Estonian Championship 2018/2019 #3

Третий этап чемпионата Эстонии пройдет в Нарве, а точнее прямо на открытой площадке в крупнейшем торговом центре города - Астри (Astri Keskus). В День отца с 12.00 состоятся показательные шоу-игры для всех желающих и розыгрыш призов, после чего в 13.00 начнется соревнования мастеров в рамках этапа чемпионата Эстонии. Регистрация на турнир мастеров 5 евро, оплата на месте. Рекгистрация на турнир закроется в ночь с четверга на пятницу.
Turnīra tips Individuālais turnīrs
Statuss Noslēdzies
Valsts Igaunija
Pilsēta Narva
Adrese Tallinna maantee 41
Reģistrācijas sākums Scorpion 11.10.2018 00:00
Reģistrācijas beigas Scorpion 09.11.2018 00:00
Turnīra datums 11.11.2018
Dalībnieku 27

Posmi
Name [ENG] Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 1 -
GROUPS Noslēdzies 1 11.11.2018 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 2 -
Meistriliiga Noslēdzies 1 11.11.2018 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 3 -
Esiliiga Noslēdzies 1 11.11.2018 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 4 -
Play off Noslēdzies 7 11.11.2018 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds Valsts Pilsēta Punkti PR
1 Artem Blinov Krievija Sanktpēterburga 646
2 Nikita Pavlov Krievija Sanktpēterburga 609
3 Vladimir Smirnov Krievija Sanktpēterburga 587
4 Oleg Ortinov Krievija Sanktpēterburga 569
5 Vitaly Skorobogatov Krievija Sanktpēterburga 557
6 Jevgeni Lvov Igaunija Tallina 549
7 Maria Saveljeva Igaunija Tallina 527
8 Kirill Storchak Krievija Sanktpēterburga 500
9 Igor Saveljev Igaunija Tallina 465
10 Aleksandr Metelitsa Igaunija Narva 430
11 Vafa Hamdamov Igaunija Tallina 402
12 Deniss Andrijashkin Igaunija Narva 362
13 Mark Kritski Igaunija Tallina 331
14 Daniil Moshnin Igaunija Tallina 298
15 Nikita Tikhomirov Krievija Sanktpēterburga 279
16 Elena Stoljarova Krievija Sanktpēterburga 260
17 Alexander Nagorniy st. Krievija Sanktpēterburga 239
18 Tatjana Suchkova Igaunija Tallina 217
19 Timur Mihhaljov Igaunija Tallina 194
20 Alexander Kaminski Krievija Tallinn / Moscow 178
21 Aleksei Fedotov Igaunija Narva 144
22 Vladimir Andriyashkin Igaunija Narva 110
23 Andrey Tikhomirov Krievija Sanktpēterburga 67
24 Kirill Bogdanov Igaunija Narva 30
25 Andrei Suchkov Igaunija Tallina 15
26 Jegor Suhhanov Igaunija Tallina 4
27 Viktorija Sussi Igaunija Narva 1
Estonian Championship 2017/2018 #3
Vārds Valsts Pilsēta Reitings Punkti PR
1 Jevgeni Lvov Igaunija Tallina 20 646
2 Maria Saveljeva Igaunija Tallina 18 609
3 Igor Saveljev Igaunija Tallina 16 587
4 Aleksandr Metelitsa Igaunija Narva 14 569
5 Vafa Hamdamov Igaunija Tallina 12 557
6 Deniss Andrijashkin Igaunija Narva 11 549
7 Mark Kritski Igaunija Tallina 10 527
8 Daniil Moshnin Igaunija Tallina 9 500
9 Tatjana Suchkova Igaunija Tallina 8 465
10 Timur Mihhaljov Igaunija Tallina 7 430
11 Aleksei Fedotov Igaunija Narva 6 402
12 Vladimir Andriyashkin Igaunija Narva 5 362
13 Kirill Bogdanov Igaunija Narva 4 331
14 Andrei Suchkov Igaunija Tallina 3 298
15 Jegor Suhhanov Igaunija Tallina 2 279
16 Viktorija Sussi Igaunija Narva 1 260
17 Nikita Pavlov Krievija Sanktpēterburga 0 239
18 Vladimir Smirnov Krievija Sanktpēterburga 0 217
19 Oleg Ortinov Krievija Sanktpēterburga 0 194
20 Kirill Storchak Krievija Sanktpēterburga 0 178
21 Nikita Tikhomirov Krievija Sanktpēterburga 0 144
22 Elena Stoljarova Krievija Sanktpēterburga 0 110
23 Alexander Kaminski Krievija Tallinn / Moscow 0 67
24 Andrey Tikhomirov Krievija Sanktpēterburga 0 30
25 Artem Blinov Krievija Sanktpēterburga 0 15
26 Vitaly Skorobogatov Krievija Sanktpēterburga 0 4
27 Alexander Nagorniy st. Krievija Sanktpēterburga 0 1