galdahokejs.lv/lo
Nosaukums Latvia Open 2018 / 2
Turnīra tips Individuālais
Statuss Beigusies
Turnīrs pievienots 16.09.2018
Valsts Latvija
Pilsēta Inčukalns
Reģistrācijas sākums 13.10.2018 09:20
Reģistrācijas beigas 13.10.2018 09:20
Turnīra datums 13.10.2018
Dalībnieku 77

Posmi
Nosaukums Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 1 -
Grupas/Groups Beigusies 1 13.10.2018 10:10 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 2 -
Līgas / Divisions Beigusies 1 13.10.2018 13:45 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 3 -
Play-off Beigusies 7 13.10.2018 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds Valsts Pilsēta Punkti PR
1 Atis Sīlis Latvija Rīga 829
2 Valts Smagars Latvija Rīga 782
3 Edgars Caics Latvija Rīga 745
4 Raivis Miglinieks Latvija Rīga 727
5 Rainers Kalniņš Latvija Inčukalns 708
6 Sandis Kristaps Lagzdiņš Latvija Rīga 692
7 Mikhail Shashkov Krievija Sanktpēterburga 684
8 Sergejs Mihejevs Latvija Rīga 679
9 Jānis Kalnevics Latvija Inčukalns 675
10 Gints Lasmanis Latvija Skrunda 670
11 Artjoms Zaharovs Latvija Skrunda 663
12 Igor Saveljev Igaunija Tallina 658
13 Alvis Siliņš Latvija Ventspils 650
14 Edžus Kaņeps Latvija Ventspils 644
15 Andrejs Kuzņecovs Latvija Jēkabpils 640
16 Elvijs Siliņš Latvija Ventspils 635
17 Eliāns Ēdelis Latvija Ventspils 627
18 Aleksandrs Žernovojs Latvija Ventspils 619
19 Maria Saveljeva Igaunija Tallina 609
20 Raivis Sternāts Latvija Rīga 601
21 Nikita Pavlov Krievija Sanktpēterburga 596
22 Edgars Saulītis Latvija Inčukalns 592
23 Edgars Mucenieks Latvija Skrunda 589
24 Kirill Storchak Krievija Sanktpēterburga 582
25 Elvis Arhinovičs Latvija Ventspils 576
26 Mikus Saulītis Latvija Inčukalns 567
27 Rinalds Siņicins Latvija Inčukalns 557
28 Kristaps Riekstiņš Latvija Burtnieki 551
29 Alexandr Zaytsev Krievija Maskava 543
30 Guntis Ernšteins Latvija Ventspils 535
31 Jevgeni Lvov Igaunija Tallina 526
32 Krista Annija Lagzdiņa Latvija Rīga 518
33 Rolands Riekstiņš Latvija Burtnieki 509
34 Simonas Pleikys Lietuva Viļņa 504
35 Elēna Rācenāja Latvija Ventspils 501
36 Audrius Pleikys Lietuva Viļņa 495
37 Alexandr Zhulyabin Krievija Noginska 491
38 Toms Baumanis Latvija Inčukalns 485
39 Sandis Krasts Latvija Valmiera 478
40 Mārcis Radelis Latvija Ventspils 473
41 Salvis Skarainis Latvija Talsi 468
42 Romans Faļkenšteins Latvija Rīga 463
43 Kārlis Balodis Latvija Valdlauci 459
44 Veronika Sachok Igaunija Tallina 454
45 Sandis Kalniņš Latvija Inčukalns 449
46 Kristaps Zarinieks Latvija Jēkabpils 446
47 Egīls Belševics Latvija Rīga 442
48 Žygimantas Remeika Lietuva Viļņa 437
49 Leonards Mazūrs Latvija Rīga 432
50 Mazvydas Satkus Lietuva Viļņa 426
51 Rūdolfs Valainis Latvija Jēkabpils 420
52 Daniil Moshnin Igaunija Tallina 416
53 Ralfs Paeglis Latvija Inčukalns 413
54 Reinis Rihards Liepiņš Latvija Rīga 411
55 Sandra Komaraite Lietuva Viļņa 407
56 Artis Skujnieks Latvija Inčukalns 402
57 Roberts Suharevs Jr. Latvija Inčukalns 397
58 Haralds Janvars Latvija Ventspils 385
59 Gintautas Remeika Lietuva Viļņa 371
60 Mark Kritski Igaunija Tallina 358
61 Dāvis Apfelbaums Latvija Ventspils 343
62 Silvestrs Bružēvics Latvija Rīga 332
63 Kaspars Viļums Latvija Rīga 325
64 Patriks Strods Latvija Inčukalns 315
65 Intars Garančs Latvija Inčukalns 301
66 Edgars Naglis Latvija Rīga 290
67 Ilgvars Pavlovskis Latvija Rīga 279
68 Timur Mihhaljov Igaunija Tallina 265
69 Kristaps Naglis Latvija Rīga 255
70 Kristiāns Auziņš Latvija Burtnieki 240
71 Matiss Jakseboga Latvija Rīga 223
72 Konstantīns Domeniks Zabello Latvija Rīga 208
73 Roberts Līvmanis Latvija Inčukalns 191
74 Roberts Suharevs Sr. Latvija Inčukalns 166
75 Lauris Rozentāls Latvija Ventspils 117
76 Inese Faļkenšteina Latvija Rīga 70
77 Tomas Ulis Lietuva Viļņa 28