Turnīra tips | Individuālais turnīrs |
---|---|
Statuss | Noslēdzies |
Valsts | Krievija |
Pilsēta | Kazaņa |
Adrese | ул. Ташаяк, 2а, «Центральный стадион» |
Reģistrācijas sākums Scorpion | 08.02.2018 10:00 |
Reģistrācijas beigas Scorpion | 09.03.2018 10:30 |
Turnīra datums | 10.03.2018 |
Dalībnieku | 41 |
Posmi
Name [ENG] | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
Квалификация | Noslēdzies | 1 | 10.03.2018 10:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
- 2 - | ||||||||
Высшая лига | Noslēdzies | 1 | 10.03.2018 11:30 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
- 3 - | ||||||||
Первая лига | Noslēdzies | 1 | 10.03.2018 11:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
- 4 - | ||||||||
Плей-офф | Noslēdzies | 7 | 10.03.2018 13:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
- 5 - | ||||||||
Малый Плей-офф (17-32) | Noslēdzies | 5 | 10.03.2018 13:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds | Valsts | Pilsēta | Reitings | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Grigoriy Dubinin | Krievija | Tula | 30 | |||
2 | Alexey Titov | Krievija | Sanktpēterburga | 27 | |||
3 | Yuriy Prostakov | Krievija | Ļuberci | 25 | |||
4 | Vitaly Skorobogatov | Krievija | Sanktpēterburga | 23 | |||
5 | Alexander Galkin | Krievija | Volgograda | 21 | |||
6 | Dmitriy Koshman | Krievija | Maskava | 20 | |||
7 | Dmitriy Petrov | Krievija | Maskava | 19 | |||
8 | Mikhail Mikhin | Krievija | Maskava | 18 | |||
9 | Alexandr Zaytsev | Krievija | Maskava | 17 | |||
10 | Maxim Chegaev | Krievija | Jekaterinburga | 16 | |||
11 | Alexey Baranov | Krievija | Maskava | 15 | |||
12 | Ruslan Kazymov | Krievija | Jekaterinburga | 14 | |||
13 | Alexandr Kosyrev | Krievija | Maskava | 13 | |||
14 | Haydar Mirov | Krievija | Kazaņa | 12 | |||
15 | Sergey Shikerin | Krievija | Nizhniy Novgorod | 11 | |||
16 | Konstantin Barabash | Krievija | Kazaņa | 10 | |||
17 | Alexander Enyushin | Krievija | Kazaņa | 9 | |||
18 | Yaroslav Mikryukov | Krievija | Kotel’niki | 8 | |||
19 | Ramil Galiev | Krievija | Kazaņa | 7 | |||
20 | Emil Mumdzhi | Krievija | Kazaņa | 6 | |||
21 | Konstantin Avdeev | Krievija | Novosibirska | 5 | |||
22 | Pavel Shakirov | Krievija | Kazaņa | 4 | |||
23 | Sergey Marochkin | Krievija | Samāra | 3 | |||
24 | Dinar Fakhrutdinov | Krievija | Kazaņa | 2 | |||
25 | Aleksandr Tarakanov | Kazahstāna | Железнодорожный (РФ) | 1 | |||
26 | Alexey Krinov | Kazahstāna | Aqtöbe | 1 | |||
27 | Aleksandr Yakovenko | Krievija | Jekaterinburga | 1 | |||
28 | Kapitolina Semagina | Krievija | Kazaņa | 1 | |||
29 | Timur Khamiev | Krievija | Kazaņa | 1 | |||
30 | Alexandr Krivilev | Krievija | Jekaterinburga | 1 | |||
31 | Alexey Skrobanskiy | Krievija | Arkhangel’sk | 1 | |||
32 | Almaz Soltanov | Krievija | Kazaņa | 1 | |||
33 | Sergey Semagin | Krievija | Kazaņa | 1 | |||
34 | Renat Giziatov | Krievija | Kazaņa | 1 | |||
35 | Irina Zharkova | Krievija | Ļuberci | 1 | |||
36 | Irek Shakirov | Krievija | Kazaņa | 1 | |||
37 | Soltanov Aidar | Krievija | Kazaņa | 1 | |||
38 | Adahamzhon Payziev | Krievija | Kazaņa | 1 | |||
39 | Ruslan Khaliullin | Krievija | Kazaņa | 1 | |||
40 | Oleg Kurshakov | Krievija | Kazaņa | 1 | |||
41 | Sergey Alexeev | Krievija | Kazaņa | 1 | |||