X Saint Petersburg Open 2018 - Dalībnieku saraksts

Statuss Noslēdzies
Reģistrācijas sākums Scorpion 03.09.2018 00:00
Reģistrācijas beigas Scorpion 01.11.2018 12:00
Turnīra datums 03.11.2018

  Reitings Vārds Valsts Pilsēta Punkti PR
1 4719 Maxim Borisov Krievija Sanktpēterburga 885
2 4535 Yanis Galuzo Krievija Sanktpēterburga 849
3 4384 Nikita Zholobov Krievija Sanktpēterburga 822
4 4330 Sergey Ivanov Krievija Kursk 803
5 4154 Arseniy Stolyarov Krievija Maskava 784
6 4002 Valts Smagars Latvija Rīga 770
7 3995 Alexey Titov Krievija Sanktpēterburga 762
8 3906 Dmitry Malygin Krievija Sanktpēterburga 754
9 3865 Sandis Kristaps Lagzdiņš Latvija Rīga 747
10 3853 Oleg Ortinov Krievija Sanktpēterburga 739
11 3836 Andrey Voskoboynikov Krievija Sanktpēterburga 728
12 3812 Denis Matveev Krievija Kursk 717
13 3722 Dmitriy Petrov Krievija Maskava 709
14 3705 Andrey Chaplygin Krievija Kursk 704
15 3625 Mikhail Shashkov Krievija Sanktpēterburga 701
16 3549 Jevgeni Lvov Igaunija Tallina 697
17 3522 Dmitriy Nabasov Krievija Kursk 693
18 3467 Maria Saveljeva Igaunija Tallina 684
19 3376 Kristian Iso-Tryykäri Somija Turku 673
20 3318 Alexander Galkin Krievija Volgograda 659
21 3294 Igor Saveljev Igaunija Tallina 645
22 3225 Kirill Storchak Krievija Sanktpēterburga 636
23 3224 Alexandr Zaytsev Krievija Maskava 628
24 3217 Vitaly Skorobogatov Krievija Sanktpēterburga 625
25 3209 German Fokin Krievija Sanktpēterburga 624
26 3205 Nikita Pavlov Krievija Sanktpēterburga 621
27 3198 Mykhaylo Shalomayev Ukraina Harkiva 618
28 3198 Vladimir Smirnov Krievija Sanktpēterburga 614
29 3181 Artem Valiev Lietuva Viļņa 609
30 3172 Igor Masloboev Krievija Sanktpēterburga 604
31 3171 Yuriy Prostakov Krievija Ļuberci 600
32 3112 Artem Blinov Krievija Sanktpēterburga 596
33 3049 Vladislav Semenchuk Ukraina Kijeva 591
34 2985 Oleg Salamatov Krievija Sanktpēterburga 586
35 2980 Daniil Mushnikov Krievija Sanktpēterburga 580
36 2970 Alexey Chernov Krievija Sanktpēterburga 574
37 2946 Gleb Vasiliev Krievija Maskava 569
38 2895 Alexandr Kosyrev Krievija Maskava 564
39 2877 Alexander Okunev Krievija Sanktpēterburga 559
40 2796 Egor Stepanov Krievija Sanktpēterburga 556
41 2773 Georgiy Levashov Krievija Sanktpēterburga 552
42 2762 Boris Velmoga Krievija Sanktpēterburga 548
43 2752 Alexander Ozerov Krievija Čerepoveca 543
44 2723 Alexandr Danilov Krievija Sanktpēterburga 536
45 2696 Dmitry Soloviev Krievija Mitišči 529
46 2674 Sergey Shikerin Krievija Nizhniy Novgorod 523
47 2657 Alexey Baranov Krievija Maskava 518
48 2623 Eva Ozerova Krievija Čerepoveca 515
49 2606 Artem Budaev Krievija Sanktpēterburga 514
50 2597 Ruslan Kamalov Krievija Sanktpēterburga 512
51 2567 Mikhail Sivakov Krievija Sanktpēterburga 509
52 2549 Elena Nikitina Krievija Kronshtadt 505
53 2527 Daniil Perov Krievija Sanktpēterburga 502
54 2503 Vafa Hamdamov Igaunija Tallina 499
55 2436 Andrey Budilin Krievija Sanktpēterburga 497
56 2422 Yury Volik Krievija Krasnodara 495
57 2396 Ilya Ponomarev Krievija Sanktpēterburga 492
58 2376 Anthony Mzilangve Krievija Sanktpēterburga 489
59 2366 Evgenii Solovev Krievija Kļina 485
60 2361 Alexey Krinov Kazahstāna Aqtöbe 481
61 2337 Aleksandr Tarakanov Kazahstāna Железнодорожный (РФ) 477
62 2321 Evgen Novikov Krievija Krasnodara 472
63 2286 Daniil Moshnin Igaunija Tallina 468
64 2285 Alexander Larichev Krievija Čerepoveca 464
65 2267 Alexander Koroschenko Krievija Sanktpēterburga 460
66 2250 Michail Nikitin Krievija Kronshtadt 459
67 2242 Sergey Kudinov Krievija Chernyakhovsk 457
