Turnīra tips | Individuālais turnīrs |
---|---|
Statuss | Noslēdzies |
Valsts | Krievija |
Pilsēta | Sanktpēterburga |
Reģistrācijas beigas Scorpion | 16.11.2012 12:00 |
Turnīra datums | 17.11.2012 |
Dalībnieku | 96 |
Posmi
Name [ENG] | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
Groups | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 2 - | ||||||||
A - B | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
Liga | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 3 - | ||||||||
play off | Noslēdzies | 7 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds | Valsts | Pilsēta | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ahti Lampi | Somija | Kuopio | |||
2 | Edgars Caics | Latvija | Rīga | |||
3 | Atis Sīlis | Latvija | Rīga | |||
4 | Alexey Zaharov | Krievija | Maskava | |||
5 | Maxim Borisov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
6 | Alexey Titov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
7 | Dmitriy Koshman | Krievija | Maskava | |||
8 | Ivan Zaharov | Krievija | Maskava | |||
9 | Valts Smagars | Latvija | Rīga | |||
10 | Yanis Galuzo | Krievija | Sanktpēterburga | |||
11 | Grigoriy Dubinin | Krievija | Tula | |||
12 | Carl Bindekrans | Zviedrija | Noršēpinga | |||
13 | Oleg Ortinov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
14 | Anton Kiselyov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
15 | Stanislav Lutay | Krievija | Tula | |||
16 | Igor Masloboev | Krievija | Sanktpēterburga | |||
17 | Alexander Miloradov | Krievija | Maskava | |||
18 | Yalbacheva Maria | Krievija | Sanktpēterburga | |||
19 | Yan Zaripov | Krievija | Maskava | |||
20 | German Fokin | Krievija | Sanktpēterburga | |||
21 | Vladimir Goncharov | Krievija | Maskava | |||
22 | Mikhail Shashkov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
23 | Anton Legkov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
24 | Dmitry Soloviev | Krievija | Mitišči | |||
25 | Andrey Voskoboynikov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
26 | Irina Belavina | Krievija | Sanktpēterburga | |||
27 | Denis Katkov | Krievija | Maskava | |||
28 | Dmitry Belavin | Krievija | Sanktpēterburga | |||
29 | Vitaly Skorobogatov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
30 | Oleg Dmitrichenko | Krievija | Sanktpēterburga | |||
31 | Maria Miloradova | Krievija | Maskava | |||
32 | Raivis Sternāts | Latvija | Rīga | |||
33 | Alexander Ozerov | Krievija | Čerepoveca | |||
34 | Viktoria Gorodnitskaya | Krievija | Čerepoveca | |||
35 | Stepan Korotkiy | Krievija | Maskava | |||
36 | Aleksey Radchenko | Krievija | Jekaterinburga | |||
37 | Roman Bykov | Krievija | Kotel’niki | |||
38 | Mikhail Sivakov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
39 | Dmitry Malygin | Krievija | Sanktpēterburga | |||
40 | Alexey Chernov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
41 | Vesa Huotelin | Somija | Espo | |||
42 | Evgeniy Pipchenko | Krievija | Sanktpēterburga | |||
43 | Andrey Kolybelnikov | Krievija | Maskava | |||
44 | Yuriy Prostakov | Krievija | Ļuberci | |||
45 | Edgars Mucenieks | Latvija | Skrunda | |||
46 | Mykhaylo Shalomayev | Ukraina | Harkiva | |||
47 | Pavel Gorodnitskiy | Izraēla | Haifa | |||
48 | Ryurik Gutiev | Krievija | Sochi | |||
49 | Kirill Storchak | Krievija | Sanktpēterburga | |||
50 | Veniamin Gerasimov | Krievija | Maskava | |||
51 | Dmitry Afonin | Krievija | Sanktpēterburga | |||
52 | Igor Petrov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
53 | Alexandr Danilov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
54 | Mihail Margolis | Izraēla | Бенидорм | |||
55 | Sergey Sammal | Krievija | Tula | |||
56 | Jorens Leskovičs | Latvija | Jēkabpils | |||
57 | Alexander Larichev | Krievija | Čerepoveca | |||
58 | Sergey Zorin | Krievija | Jekaterinburga | |||
59 | Igor Budilin | Krievija | Sanktpēterburga | |||
60 | Nikita Pavlov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
61 | Artem Valiev | Lietuva | Viļņa | |||
62 | Serhiy Talimonchyk | Ukraina | Kijeva | |||
63 | Vladimir Smirnov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
64 | Jani Herlevi | Somija | Helsinki | |||
65 | Kirill Vasilev | Krievija | Maskava | |||
66 | Nikolaj Ivanov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
67 | Kristaps Zarinieks | Latvija | Jēkabpils | |||
68 | Georgiy Levashov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
69 | Ilya Ponomarev | Krievija | Sanktpēterburga | |||
70 | Pavlov Alexander | Krievija | Sanktpēterburga | |||
71 | Megrabyan Alexander | Krievija | Maskava | |||
72 | Vasiliy Lyutorovich | Krievija | Sanktpēterburga | |||
73 | Michail Nikitin | Krievija | Kronshtadt | |||
74 | Alexey Baranov | Krievija | Maskava | |||
75 | Larionov Alexander | Krievija | Sanktpēterburga | |||
76 | Smirnov Nikolay | Krievija | Sanktpēterburga | |||
77 | Leonid Zaytcev | Krievija | Sanktpēterburga | |||
78 | Oleg Borisov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
79 | Olga Golovkina | Krievija | Sanktpēterburga | |||
80 | Artem Budaev | Krievija | Sanktpēterburga | |||
81 | Mihail Desyatnik | Krievija | Maskava | |||
82 | Andrey Budilin | Krievija | Sanktpēterburga | |||
83 | Rufat Azizov | Krievija | Maskava | |||
84 | Lev Stepanov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
85 | Jury ml. Porinets | Krievija | Sanktpēterburga | |||
86 | Alex Gorin | Krievija | Sanktpēterburga | |||
87 | Jury st. Porinets | Krievija | Sanktpēterburga | |||
88 | Kirill Rogozin | Krievija | Maskava | |||
89 | Mikhail Nekrylov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
90 | Farid Azizov | Krievija | Maskava | |||
91 | Alexander Koroschenko | Krievija | Sanktpēterburga | |||
92 | Rodion Sinitsyn | Krievija | Sanktpēterburga | |||
93 | Ruslan Kamalov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
94 | German Bykovskij | Krievija | Sanktpēterburga | |||
95 | Kirill Pavlov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
96 | Vladimir Areshkin | Krievija | Kotel’niki | |||