18-й Кубок Северо-Запада

Turnīra tips Individuālais turnīrs
Statuss Noslēdzies
Adrese Энгельса 133, ПМЦ МИР
Reģistrācijas sākums Scorpion 30.04.2018 00:00
Reģistrācijas beigas Scorpion 12.05.2018 13:00
Turnīra datums 12.05.2018
Dalībnieku 34

Posmi
Name [ENG] Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 1 -
Распределительный Noslēdzies 1 12.05.2018 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 2 -
лиги Noslēdzies 1 12.05.2018 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 3 -
плейофф Noslēdzies 7 12.05.2018 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 4 -
Малый плей-офф Малого кубка Noslēdzies 7 12.05.2018 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 5 -
Утешительный плей-офф Noslēdzies 7 12.05.2018 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 6 -
Любительский плей-офф Noslēdzies 3 12.05.2018 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 7 -
Малый плей-офф любители Noslēdzies 3 12.05.2018 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
18-й Кубок Северо-Запада
Vārds Valsts Pilsēta Reitings
1 Alexi Biorn Krievija Sanktpēterburga
2 Nikita Pavlov Krievija Sanktpēterburga
3 Artem Blinov Krievija Sanktpēterburga
4 Georgiy Levashov Krievija Sanktpēterburga
5 Egor Stepanov Krievija Sanktpēterburga
6 Vitaly Skorobogatov Krievija Sanktpēterburga
7 Irina Belavina Krievija Sanktpēterburga
8 Andrey Budilin Krievija Sanktpēterburga
9 Artem Budaev Krievija Sanktpēterburga
10 Vadim Matveev Krievija Sanktpēterburga
11 Kuruch Darja Krievija Sanktpēterburga
12 Pavel Fedorov Krievija Sanktpēterburga
13 Alexander Koroschenko Krievija Sanktpēterburga
14 Ksenia Oboeva Krievija Sanktpēterburga
15 Alexey Chernov Krievija Sanktpēterburga
16 Ruslan Kamalov Krievija Sanktpēterburga
17 Smirnov Nikolay Krievija Sanktpēterburga
18 Danila Titov Krievija Sanktpēterburga
19 Semyon Bityukov Krievija Sanktpēterburga
20 Elena Stoljarova Krievija Sanktpēterburga
21 Shirskiy Artem Krievija Sanktpēterburga
22 Ilya Revunov Krievija Sanktpēterburga
23 Алёша Титов Krievija Sanktpēterburga
24 Andrey Tikhomirov Krievija Sanktpēterburga
25 Даня Федянцев Krievija Sanktpēterburga
26 Nikita Tikhomirov Krievija Sanktpēterburga
27 Ярослав Барышев Krievija Sanktpēterburga
28 Pavel Simonov Krievija Sanktpēterburga
29 Bogomolov Aleksei Krievija Sanktpēterburga
30 Mikhail Goncharuk Krievija Sanktpēterburga
31 Аня Плакидина
32 Дмитрий Красильников Krievija Sanktpēterburga
33 Ivan Chernov Krievija Санкт Петербург
34 Иван Сеин