Krievija Sanktpēterburga 0 15
26 Vitaly Skorobogatov Krievija Sanktpēterburga 0 4
27 Alexander Nagorniy st. Krievija Sanktpēterburga 0 1