IV Saint Petersburg Open 2012

Turnīra tips Individuālais turnīrs
Statuss Noslēdzies
Valsts Krievija
Pilsēta Sanktpēterburga
Reģistrācijas beigas Scorpion 16.11.2012 12:00
Turnīra datums 17.11.2012
Dalībnieku 96

Posmi
Name [ENG] Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 1 -
Groups Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 2 -
A - B Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Liga Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 3 -
play off Noslēdzies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds Valsts Pilsēta
1 Ahti Lampi Somija Kuopio
2 Edgars Caics Latvija Rīga
3 Atis Sīlis Latvija Rīga
4 Alexey Zaharov Krievija Maskava
5 Maxim Borisov Krievija Sanktpēterburga
6 Alexey Titov Krievija Sanktpēterburga
7 Dmitriy Koshman Krievija Maskava
8 Ivan Zaharov Krievija Maskava
9 Valts Smagars Latvija Rīga
10 Yanis Galuzo Krievija Sanktpēterburga
11 Grigoriy Dubinin Krievija Tula
12 Carl Bindekrans Zviedrija Noršēpinga
13 Oleg Ortinov Krievija Sanktpēterburga
14 Anton Kiselyov Krievija Sanktpēterburga
15 Stanislav Lutay Krievija Tula
16 Igor Masloboev Krievija Sanktpēterburga
17 Alexander Miloradov Krievija Maskava
18 Yalbacheva Maria Krievija Sanktpēterburga
19 Yan Zaripov Krievija Maskava
20 German Fokin Krievija Sanktpēterburga
21 Vladimir Goncharov Krievija Maskava
22 Mikhail Shashkov Krievija Sanktpēterburga
23 Anton Legkov Krievija Sanktpēterburga
24 Dmitry Soloviev Krievija Mitišči
25 Andrey Voskoboynikov Krievija Sanktpēterburga
26 Irina Belavina Krievija Sanktpēterburga
27 Denis Katkov Krievija Maskava
28 Dmitry Belavin Krievija Sanktpēterburga
29 Vitaly Skorobogatov Krievija Sanktpēterburga
30 Oleg Dmitrichenko Krievija Sanktpēterburga
31 Maria Miloradova Krievija Maskava
32 Raivis Sternāts Latvija Rīga
33 Alexander Ozerov Krievija Čerepoveca
34 Viktoria Gorodnitskaya Krievija Čerepoveca
35 Stepan Korotkiy Krievija Maskava
36 Aleksey Radchenko Krievija Jekaterinburga
37 Roman Bykov Krievija Kotel’niki
38 Mikhail Sivakov Krievija Sanktpēterburga
39 Dmitry Malygin Krievija Sanktpēterburga
40 Alexey Chernov Krievija Sanktpēterburga
41 Vesa Huotelin Somija Espo
42 Evgeniy Pipchenko Krievija Sanktpēterburga
43 Andrey Kolybelnikov Krievija Maskava
44 Yuriy Prostakov Krievija Ļuberci
45 Edgars Mucenieks Latvija Skrunda
46 Mykhaylo Shalomayev Ukraina Harkiva
47 Pavel Gorodnitskiy Izraēla Haifa
48 Ryurik Gutiev Krievija Sochi
49 Kirill Storchak Krievija Sanktpēterburga
50 Veniamin Gerasimov Krievija Maskava
51 Dmitry Afonin Krievija Sanktpēterburga
52 Igor Petrov Krievija Sanktpēterburga
53 Alexandr Danilov Krievija Sanktpēterburga
54 Mihail Margolis Izraēla Бенидорм
55 Sergey Sammal Krievija Tula
56 Jorens Leskovičs Latvija Jēkabpils
57 Alexander Larichev Krievija Čerepoveca
58 Sergey Zorin Krievija Jekaterinburga
59 Igor Budilin Krievija Sanktpēterburga
60 Nikita Pavlov Krievija Sanktpēterburga
61 Artem Valiev Lietuva Viļņa
62 Serhiy Talimonchyk Ukraina Kijeva
63 Vladimir Smirnov Krievija Sanktpēterburga
64 Jani Herlevi Somija Helsinki
65 Kirill Vasilev Krievija Maskava
66 Nikolaj Ivanov Krievija Sanktpēterburga
67 Kristaps Zarinieks Latvija Jēkabpils
68 Georgiy Levashov Serbija Belgrada
69 Ilya Ponomarev Krievija Sanktpēterburga
70 Pavlov Alexander Krievija Sanktpēterburga
71 Megrabyan Alexander Krievija Maskava
72 Vasiliy Lyutorovich Krievija Sanktpēterburga
73 Michail Nikitin Krievija Kronshtadt
74 Alexey Baranov Krievija Maskava
75 Larionov Alexander Krievija Sanktpēterburga
76 Smirnov Nikolay Krievija Sanktpēterburga
77 Leonid Zaytcev Krievija Sanktpēterburga
78 Oleg Borisov Krievija Sanktpēterburga
79 Olga Golovkina Krievija Sanktpēterburga
80 Artem Budaev Krievija Sanktpēterburga
81 Mihail Desyatnik Krievija Maskava
82 Andrey Budilin Krievija Sanktpēterburga
83 Rufat Azizov Krievija Maskava
84 Lev Stepanov Krievija Sanktpēterburga
85 Jury ml. Porinets Krievija Sanktpēterburga
86 Alex Gorin Krievija Sanktpēterburga
87 Jury st. Porinets Krievija Sanktpēterburga
88 Kirill Rogozin Krievija Maskava
89 Mikhail Nekrylov Krievija Sanktpēterburga
90 Farid Azizov Krievija Maskava
91 Alexander Koroschenko Krievija Sanktpēterburga
92 Rodion Sinitsyn Krievija Sanktpēterburga
93 Ruslan Kamalov Krievija Sanktpēterburga
94 German Bykovskij Krievija Sanktpēterburga
95 Kirill Pavlov Krievija Sanktpēterburga
96 Vladimir Areshkin Krievija Kotel’niki