Turnīra tips | Komandu turnīrs |
---|---|
Statuss | Noslēdzies |
Valsts | Krievija |
Pilsēta | Sanktpēterburga |
Adrese | Лиговский пр., 10. Гостиница "Октябрьская" |
Reģistrācijas sākums Scorpion | 16.09.2018 16:00 |
Reģistrācijas beigas Scorpion | 04.11.2018 11:30 |
Turnīra datums | 04.11.2018 |
Dalībnieku | 19 |
Posmi
Name [ENG] | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
Групповой этап | Noslēdzies | 1 | 04.11.2018 12:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
- 2 - | ||||||||
Вторая Лига | Noslēdzies | 1 | 04.11.2018 16:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
- 3 - | ||||||||
Первая Лига | Noslēdzies | 1 | 04.11.2018 16:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
- 4 - | ||||||||
Высшая Лига | Noslēdzies | 1 | 04.11.2018 16:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
- 5 - | ||||||||
Плей-Офф | Noslēdzies | 1 | 04.11.2018 19:45 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds | Valsts | Pilsēta | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Легион | Krievija | Sanktpēterburga | |||
2 | Куропатки | Krievija | Kursk | |||
3 | Северное Сияние | Krievija | Sanktpēterburga | |||
4 | Toro Rosso | Krievija | Maskava | |||
5 | НХК Торос | Krievija | Maskava | |||
6 | Пирамида | Krievija | Sanktpēterburga | |||
7 | Петербургские пираты | Krievija | Sanktpēterburga | |||
8 | Котлин | Krievija | Sanktpēterburga | |||
9 | Stiga St. Petersburg | Krievija | Sanktpēterburga | |||
10 | МаСКА | Krievija | Sanktpēterburga | |||
11 | Bugor | Krievija | Sanktpēterburga | |||
12 | Ультра-Череповец | Krievija | Čerepoveca | |||
13 | Kazan Dragons | Krievija | Kazaņa | |||
14 | ДЖИГИТЫ | Kazahstāna | ||||
15 | Forever Young | Krievija | Sanktpēterburga | |||
16 | Охта | Krievija | Sanktpēterburga | |||
17 | Провинция | Krievija | Arkhangel’sk | |||
18 | КОНЦЕНТРАТ / CENTR | Baltkrievija | Minska | |||
19 | Белые росы | Baltkrievija | Minska | |||