Norway Open 2018

Registration and information: http://puck.no/turnering/#/no18/

PROGRAM
09.00: Doors open. Registration and warm up
09.45. Qualification groups. 2 groups, 1-12 advance to the final group and bring the points. The rest goes to the B-placement without bringing the points.
12.00: Lunch
13.00: Final group, there will be one group of 24 players (you play against the ones you haven´t played yet). The rest plays B-placement with a double round-robin.
15:00 Playoffs starting from 1/8-finals in final group (best of 7) and semi-final in B (best of 5)
18:30 Award ceremony
19.00: Doors close
20.00: Banquet at Jæren Hotell
Turnīra tips Individuālais turnīrs
Statuss Noslēdzies
Valsts Norvēģija
Pilsēta Bryne
Adrese Jupitervegen 2, 4340 Bryne
Turnīra datums 08.09.2018
Dalībnieku 30
Posmi
Name [ENG] Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 1 -
Qualification Noslēdzies 1 08.09.2018 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 2 -
Final groups Noslēdzies 1 08.09.2018 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Placement group Noslēdzies 2 08.09.2018 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 3 -
A-playoffs Noslēdzies 7 08.09.2018 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
B-playoffs Noslēdzies 5 08.09.2018 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
Placement
Vārds Valsts Pilsēta Reitings Punkti PR
1 Magnus Klippen Norvēģija Kvernaland 769
2 Joakim Lundin Zviedrija Erebrū 711
3 Hans Osterman Zviedrija Stokholma 684
4 Patrik Hellström Zviedrija Erebrū 662
5 Yngve Aasheim Norvēģija Tronheima 648
6 Amund Risa Fylling Norvēģija Kvernaland 635
7 Frode Hagerup Norvēģija Kvernaland 629
8 Øystein Klippen Norvēģija Kvernaland 620
9 Peter Östlund Zviedrija Avesta 611
10 Andreas Roren Norvēģija Oslo 601
11 Truls Mansson Zviedrija Stokholma 590
12 Geir Hjemas Norvēģija Oslo 576
13 Stefan Lemming Zviedrija Erebrū 561
14 Mykhaylo Shalomayev Ukraina Harkiva 548
15 Trond Gangsoy Norvēģija Bergena 530
16 Uno Osterman Zviedrija Stokholma 518
17 Emil Larsson Zviedrija Borlänge 503
18 Andreas Fjermestad Norvēģija Kvernaland 485
19 Sissie Wikstrom Zviedrija Stokholma 464
20 Jerry Wikström Zviedrija Stokholma 431
21 Michael Toft Nielsen Dānija Olborga 400
22 Arne Johannes Holmin Norvēģija Bergena 357
23 Sondre Efteland Johansen Norvēģija Kvernaland 309
24 Liv Osterman Zviedrija Stokholma 271
25 Daniel Nygård Norvēģija Kvernaland 223
26 Bjarte Tjessem Norvēģija Kvernaland 186
27 Morten Aarflot Norvēģija Oslo 161
28 Sander Berntsen Norvēģija Bryne 144
29 Kent Are Solli Norvēģija 135
30 Per E. Weckhorst Norvēģija Hovden 1