Turnīra tips | Individuālais turnīrs |
---|---|
Statuss | Noslēdzies |
Valsts | Baltkrievija |
Pilsēta | Minska |
Adrese | ул. Карла Маркса, 31 / спортивный зал / 4 этаж |
Reģistrācijas sākums Scorpion | 28.09.2018 21:00 |
Reģistrācijas beigas Scorpion | 05.10.2018 00:01 |
Turnīra datums | 06.10.2018 |
Dalībnieku | 28 |
Posmi
Name [ENG] | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
1 МКС | Noslēdzies | 1 | 06.10.2018 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
- 2 - | ||||||||
плов 1 ЛИГА | Noslēdzies | 5 | 06.10.2018 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
- 3 - | ||||||||
плов ВЫШКА | Noslēdzies | 7 | 06.10.2018 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
Teksta versijaVietu sadalījums
итого | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vārds | Valsts | Pilsēta | Punkti PR | ||||
1 | Eugene Papakul | Baltkrievija | Minska | 431 | |||
2 | Aliaksandr Bartosh | Baltkrievija | Minska | 409 | |||
3 | Vladzimir Slizh | Baltkrievija | Minska | 389 | |||
4 | Eduard Kuratnik | Baltkrievija | Minska | 369 | |||
5 | Matvej Shyrkavec | Baltkrievija | Minska | 351 | |||
6 | Aleksey Akinfin | Baltkrievija | Minska | 333 | |||
7 | Fedor Kalinovsky | Baltkrievija | Minska | 324 | |||
8 | Vadim Romanenko | Baltkrievija | Minska | 311 | |||
9 | Alexey Kravchenko | Baltkrievija | Ивенец | 296 | |||
10 | Michael Chernobay | Baltkrievija | Minska | 285 | |||
11 | Haprou Andrei | Baltkrievija | Minska | 273 | |||
12 | Alexander Dolgov | Baltkrievija | Minska | 256 | |||
13 | Siarhei Vazhnik | Baltkrievija | Minska | 242 | |||
14 | Lysenka Leanid | Baltkrievija | Vitebska | 223 | |||
15 | Vitali Kuratnik | Baltkrievija | Minska | 204 | |||
16 | Roman Romanenko | Baltkrievija | Minska | 193 | |||
17 | Sobal' Vital' | Baltkrievija | Minska | 182 | |||
18 | Rabcevich Aleksey | Baltkrievija | Minska | 165 | |||
19 | Shevchik Denis | Baltkrievija | Minska | 136 | |||
20 | Vadim Babenko | Baltkrievija | Minska | 102 | |||
21 | Alexandr Shyrkavets | Baltkrievija | Drahichyn | 67 | |||
22 | Krynitski Vadim | Baltkrievija | Minska | 44 | |||
23 | Andrey Rabcevich | Baltkrievija | Minska | 32 | |||
24 | Nazar Sobal | Baltkrievija | Minska | 21 | |||
25 | Avin Ivan | Baltkrievija | Minska | 14 | |||
26 | Asiadouski Alexander | Baltkrievija | Minska | 8 | |||
27 | Avin Aleksandr | Baltkrievija | Minska | 4 | |||
28 | Domorackij Vladimir | Baltkrievija | Minska | 1 | |||