Latvijas Kauss 2018/2019 #1

http://www.galdahokejs.lv/index.php/turniri/lk/20182019/1p
Turnīra tips Individuālais turnīrs
Statuss Noslēdzies
Valsts Latvija
Pilsēta Inčukalns
Reģistrācijas sākums 22.09.2018 09:20
Reģistrācijas beigas 22.09.2018 09:20
Turnīra datums 22.09.2018
Dalībnieku 60

Posmi
Name [ENG] Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 1 -
Grupas Noslēdzies 1 22.09.2018 09:30 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 2 -
Līgas Noslēdzies 1 22.09.2018 13:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 3 -
Play-off Noslēdzies 7 22.09.2018 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Play-off 1./2.līga Noslēdzies 5 22.09.2018 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Play-off 2./3.līga Noslēdzies 5 22.09.2018 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds Valsts Pilsēta Punkti PR
1 Sandis Kristaps Lagzdiņš Latvija Rīga 696
2 Rainers Kalniņš Latvija Inčukalns 669
3 Raivis Miglinieks Latvija Rīga 655
4 Artjoms Zaharovs Latvija Skrunda 645
5 Elvijs Siliņš Latvija Ventspils 636
6 Mikus Saulītis Latvija Inčukalns 630
7 Rūdolfs Kamzols Latvija Ventspils 622
8 Valts Smagars Latvija Rīga 610
9 Edgars Mucenieks Latvija Skrunda 601
10 Sandis Kalniņš Latvija Inčukalns 588
11 Edžus Kaņeps Latvija Ventspils 575
12 Jevgēnijs Zaharovs Latvija Rīga 565
13 Jevgeni Lvov Igaunija Tallina 550
14 Gints Lasmanis Latvija Skrunda 540
15 Igor Saveljev Igaunija Tallina 530
16 Eliāns Ēdelis Latvija Ventspils 519
17 Salvis Skarainis Latvija Talsi 511
18 Andrejs Kuzņecovs Latvija Jēkabpils 498
19 Rolands Riekstiņš Latvija Burtnieki 488
20 Sergejs Mihejevs Latvija Rīga 478
21 Kristaps Riekstiņš Latvija Burtnieki 469
22 Leonards Mazūrs Latvija Rīga 464
23 Veronika Sachok Igaunija Tallina 458
24 Aleksandrs Žernovojs Latvija Ventspils 452
25 Reinis Rihards Liepiņš Latvija Rīga 444
26 Elēna Rācenāja Latvija Ventspils 437
27 Romans Faļkenšteins Latvija Rīga 429
28 Elvis Arhinovičs Latvija Ventspils 422
29 Guntis Ernšteins Latvija Ventspils 416
30 Krista Annija Lagzdiņa Latvija Rīga 409
31 Sandis Krasts Latvija Valmiera 402
32 Silvestrs Bružēvics Latvija Rīga 395
33 Kristaps Zarinieks Latvija Jēkabpils 389
34 Ralfs Paeglis Latvija Inčukalns 384
35 Mārcis Radelis Latvija Ventspils 381
36 Roberts Līvmanis Latvija Inčukalns 377
37 Matīss Jakseboga Latvija Rīga 373
38 Roberts Suharevs Jr. Latvija Inčukalns 362
39 Toms Baumanis Latvija Inčukalns 346
40 Haralds Janvars Latvija Ventspils 327
41 Dāvis Apfelbaums Latvija Ventspils 308
42 Elīna Gala Latvija Inčukalns 290
43 Kristiāns Auziņš Latvija Burtnieki 276
44 Ilgvars Pavlovskis Latvija Rīga 264
45 Kaspars Viļums Latvija Rīga 250
46 Egīls Belševics Latvija Rīga 243
47 Jānis Markevics Latvija Vaidava 235
48 Kristaps Naglis Latvija Rīga 216
49 Timur Mihhaljov Igaunija Tallina 198
50 Jānis Lurins Latvija Rīga 176
51 Patriks Strods Latvija Inčukalns 155
52 Gunārs Buls Latvija Jūrmala 145
53 Marks Dzenis Latvija Rīga 136
54 Konstantīns Domeniks Zabello Latvija Rīga 126
55 Edgars Naglis Latvija Rīga 110
56 Igor Zamyatin Krievija Novosibirska 92
57 Krišs Skujenieks Latvija Inčukalns 71
58 Linda Riekstiņa Latvija Rīga 44
59 Tatjana Suchkova Igaunija Tallina 26
60 Railends Kuhaļskis Latvija Inčukalns 11