2-й этап IX Открытого Кубка России. Кубок Санкт-Петербурга

Отель Park Inn Прибалтийская ул.Кораблестроителей, 14. Конференц-зал, 2 этаж
станция метро "Приморская"
10.30-11.30 подтверждение регистрации в зале,
12.00 начало турнира
Turnīra tips Individuālais turnīrs
Statuss Noslēdzies
Valsts Krievija
Pilsēta Sanktpēterburga
Adrese Отель Park Inn Прибалтийская, ул.Кораблестроителей, 14
Reģistrācijas sākums 11.09.2018 10:00
Reģistrācijas beigas 06.10.2018 12:00
Turnīra datums 07.10.2018
Dalībnieku 58

Posmi
Name [ENG] Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 1 -
Вторая Лига Noslēdzies 1 07.10.2018 12:30 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 2 -
Групповой этап Noslēdzies 1 07.10.2018 12:30 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 3 -
Первая Лига Noslēdzies 1 07.10.2018 15:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 4 -
Высшая Лига Noslēdzies 1 07.10.2018 15:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 5 -
Утешительный Плей-Офф Noslēdzies 5 07.10.2018 16:20 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 6 -
Плей-Офф Noslēdzies 7 07.10.2018 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds Valsts Pilsēta Reitings Punkti PR
1 Maxim Borisov Krievija Sanktpēterburga 30 799
2 Veniamin Gerasimov Krievija Maskava 27 765
3 Oleg Ortinov Krievija Sanktpēterburga 25 738
4 Alexander Galkin Krievija Volgograda 23 714
5 Arseniy Stolyarov Krievija Maskava 21 685
6 Nikita Zholobov Krievija Sanktpēterburga 20 660
7 Artem Blinov Krievija Sanktpēterburga 19 633
8 Anton Runenkov Krievija Maskava 18 604
9 Dmitry Malygin Krievija Sanktpēterburga 17 588
10 Grigoriy Dubinin Krievija Tula 16 568
11 Alexandr Zaytsev Krievija Maskava 15 557
12 Vladimir Smirnov Krievija Sanktpēterburga 14 552
13 Mikhail Shashkov Krievija Sanktpēterburga 13 547
14 Oleg Salamatov Krievija Sanktpēterburga 12 544
15 Yuriy Prostakov Krievija Ļuberci 11 541
16 Aleksandr Spirin Krievija Barnaula 10 538
17 Dmitriy Petrov Krievija Maskava 9 535
18 Kirill Storchak Krievija Sanktpēterburga 8 530
19 Elena Nikitina Krievija Kronshtadt 7 522
20 Artem Budaev Krievija Sanktpēterburga 6 514
21 Nikita Pavlov Krievija Sanktpēterburga 5 506
22 Alexandr Danilov Krievija Sanktpēterburga 4 500
23 Alexander Ozerov Krievija Čerepoveca 3 494
24 Georgiy Levashov Krievija Sanktpēterburga 2 487
25 Andrey Budilin Krievija Sanktpēterburga 1 477
26 Alexey Chernov Krievija Sanktpēterburga 1 468
27 Daniil Mushnikov Krievija Sanktpēterburga 1 461
28 Vitaly Skorobogatov Krievija Sanktpēterburga 1 456
29 Ruslan Kamalov Krievija Sanktpēterburga 1 451
30 Boris Velmoga Krievija Sanktpēterburga 1 446
31 Alexander Koroschenko Krievija Sanktpēterburga 1 439
32 Artem Boldyrev Krievija Severodvinska 1 431
33 Ivan Smirnov Krievija Sanktpēterburga 1 417
34 Vadim Matveev Krievija Sanktpēterburga 1 397
35 Ilya Ponomarev Krievija Sanktpēterburga 1 377
36 Vadim Lebedev Krievija Sanktpēterburga 1 360
37 Michail Nikitin Krievija Kronshtadt 1 335
38 Semyon Bityukov Krievija Sanktpēterburga 1 316
39 Alexey Klimko Krievija Sanktpēterburga 1 288
40 Lenya Zaitcev Krievija Sanktpēterburga 1 253
41 Danila Titov Krievija Sanktpēterburga 1 216
42 Pavel Fedorov Krievija Sanktpēterburga 1 179
43 Nikita Tikhomirov Krievija Sanktpēterburga 1 151
44 Alexander Nagorniy st. Krievija Sanktpēterburga 1 121
45 Tim Barannikov Krievija Sanktpēterburga 1 105
46 Михаил Гончарук Krievija Sanktpēterburga 1 88
47 Smirnov Nikolay Krievija Sanktpēterburga 1 62
48 Andrey Tikhomirov Krievija Sanktpēterburga 1 40
49 Павел Баранников Krievija Sanktpēterburga 1 21
50 Juriy Pochatov Krievija Sanktpēterburga 1 9
51 Pavel Simonov Krievija Sanktpēterburga 1 8
52 Игорь Початов Krievija Sanktpēterburga 1 7
53 Artur Danilov Krievija Sanktpēterburga 1 6
54 Дмитрий Красильников Krievija Sanktpēterburga 1 5
55 Bogomolov Aleksei Krievija Sanktpēterburga 1 4
56 Edward Sazanov Krievija Sanktpēterburga 1 3
57 Михаил Дорогов Krievija Sanktpēterburga 1 2
58 Игорь Данилов Krievija Sanktpēterburga 1 1