AZOV MASTERS—2012

Turnīra tips Individuālais turnīrs
Statuss Noslēdzies
Valsts Ukraina
Pilsēta Mariupol
Reģistrācijas sākums Scorpion 22.08.2012 00:30
Reģistrācijas beigas Scorpion 20.09.2012 18:30
Turnīra datums 22.09.2012
Dalībnieku 51

Posmi
Name [ENG] Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 1 -
Qualification Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 2 -
Group C Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 3 -
Group B Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 4 -
Final group Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 5 -
Play-off Noslēdzies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds Valsts Pilsēta
1 Yevhen Levdansky Ukraina Kijeva
2 Alexey Titov Krievija Sanktpēterburga
3 Oleksiy Vedernikov Ukraina Odesa
4 Vitaliy Sapozhnikov Ukraina Odesa
5 Dmytro Kudrytsky Ukraina Kijeva
6 Mykhaylo Spivakovskyy Ukraina Одеса / Київ
7 Igor Chaban Ukraina Odesa
8 Oleksandr Martynenko Ukraina Kijeva
9 Sergey Patekhin Krievija Kursk
10 Alexander Makushkin Krievija Kursk
11 Kuzmin Mikhail Krievija Krasnodara
12 Denys Chaban Ukraina Odesa
13 Viktor Levdansky Ukraina Kijeva
14 Anatoliy Sapozhnikov Ukraina Odesa
15 Daniil Yurchenko Krievija Armavira
16 Mykhaylo Shalomayev Ukraina Harkiva
17 Orest Tkach Ukraina Vyshneve
18 Dmytro Donets Ukraina Kijeva
19 Vladimir Sannikov Krievija Kursk
20 Igor Scherbakov Krievija Kursk
21 Ryurik Gutiev Krievija Sochi
22 Roman Ignatenko Ukraina Mariupol
23 Vitaliy Ignatenko Ukraina Mariupol
24 Evgeniy Goloviznin Krievija Kursk
25 Oleg Bublikov Krievija Kursk
26 Nazar Kondrashevskyy Ukraina Kijeva
27 Viacheslav Patekhin Krievija Kursk
28 Oleksii Korabel Ukraina Irpiņa
29 Denis Chernjavsky Krievija Rostova pie Donas
30 Lanita Gutieva Krievija Sochi
31 Igor Martynenko Ukraina Harkiva
32 Volodymyr Trus Ukraina Odesa
33 Denys Derkach Ukraina Harkiva
34 Dmytro Derkach Ukraina Harkiva
35 Sergiy Krasiuk Ukraina Kijeva
36 Valentyn Korabel Ukraina Irpiņa
37 Aleksey Orlov Krievija Krasnodara
38 Viktoriia Zaporojets Ukraina Kijeva
39 Mykhailo Bibik Ukraina Harkiva
40 Dmytro G. Afanasyev Ukraina Doņecka
41 Igor Zaporojets Ukraina Kijeva
42 Grigorii Antonenko Ukraina Kijeva
43 Vladislav Chesnokov Krievija Kursk
44 Vitaly Vaschuk Ukraina Kijeva
45 Viktoriya Noselivska Ukraina Kijeva
46 Alexander Churilin Krievija Kursk
47 Valeriy Kuznetsov Krievija Kursk
48 Nikolay Bublikov Krievija Kursk
49 Aleksandr Duyev Krievija Rostova
50 Dmytro Chekmak Ukraina Mariupol
51 Opara Denis Ukraina Kijeva