XXVI Чемпионат Санкт-Петербурга 4 этап

Заключительный этап ЧСПб.
Регистрируются все участники вместе. Любители и новички будут играть в отдельной лиге
Turnīra tips Individuālais turnīrs
Statuss Noslēdzies
Valsts Krievija
Pilsēta Sanktpēterburga
Adrese отель Парк Инн Прибалтийская. Кораблестроителей, 14
Reģistrācijas sākums Scorpion 09.05.2018 14:00
Reģistrācijas beigas Scorpion 27.05.2018 11:30
Turnīra datums 27.05.2018
Dalībnieku 47

Posmi
Name [ENG] Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 1 -
Групповой этап Noslēdzies 1 27.05.2018 12:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 2 -
Вторая Лига Noslēdzies 1 27.05.2018 12:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 3 -
Высшая Лига Noslēdzies 1 27.05.2018 15:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 4 -
Первая Лига Noslēdzies 1 27.05.2018 15:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 5 -
Плей-Офф Noslēdzies 7 27.05.2018 16:45 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds Valsts Pilsēta Punkti PR
1 Maxim Borisov Krievija Sanktpēterburga 548
2 Dmitry Malygin Krievija Sanktpēterburga 492
3 Alexi Biorn Krievija Sanktpēterburga 454
4 Ruslan Kamalov Krievija Sanktpēterburga 427
5 Nikita Zholobov Krievija Sanktpēterburga 401
6 Vitaly Skorobogatov Krievija Sanktpēterburga 392
7 Oleg Ortinov Krievija Sanktpēterburga 381
8 Boris Velmoga Krievija Sanktpēterburga 372
9 Vadim Lebedev Krievija Sanktpēterburga 366
10 Georgiy Levashov Krievija Sanktpēterburga 357
11 Oleg Salamatov Krievija Sanktpēterburga 349
12 Elena Nikitina Krievija Kronshtadt 341
13 Alexandr Borovskiy Krievija Sanktpēterburga 333
14 Alexander Koroschenko Krievija Sanktpēterburga 330
15 Alexey Chernov Krievija Sanktpēterburga 324
16 Artem Blinov Krievija Sanktpēterburga 316
17 Andrey Budilin Krievija Sanktpēterburga 304
18 Artem Budaev Krievija Sanktpēterburga 286
19 Alex Gorin Krievija Sanktpēterburga 273
20 Vadim Matveev Krievija Sanktpēterburga 257
21 Darja Obuhova Krievija Sanktpēterburga 241
22 Ilya Ponomarev Krievija Sanktpēterburga 228
23 Mikhail Goncharuk Krievija Sanktpēterburga 215
24 Alexander Okunev Krievija Sanktpēterburga 199
25 Danila Titov Krievija Sanktpēterburga 181
26 Pavel Fedorov Krievija Sanktpēterburga 159
27 Elena Stoljarova Krievija Sanktpēterburga 137
28 Smirnov Nikolay Krievija Sanktpēterburga 118
29 Georgiy Belov Krievija Sanktpēterburga 106
30 Semyon Bityukov Krievija Sanktpēterburga 97
31 Nikita Tikhomirov Krievija Sanktpēterburga 83
32 Shirskiy Artem Krievija Sanktpēterburga 68
33 Juriy Pochatov Krievija Sanktpēterburga 50
34 Игорь Початов Krievija Sanktpēterburga 34
35 Andrey Tikhomirov Krievija Sanktpēterburga 20
36 Elena Okuneva Krievija Sanktpēterburga 12
37 Аркадий Косарев Krievija Sanktpēterburga 11
38 Bogomolov Aleksei Krievija Sanktpēterburga 10
39 Edward Sazanov Krievija Sanktpēterburga 9
40 Алёша Титов Krievija Sanktpēterburga 8
41 Андрей Битюков Krievija Sanktpēterburga 7
42 Илья Панчишин Krievija Sanktpēterburga 6
43 Дмитрий Красильников Krievija Sanktpēterburga 5
44 Андрей Дмитриев Krievija Sanktpēterburga 4
45 Михаил Богомолов Krievija Sanktpēterburga 3
46 Артём Захаров Krievija Sanktpēterburga 2
47 Михаил Хорев Krievija Sanktpēterburga 1
Vārds Valsts Pilsēta Reitings Punkti PR
1 Maxim Borisov Krievija Sanktpēterburga 100 548
2 Dmitry Malygin Krievija Sanktpēterburga 97 492
3 Alexi Biorn Krievija Sanktpēterburga 95 454
4 Ruslan Kamalov Krievija Sanktpēterburga 93 427
5 Nikita Zholobov Krievija Sanktpēterburga 91 401
6 Artem Budaev Krievija Sanktpēterburga 90 392
7 Vitaly Skorobogatov Krievija Sanktpēterburga 89 381
8 Oleg Ortinov Krievija Sanktpēterburga 88 372
9 Andrey Budilin Krievija Sanktpēterburga 87 366
10 Elena Nikitina Krievija Kronshtadt 86 357
11 Artem Blinov Krievija Sanktpēterburga 85 349
12 Boris Velmoga Krievija Sanktpēterburga 84 341
13 Vadim Lebedev Krievija Sanktpēterburga 83 333
14 Oleg Salamatov Krievija Sanktpēterburga 82 330
15 Georgiy Levashov Krievija Sanktpēterburga 81 324
16 Alexander Koroschenko Krievija Sanktpēterburga 80 316
17 Vadim Matveev Krievija Sanktpēterburga 79 304
18 Alexey Chernov Krievija Sanktpēterburga 78 286
19 Darja Obuhova Krievija Sanktpēterburga 77 273
20 Alexandr Borovskiy Krievija Sanktpēterburga 76 257
21 Ilya Ponomarev Krievija Sanktpēterburga 75 241
22 Smirnov Nikolay Krievija Sanktpēterburga 74 228
23 Nikita Tikhomirov Krievija Sanktpēterburga 73 215
24 Alex Gorin Krievija Sanktpēterburga 72 199
25 Pavel Fedorov Krievija Sanktpēterburga 71 181
26 Shirskiy Artem Krievija Sanktpēterburga 70 159
27 Danila Titov Krievija Sanktpēterburga 69 137
28 Semyon Bityukov Krievija Sanktpēterburga 68 118
29 Andrey Tikhomirov Krievija Sanktpēterburga 67 106
30 Mikhail Goncharuk Krievija Sanktpēterburga 66 97
31 Georgiy Belov Krievija Sanktpēterburga 65 83
32 Elena Stoljarova Krievija Sanktpēterburga 64 68
33 Juriy Pochatov Krievija Sanktpēterburga 63 50
34 Игорь Початов Krievija Sanktpēterburga 62 34
35 Bogomolov Aleksei Krievija Sanktpēterburga 61 20
36 Дмитрий Красильников Krievija Sanktpēterburga 60 12
37 Андрей Битюков Krievija Sanktpēterburga 59 11
38 Elena Okuneva Krievija Sanktpēterburga 58 10
39 Alexander Okunev Krievija Sanktpēterburga 57 9
40 Аркадий Косарев Krievija Sanktpēterburga 56 8
41 Edward Sazanov Krievija Sanktpēterburga 55 7
42 Алёша Титов Krievija Sanktpēterburga 54 6
43 Илья Панчишин Krievija Sanktpēterburga 53 5
44 Андрей Дмитриев Krievija Sanktpēterburga 52 4
45 Михаил Богомолов Krievija Sanktpēterburga 51 3
46 Артём Захаров Krievija Sanktpēterburga 50 2
47 Михаил Хорев Krievija Sanktpēterburga 49 1