68 2227 Veronika Sachok Igaunija Tallina 454
69 2202 Ivan Smirnov Krievija Sanktpēterburga 451
70 2198 Aleksandr Spirin Krievija Barnaula 448
71 2186 Aleksandr Yakovenko Krievija Jekaterinburga 445
72 2163 Ksenia Oboeva Krievija Sanktpēterburga 444
73 2121 Alexandr Zhulyabin Krievija Noginska 443
74 2102 Alex Gorin Krievija Sanktpēterburga 439
75 2097 Alexander Dolgov Baltkrievija Minska 436
76 2067 Alexander Enyushin Krievija Kazaņa 430
77 2014 Hermann Petuch Vācija Lahr 421
78 1997 Siarhei Vazhnik Baltkrievija Minska 413
79 1971 Baurzhan Ualiev Kazahstāna Astana 404
80 1938 Alexander Nagorniy st. Krievija Sanktpēterburga 397
81 1937 Matvej Shyrkavec Baltkrievija Minska 394
82 1931 Mihail Margolis Izraēla Бенидорм 392
83 1871 Dasha Obukhova Krievija Sanktpēterburga 391
84 1859 Konstantin Avdeev Krievija Novosibirska 388
85 1848 Eduard Kuratnik Baltkrievija Minska 384
86 1833 Ilya Timofeev Krievija Jaroslavļa 380
87 1823 Vladimir Areshkin Krievija Kotel’niki 375
88 1797 Mikhail Gorodnitskiy Krievija Sanktpēterburga 370
89 1780 Emil Mumdzhi Krievija Kazaņa 366
90 1771 Vladimir Orlov Krievija Maskava 361
91 1637 Pavel Fedorov Krievija Sanktpēterburga 356
92 1561 Smirnov Nikolay Krievija Sanktpēterburga 348
93 1544 Michael Chernobay Baltkrievija Minska 340
94 1470 Timur Tileukabylov Kazahstāna Šimkenta 332
95 1432 Alexey Kravchenko Baltkrievija Ивенец 324
96 1360 Roman Aganichev Krievija Ivanova 317
97 1342 Mark Kritski Igaunija Tallina 312
98 1319 Vladzimir Slizh Baltkrievija Minska 309
99 1310 Nikita Tikhomirov Krievija Sanktpēterburga 304
100 1270 Elena Stoljarova Krievija Sanktpēterburga 299
101 1208 Alexandr Shyrkavets Baltkrievija Drahichyn 296
102 1182 Egor Zaytsev Krievija Čerepoveca 289
103 1152 Danila Titov Krievija Sanktpēterburga 282
104 1149 Semyon Bityukov Krievija Sanktpēterburga 275
105 1085 Timur Mihhaljov Igaunija Tallina 268
106 1007 Yuriy Mazhorin Krievija Volgodonska 260
107 994 Sergey Semagin Krievija Kazaņa 253
108 970 Alexey Klimko Krievija Sanktpēterburga 245
109 926 Maksim Maksimov Krievija Sanktpēterburga 237
110 902 Bakhtiyar Tileukabylov Kazahstāna Šimkenta 232
111 895 Krynitski Vadim Baltkrievija Minska 227
112 830 Georgiy Belov Krievija Sanktpēterburga 221
113 822 Kapitolina Semagina Krievija Kazaņa 216
114 816 Igor Zamyatin Krievija Novosibirska 210
115 811 Shirskiy Artem Krievija Sanktpēterburga 201
116 746 Alexey Skrobanskiy Krievija Arkhangel’sk 193
117 745 Oleg Borisov Krievija Sanktpēterburga 179
118 700 Andrei Ivanov Krievija Čeboksari 164
119 691 Sergey Grebnev Kazahstāna Almati 150
120 687 Andrey Tikhomirov Krievija Sanktpēterburga 131
121 632 Denis Guselnikov Krievija Severodvinska 118
122 567 Dmitriy Fateev Krievija Belgoroda 107
123 439 Dmitriy Lyapin Krievija Arkhangel’sk 98
124 436 Juriy Pochatov Krievija Sanktpēterburga 93
125 392 Tatjana Suchkova Igaunija Tallina 84
126 343 Georgi Obuchov Krievija Sanktpēterburga 70
127 265 Pavel Simonov Krievija Sanktpēterburga 56
128 244 Игорь Початов Krievija Sanktpēterburga 41
129 217 Misha Ushakov Krievija Sanktpēterburga 34
130 177 Panyov Nikita Krievija Ivanova 30
131 172 Aleksey Bobushkin Krievija Arkhangel’sk 26
132 161 Andrei Suchkov Igaunija Tallina 23
133 130 Artur Danilov Krievija Sanktpēterburga 19
134 121 Edward Sazanov Krievija Sanktpēterburga 16
135 20 Oleg Sokolov Krievija Sanktpēterburga 12
136 8 Maksim Buhantsov Krievija Kotel’niki 8
137 5 Stanislav Kapsamun Krievija Kotel’niki 5
138 0 Anikin Valeriy Krievija Sanktpēterburga 1