1-й этап IX Открытого Кубка России. XIX Кубок Поволжья

Адрес: г. Нижний Новгород, ул.Арктическая 7, ст.метро Заречная, ФОК "Заречье"
Начало турнира - в 11.30
Turnīra tips Individuālais turnīrs
Statuss Noslēdzies
Valsts Krievija
Pilsēta Nizhniy Novgorod
Reģistrācijas sākums 13.07.2018 10:00
Reģistrācijas beigas 18.08.2018 11:30
Turnīra datums 19.08.2018
Dalībnieku 58

Posmi
Name [ENG] Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 1 -
Квалификация Noslēdzies 1 19.08.2018 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 2 -
Высшая лига Noslēdzies 1 19.08.2018 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 3 -
Лиги Noslēdzies 1 19.08.2018 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 4 -
Плей-офф Noslēdzies 7 19.08.2018 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 5 -
Малый плей-офф Noslēdzies 5 19.08.2018 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds Valsts Pilsēta Reitings Punkti PR
1 Arseniy Stolyarov Krievija Maskava 30 706
2 Dmitriy Petrov Krievija Maskava 27 658
3 Anton Runenkov Krievija Maskava 25 619
4 Grigoriy Dubinin Krievija Tula 23 590
5 Alexey Titov Krievija Sanktpēterburga 21 573
6 Stanislav Lutay Krievija Tula 20 565
7 Artem Blinov Krievija Sanktpēterburga 19 558
8 Yuriy Prostakov Krievija Ļuberci 18 552
9 Alexander Galkin Krievija Volgograda 17 544
10 Alexandr Shikerin Krievija Nizhniy Novgorod 16 530
11 Ivan Shemjakov Krievija Nizhniy Novgorod 15 517
12 Nikita Pavlov Krievija Sanktpēterburga 14 499
13 Alexey Korotkiy Krievija Nizhniy Novgorod 13 479
14 Dmitry Soloviev Krievija Mitišči 12 459
15 Alexandr Zaytsev Krievija Maskava 11 443
16 Sergey Shikerin Krievija Nizhniy Novgorod 10 431
17 Haydar Mirov Krievija Kazaņa 9 423
18 Vadim Matveev Krievija Sanktpēterburga 8 419
19 Alexander Enyushin Krievija Kazaņa 7 415
20 Yury Volik Krievija Krasnodara 6 410
21 Alexandr Kosyrev Krievija Maskava 5 400
22 Vladimir Opanasenko Krievija Maskava 4 385
23 Konstantin Barabash Krievija Kazaņa 3 370
24 Andrey Ponomarev Krievija Maskava 2 357
25 Alexandr Zhulyabin Krievija Noginska 1 346
26 Alexey Krinov Kazahstāna Aqtöbe 1 343
27 Timur Khamiev Krievija Kazaņa 1 338
28 Mikhail Krinov Krievija Maskava 1 335
29 Olga Glazunova Krievija Nizhniy Novgorod 1 332
30 Vladimir Orlov Krievija Maskava 1 326
31 Sergey Semagin Krievija Kazaņa 1 316
32 Elnara Abasova Krievija Nizhniy Novgorod 1 304
33 Kapitolina Semagina Krievija Kazaņa 1 289
34 Roman Aganichev Krievija Ivanova 1 272
35 Galiev Ramil Krievija Kazaņa 1 259
36 Evgenii Solovev Krievija Kļina 1 247
37 Dmitriy Nazarov Krievija Nizhniy Novgorod 1 228
38 Evgeniy Elkin Krievija Perma 1 211
39 Pavel Shakirov Krievija Kazaņa 1 193
40 Dinar Fakhrutdinov Krievija Kazaņa 1 173
41 Semen Ivanov Krievija Nizhniy Novgorod 1 161
42 Taisia Ankudimova Krievija Nizhniy Novgorod 1 150
43 Alexander Nagorniy ml. Krievija Sanktpēterburga 1 140
44 Leonid Volik Krievija Krasnodara 1 125
45 Elena Stoljarova Krievija Sanktpēterburga 1 110
46 Yuriy Morozov Krievija Nizhniy Novgorod 1 97
47 Anton Mineyev Krievija Vyazniki 1 82
48 Sergey Marochkin Krievija Samāra 1 75
49 Alexander Nagorniy st. Krievija Sanktpēterburga 1 67
50 Ilya Elkin Krievija Perma 1 54
51 Andrey Leutin Krievija Nizhniy Novgorod 1 40
52 Sergey Dunichkin Krievija Nizhniy Novgorod 1 29
53 Andrei Ivanov Krievija Čeboksari 1 21
54 Andrey Kalinkin Krievija Nizhniy Novgorod 1 18
55 Pavel Syzrantsev Krievija Nizhniy Novgorod 1 15
56 Vladimir Kudryavcev Krievija Nizhniy Novgorod 1 10
57 Andrey Varyutin Krievija Nizhniy Novgorod 1 5
58 Evgeniy Dunichkin Krievija Nizhniy Novgorod 1 1