Аккредитация с 10.00
Начало турнира в 10.30
Контактный телефон 79872972969
https://vk.com/stigakazan
Начало турнира в 10.30
Контактный телефон 79872972969
https://vk.com/stigakazan
Turnīra tips | Individuālais turnīrs |
---|---|
Statuss | Noslēdzies |
Valsts | Krievija |
Pilsēta | Kazaņa |
Adrese | ул.Латышских Стрелков 25, Подростковый центр "Лимонад" |
Reģistrācijas sākums Scorpion | 01.02.2018 08:00 |
Reģistrācijas beigas Scorpion | 23.02.2018 18:00 |
Turnīra datums | 25.02.2018 |
Dalībnieku | 29 |
Posmi
Name [ENG] | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
Квалификация | Noslēdzies | 1 | 25.02.2018 10:30 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
- 2 - | ||||||||
Лиги | Noslēdzies | 1 | 25.02.2018 12:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
- 3 - | ||||||||
Малый плей-офф | Noslēdzies | 3 | 25.02.2018 14:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
Плей-офф | Noslēdzies | 5 | 25.02.2018 14:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds | Valsts | Pilsēta | Reitings | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alexander Enyushin | Krievija | Kazaņa | 50 | |||
2 | Emil Mumdzhi | Krievija | Kazaņa | 46 | |||
3 | Ramil Galiev | Krievija | Kazaņa | 42 | |||
4 | Timur Khamiev | Krievija | Kazaņa | 38 | |||
5 | Pavel Shakirov | Krievija | Kazaņa | 35 | |||
6 | Konstantin Barabash | Krievija | Kazaņa | 32 | |||
7 | Sergey Semagin | Krievija | Kazaņa | 29 | |||
8 | Andrei Ivanov | Krievija | Čeboksari | 26 | |||
9 | Dinar Fakhrutdinov | Krievija | Kazaņa | 24 | |||
10 | Kapitolina Semagina | Krievija | Kazaņa | 22 | |||
11 | Sergey Marochkin | Krievija | Samāra | 20 | |||
12 | Almaz Soltanov | Krievija | Kazaņa | 18 | |||
13 | Soltanov Aidar | Krievija | Kazaņa | 16 | |||
14 | Samat Sadreev | Krievija | Kazaņa | 14 | |||
15 | Khamiev Ruslan | Krievija | Kazaņa | 12 | |||
16 | Khokhlov Nikita | Krievija | Kazaņa | 10 | |||
17 | Ismagil Iksanov | Krievija | Kazaņa | 9 | |||
18 | Albert Yakupov | Krievija | Kazaņa | 8 | |||
19 | Renat Giziatov | Krievija | Kazaņa | 7 | |||
20 | Zinoviev Nikita | Krievija | Kazaņa | 6 | |||
21 | Zinoviev Kirill | Krievija | Kazaņa | 5 | |||
22 | Konstantin Gorshkov | Krievija | Kazaņa | 4 | |||
23 | Galeev Robert | Krievija | Kazaņa | 3 | |||
24 | Ruslan Khaliullin | Krievija | Kazaņa | 2 | |||
25 | Artem Smirnov | Krievija | Kazaņa | 1 | |||
26 | Payziev Alik | Krievija | Kazaņa | 1 | |||
27 | Kiyamov Bulat | Krievija | Kazaņa | 1 | |||
28 | Adahamzhon Payziev | Krievija | Kazaņa | 1 | |||
29 | Nuretdinov Nafis | Krievija | Kazaņa | 1 | |||