X Saint Petersburg Open 2018

Подтверждение регистрации на месте 9.30-10.15
Turnīra tips Individuālais turnīrs
Statuss Noslēdzies
Valsts Krievija
Pilsēta Sanktpēterburga
Adrese Лиговский пр., 10. Гостиница "Октябрьская"
Reģistrācijas sākums Scorpion 03.09.2018 00:00
Reģistrācijas beigas Scorpion 01.11.2018 12:00
Turnīra datums 03.11.2018
Dalībnieku 138

Posmi
Name [ENG] Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 1 -
Groups Noslēdzies 1 03.11.2018 11:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 2 -
Division 4 Noslēdzies 1 03.11.2018 14:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 3 -
Division 5 Noslēdzies 1 03.11.2018 14:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 4 -
Division 6 Noslēdzies 1 03.11.2018 14:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 5 -
Division 1 Noslēdzies 1 03.11.2018 15:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 6 -
Division 2 Noslēdzies 1 03.11.2018 15:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 7 -
Division 3 Noslēdzies 1 03.11.2018 15:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 8 -
Final Groups Noslēdzies 1 03.11.2018 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 9 -
Play-Off Noslēdzies 7 03.11.2018 17:30 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds Valsts Pilsēta Reitings Punkti PR
1 Nikita Zholobov Krievija Sanktpēterburga 885
2 Denis Matveev Krievija Kursk 849
3 Oleg Ortinov Krievija Sanktpēterburga 822
4 Maxim Borisov Krievija Sanktpēterburga 803
5 Yanis Galuzo Krievija Sanktpēterburga 784
6 Arseniy Stolyarov Krievija Maskava 770
7 Dmitriy Nabasov Krievija Kursk 762
8 Andrey Chaplygin Krievija Kursk 754
9 Alexey Titov Krievija Sanktpēterburga 747
10 Sergey Ivanov Krievija Kursk 739
11 Vladislav Semenchuk Ukraina Kijeva 728
12 Dmitriy Petrov Krievija Maskava 717
13 Dmitry Malygin Krievija Sanktpēterburga 709
14 Kristian Iso-Tryykäri Somija Turku 704
15 Mikhail Shashkov Krievija Sanktpēterburga 701
16 Artem Blinov Krievija Sanktpēterburga 697
17 Valts Smagars Latvija Rīga 693
18 Andrey Voskoboynikov Krievija Sanktpēterburga 684
19 Ruslan Kamalov Krievija Sanktpēterburga 673
20 German Fokin Krievija Sanktpēterburga 659
21 Igor Masloboev Krievija Sanktpēterburga 645
22 Jevgeni Lvov Igaunija Tallina 636
23 Yuriy Prostakov Krievija Ļuberci 628
24 Alexander Galkin Krievija Volgograda 625
25 Vitaly Skorobogatov Krievija Sanktpēterburga 624
26 Emil Mumdzhi Krievija Kazaņa 621
27 Vladimir Smirnov Krievija Sanktpēterburga 618
28 Igor Saveljev Igaunija Tallina 614
29 Nikita Pavlov Krievija Sanktpēterburga 609
30 Mykhaylo Shalomayev Ukraina Harkiva 604
31 Ksenia Oboeva Krievija Sanktpēterburga 600
32 Alexandr Danilov Krievija Sanktpēterburga 596
33 Sandis Kristaps Lagzdiņš Latvija Rīga 591
34 Artem Valiev Lietuva Viļņa 586
35 Maria Saveljeva Igaunija Tallina 580
36 Boris Velmoga Krievija Sanktpēterburga 574
37 Alexander Koroschenko Krievija Sanktpēterburga 569
38 Alexander Ozerov Krievija Čerepoveca 564
39 Alexandr Kosyrev Krievija Maskava 559
40 Dmitry Soloviev Krievija Mitišči 556
41 Sergey Shikerin Krievija Nizhniy Novgorod 552
42 Alexandr Zaytsev Krievija Maskava 548
43 Ivan Smirnov Krievija Sanktpēterburga 543
44 Alexey Baranov Kazahstāna Karagandy 536
45 Evgenii Solovev Krievija Kļina 529
46 Andrey Budilin Krievija Sanktpēterburga 523
47 Evgen Novikov Krievija Krasnodara 518
48 Egor Zaytsev Krievija Čerepoveca 515
49 Aleksandr Spirin Krievija Barnaula 514
50 Anthony Mzilangve Krievija Sanktpēterburga 512
51 Timur Tileukabylov Kazahstāna Šimkenta 509
52 Alexander Larichev Krievija Čerepoveca 505
53 Mikhail Sivakov Krievija Sanktpēterburga 502
54 Denis Guselnikov Krievija Severodvinska 499
55 Alexander Okunev Krievija Sanktpēterburga 497
