13 ЧСЗ 2 этап

Turnīra tips Individuālais turnīrs
Statuss Noslēdzies
Valsts Krievija
Pilsēta Sanktpēterburga
Turnīra datums 04.11.2012
Dalībnieku 32

Posmi
Name [ENG] Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 1 -
Квалификация Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 2 -
Лига 1 Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 3 -
Лига 2 Noslēdzies 2 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 4 -
Высшая лига Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 5 -
Мини серии Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds Valsts Pilsēta
1 Viktoria Gorodnitskaya Krievija Čerepoveca
2 German Fokin Krievija Sanktpēterburga
3 Alexey Chernov Krievija Sanktpēterburga
4 Oleg Ortinov Krievija Sanktpēterburga
5 Dmitry Belavin Krievija Sanktpēterburga
6 Dmitry Malygin Krievija Sanktpēterburga
7 Vitaly Skorobogatov Krievija Sanktpēterburga
8 Alexander Okunev Krievija Sanktpēterburga
9 Mikhail Shashkov Krievija Sanktpēterburga
10 Irina Belavina Krievija Sanktpēterburga
11 Alexandr Danilov Krievija Sanktpēterburga
12 Alexander Ozerov Krievija Čerepoveca
13 Vasily Posrednikov Krievija Sanktpēterburga
14 Lenya Zaitcev Krievija Sanktpēterburga
15 Valiev Artem Krievija SaintP
16 Igor Petrov Krievija Sanktpēterburga
17 Vladimir Smirnov Krievija Sanktpēterburga
18 Artem Budaev Krievija Sanktpēterburga
19 Nikita Pavlov Krievija Sanktpēterburga
20 Georgiy Levashov Krievija Sanktpēterburga
21 Alex Gorin Krievija Sanktpēterburga
22 Ilya Ponomarev Krievija Sanktpēterburga
23 Smirnov Nikolay Krievija Sanktpēterburga
24 Isakov German Krievija Sanktpēterburga
25 Timur Kudashev Krievija Sanktpēterburga
26 Nikolaj Ivanov Krievija Sanktpēterburga
27 Lev Stepanov Krievija Sanktpēterburga
28 Brusnitsin Alex Krievija Sanktpēterburga
29 Rodion Sinitsyn Krievija Sanktpēterburga
30 Валерий Посредников Krievija Sanktpēterburga
31 Константин Хомяков Krievija Sanktpēterburga
32 Alexander Koroschenko Krievija Sanktpēterburga