Moscow Masters 2018 Круговой турнир - Dalībnieku saraksts

Statuss Noslēdzies
Reģistrācijas sākums Scorpion 21.03.2018 00:00
Reģistrācijas beigas Scorpion 22.05.2018 15:59
Turnīra datums 03.06.2018

  Reitings Vārds Valsts Pilsēta Punkti PR
1 3702 Dmitriy Petrov Krievija Maskava 635
2 3612 Denis Matveev Krievija Kursk 604
3 3415 Dmitriy Nabasov Krievija Kursk 587
4 3230 Vladimir Goncharov Krievija Maskava 573
5 3224 Alexandr Zaytsev Krievija Maskava 563
6 3217 Vitaly Skorobogatov Krievija Sanktpēterburga 560
7 3209 Alexander Galkin Krievija Volgograda 555
8 3172 Igor Masloboev Krievija Sanktpēterburga 551
9 3167 Yuriy Prostakov Krievija Ļuberci 544
10 3045 Artem Blinov Krievija Sanktpēterburga 536
11 2992 Mikhail Mikhin Krievija Maskava 530
12 2985 Oleg Salamatov Krievija Sanktpēterburga 523
13 2946 Gleb Vasiliev Krievija Maskava 518
14 2910 Vladislav Semenchuk Ukraina Kijeva 515
15 2889 Alexandr Kosyrev Krievija Maskava 511
16 2832 Vyacheslav Kelin Krievija Habarovska 507
17 2832 Jevgeny Tsupko Izraēla 502
18 2773 Georgiy Levashov Krievija Sanktpēterburga 498
19 2766 Egor Stepanov Krievija Sanktpēterburga 491
20 2764 Alexandr Danilov Krievija Sanktpēterburga 480
21 2762 Boris Velmoga Krievija Sanktpēterburga 469
22 2712 Dmitry Soloviev Krievija Mitišči 457
23 2650 Alexey Baranov Krievija Maskava 449
24 2572 Artem Budaev Krievija Sanktpēterburga 441
25 2552 Eva Ozerova Krievija Čerepoveca 432
26 2442 Yury Volik Krievija Krasnodara 425
27 2436 Petr Mozhaev Krievija Maskava 418
28 2395 Andrey Ponomarev Krievija Maskava 414
29 2366 Evgenii Solovev Krievija Kļina 412
30 2337 Aleksandr Tarakanov Kazahstāna Железнодорожный (РФ) 409
31 2242 Sergey Kudinov Krievija Chernyakhovsk 406
32 2186 Aleksandr Yakovenko Krievija Jekaterinburga 403
33 2009 Alexandr Zhulyabin Krievija Noginska 397
34 2000 Baurzhan Ualiev Kazahstāna Astana 393
35 1995 Mihail Margolis Izraēla Бенидорм 388
36 1987 Kirill Vasilev Krievija Maskava 380
37 1951 Leonid Volik Krievija Krasnodara 374
38 1932 Denis Katkov Krievija Maskava 367
39 1859 Konstantin Avdeev Krievija Novosibirska 361
40 1833 Ilya Timofeev Krievija Jaroslavļa 358
41 1823 Vladimir Areshkin Krievija Kotel’niki 353
42 1805 Ruslan Kazymov Krievija Jekaterinburga 347
43 1794 Timur Khamiev Krievija Kazaņa 341
44 1720 Alexander Enyushin Krievija Kazaņa 331
45 1581 Vadim Lebedev Krievija Sanktpēterburga 323
46 1383 Pavel Fedorov Krievija Sanktpēterburga 310
47 1363 Alexey Kravchenko Baltkrievija Ивенец 297
48 1278 Vladimir Orlov Krievija Maskava 283
49 1270 Elena Stoljarova Krievija Sanktpēterburga 265
50 1266 Emil Mumdzhi Krievija Kazaņa 255
51 1236 Konstantin Barabash Krievija Kazaņa 240
52 1192 Timur Tileukabylov Kazahstāna Šimkenta 225
53 1160 Nikita Tikhomirov Krievija Sanktpēterburga 216
54 1100 Sergey Nekrasov Krievija Maskava 203
55 1023 Yuriy Popov Krievija Maskava 193
56 972 Pavel Shakirov Krievija Kazaņa 183
57 945 Anton Urakaev Krievija Maskava 172
58 870 Bakhtiyar Tileukabylov Kazahstāna Šimkenta 163
59 775 Andrey Stolyarov Krievija Maskava 155
60 710 Roman Aganichev Krievija Ivanova 149
61 611 Semyon Bityukov Krievija Sanktpēterburga 144
62 583 Robert Shaekhov Krievija Korolev 135
63 559 Andrey Tikhomirov Krievija Sanktpēterburga 123
64 451 Georgiy Belov Krievija Sanktpēterburga 110
65 422 Dinar Fakhrutdinov Krievija Kazaņa 83
66 363 Aleksandr Dvinyaninov Krievija Maskava 60
67 325 Alexandr Dyomin Krievija Bataysk 43
68 152 Pavel Simonov Krievija Sanktpēterburga 26
69 116 Anton Mineyev Krievija Vyazniki 19
70 35 Pritula Dmitriy Krievija Chernyakhovsk 16
71 26 Yaroslav Gubarev Krievija Maskava 11
72 1 Oleg Sokolov Krievija Sanktpēterburga 1