56 Artem Budaev Krievija Sanktpēterburga 495
57 Michail Nikitin Krievija Kronshtadt 492
58 Daniil Perov Krievija Sanktpēterburga 489
59 Baurzhan Ualiev Kazahstāna Astana 485
60 Matvej Shyrkavec Baltkrievija Minska 481
61 Gleb Vasiliev Krievija Maskava 477
62 Oleg Salamatov Krievija Sanktpēterburga 472
63 Aleksandr Dolgov Baltkrievija Minska 468
64 Kirill Storchak Krievija Sanktpēterburga 464
65 Yury Volik Krievija Krasnodara 460
66 Pavel Fedorov Krievija Sanktpēterburga 459
67 Veronika Sachok Igaunija Tallina 457
68 Sergey Kudinov Krievija Chernyakhovsk 454
69 Alexey Skrobanskiy Krievija Arkhangel’sk 451
70 Georgiy Levashov Krievija Sanktpēterburga 448
71 Mihail Margolis Izraēla Бенидорм 445
72 Vladimir Areshkin Krievija Kotel’niki 444
73 Siarhei Vazhnik Baltkrievija Minska 443
74 Darja Obuhova Krievija Sanktpēterburga 439
75 Alexey Krinov Kazahstāna Aqtöbe 436
76 Daniil Mushnikov Krievija Sanktpēterburga 430
77 Alexey Chernov Krievija Sanktpēterburga 421
78 Egor Stepanov Krievija Sanktpēterburga 413
79 Alexander Enyushin Krievija Kazaņa 404
80 Ilya Ponomarev Krievija Sanktpēterburga 397
81 Aleksandr Yakovenko Krievija Jekaterinburga 394
82 Gosha Obuchov Krievija Sanktpēterburga 392
83 Daniil Moshnin Igaunija Tallina 391
84 Dmitriy Lyapin Krievija Arkhangel’sk 388
85 Eva Ozerova Krievija Čerepoveca 384
86 Konstantin Avdeev Krievija Novosibirska 380
87 Vladzimir Slizh Baltkrievija Minska 375
88 Smirnov Nikolay Krievija Sanktpēterburga 370
89 Roman Aganichev Krievija Ivanova 366
90 Danila Titov Krievija Sanktpēterburga 361
91 Sergey Semagin Krievija Kazaņa 356
92 Bakhtiyar Tileukabylov Kazahstāna Šimkenta 348
93 Elena Stoljarova Krievija Sanktpēterburga 340
94 Mark Kritski Igaunija Tallina 332
95 Aleksey Bobushkin Krievija Arkhangel’sk 324
96 Elena Nikitina Krievija Kronshtadt 317
97 Mikhail Gorodnitskiy Krievija Sanktpēterburga 312
98 Vafa Hamdamov Igaunija Tallina 309
99 Kapitolina Semagina Krievija Kazaņa 304
100 Hermann Petuch Vācija Lahr 299
101 Alex Gorin Krievija Sanktpēterburga 296
102 Alexandr Zhulyabin Krievija Noginska 289
103 Ilya Timofeev Krievija Jaroslavļa 282
104 Eduard Kuratnik Baltkrievija Minska 275
105 Michael Chernobay Baltkrievija Minska 268
106 Timur Mihhaljov Igaunija Tallina 260
107 Krynitski Vadim Baltkrievija Minska 253
108 Sergey Grebnev Kazahstāna Almati 245
109 Georgiy Belov Krievija Sanktpēterburga 237
110 Maksim Maksimov Krievija Sanktpēterburga 232
111 Nikita Tikhomirov Krievija Sanktpēterburga 227
112 Tatjana Suchkova Igaunija Tallina 221
113 Shirskiy Artem Krievija Sanktpēterburga 216
114 Artur Danilov Krievija Sanktpēterburga 210
115 Alexey Klimko Krievija Sanktpēterburga 201
116 Alexander Nagorniy st. Krievija Sanktpēterburga 193
117 Andrey Tikhomirov Krievija Sanktpēterburga 179
118 Alexandr Shyrkavets Baltkrievija Drahichyn 164
119 Oleg Borisov Krievija Sanktpēterburga 150
120 Dmitriy Fateyev Krievija Belgoroda 131
121 Andrei Ivanov Krievija Čeboksari 118
122 Juriy Pochatov Krievija Sanktpēterburga 107
123 Aleksandr Tarakanov Kazahstāna Железнодорожный (РФ) 98
124 Semyon Bityukov Krievija Sanktpēterburga 93
125 Vladimir Orlov Krievija Maskava 84
126 Pavel Simonov Krievija Sanktpēterburga 70
127 Misha Ushakov Krievija Sanktpēterburga 56
128 Panyov Nikita Krievija Teykovo 41
129 Stanislav Kapsamun Krievija Kotel’niki 34
130 Igor Zamyatin Krievija Novosibirska 30
131 Alexey Kravchenko Baltkrievija Ивенец 26
132 Yuriy Mazhorin Krievija Volgodonska 23
133 Edward Sazanov Krievija Sanktpēterburga 19
134 Oleg Sokolov Krievija Sanktpēterburga 16
135 Andrei Suchkov Igaunija Tallina 12
136 Maksim Buhantsov Krievija Kotel’niki 8
137 Игорь Початов Krievija Sanktpēterburga 5
138 Anikin Valeriy Krievija Sanktpēterburga 1